Mainst.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hooprk

Újonc
2019. 04. 10.
55
53
V4 karakter
Andres Futton
LV karakter
Rico West
ebbe az az elszomorito kedes baratom @LewLevy , hogy te v2eskent ADSZ tanacsokat azoknak, akik benne vannak a roleplaybe
 
  • Vicces
Reactions: von deuce

uDuNN0

Újonc
2019. 01. 10.
22
12
V⚡HARSAROK
V4 karakter
Rain_Perkins
LV karakter
V2 karakter
Köszönjük az összes pozitív és építőkritikájú hozzászólást. Te pedig Bafi néha elgondolkozhatnál mielőtt leütöd az entert. Mindenkit kérek, hogy a következőkben a pályázatot kritizálja és ne egymás vérét szívja, hálásan köszönöm..
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 082
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Ebbe az az elszomorító KEDVES barátom @hooprk , hogy te senkiként beefelgetsz engem. Nem ismersz, nem csak V2-özöm, sőt lassan 2 hónapja fel se néztem. De ha van kedved eltudok veled beszélgetni TS-en és elmondhatod mit képzelsz magadról, és hogy mi a bajod. PÜ-be írj ha vevő vagy az "ajánlatomra". Lassan 4-5 éve RP-zem, szóval igen is csak benne vagyok a roleplay-ben. :)
Benne lehetsz az RP-ben 4-5 éve, ha nem jó amit csinálsz. (Nem kell magadra venned, ha /jó/ amit csinálsz.)
 

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
Így van. Viszont ezt már nem itt kell megbeszélni, bárkinek bármilyen mondandója van PÜ-ba, ha lehet. Előre is köszi, hagyjuk meg ezt a terepet a pályázat kritikáinak. :)
 

Lil_Bruh

Újonc
2019. 01. 10.
37
69
V4 karakter
Vinkovics_Adam
LV karakter
-
V2 karakter
-
A rangoknál meg könyörgöm hagyjuk el ezeket a gangster-es szarokat. Lehet, hogy valakinek tetszik de nekem szúrja már a szemem.

Talán azért mindenhol ilyen, mert próbálják a valóságot reflektálni?
Amúgy teljesen átlagos, nem hiszem hogy tudnátok olyat mutatni ami még nem volt legalább 10x a fórumon.
 

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
Értem én mire gondolsz, de egy játékba vagyunk mely IRL-re épül. Úgy gondolom, hogy valami újnak már itt lenne az ideje. Mondjuk az is igaz, hogy ez zavar a legkevésbé...
 

alphonse

Újonc
2019. 04. 10.
19
25
V4 karakter
Tobias Gardere
Mostanság elég nehéz újat mutatni, mert már minden igény és lehetőség ki lett használva ebben a témakörben. @Don 2X Már ezt kifejtette egy értelmes kerek mondatban.
Megpróbálunk minél egyedibbek lenni, bármennyire is lehetetlen már, de próbálkozunk.
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 082
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Előre is köszi, hagyjuk meg ezt a terepet a pályázat kritikáinak. :)
Haver mondod, hogy /hagyjuk meg ezt a terepet a pályázat kritikáinak/, de azért te még mindig itt okoskodsz, nem unod?
Soha nem láttam tőled még semmit, de úgy adod itt elő magad, mintha te mindenkinél mindent jobban tudnál. Mutass már valami olyat, ami még nem volt itt megvalósítva, rohadt kíváncsi vagyok.
 
  • Tetszik
Reactions: Dodge és von deuce

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
Ki mondta, hogy én mindent jobban tudok? Úgy gondolom, hogy megtudjuk beszélni a dolgokat PÜ-be vagy TS-en. Okoskodás? A vélemény kifejtés mióta okoskodás? Nem értem azokat az embereket akik csak a rosszat tudják kivenni a mondandómból az ellenére, hogy senkit se akartam megbántani. Veheted nyugodtan magadra, nem tud érdekelni. Ha még van valami mondandód várom PÜ-be vagy akár TS-en is.
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 082
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Kis szövegértés, mindegy.:ROFLMAO: /hagyjuk meg ezt a terepet a pályázat kritikáinak./
 
  • Tetszik
Reactions: hooprk

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
Jaja imádok más értetlen emberekkel veszekedni fórumon, mert ha megbeszélnénk az túl egyszerű lenne. Én kérek elnézést :(
 
2019. 04. 07.
1
0
V4 karakter
Don Corleone
Kis szövegértés, mindegy.:ROFLMAO: /hagyjuk meg ezt a terepet a pályázat kritikáinak./
töröld már meg a szádat mert folyik a nyálad utána duguljál már be egy kicsit

Soha nem láttam tőled még semmit, de úgy adod itt elő magad, mintha te mindenkinél mindent jobban tudnál.
te is osztod az észt aztán vered magad a játékra, hogy ki mit látott a másiktól, de ha valaki annyira bele akar menni, tőled mit láttunk? tagja voltál pár frakciónak ahol mások húztak? nagy dicsőség
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 082
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Mindig is baráti körben RPztem, sehol sem volt húzás haver. Ülj meg inkább a sarokban bohóc ?, nyalj máshol /LewLevy/-nek ne itt.
 

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
166
594
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane

Röviden tömören Robeszkó leírta.

Mondjuk, ha mi tudjuk, és ti is leírjátok, hogy "szar" lett (erős szavakkal),
akkor miért kell publikálni?
Ha én minőséget akarok mutatni, akkor minőséget adok ki a kezeim közül,
és félkész, logikai hibatengert nem.

Gondoljátok még egyszer át, és egy végleges verziót publikáljatok inkább.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.