Las Venturas Metropolitan Police Department - frakció fejlesztés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

capovagyok

Újonc
2020. 06. 25.
44
398
V4 karakter
KeAndre Lawrence
LV karakter
Dalton Allen
V2 karakter
--
Nem vagy több azért, mert PDs vagy, ezt gondolom TE is tudod, az irreális karaktereddel.
Gondolom nem sokszor mondták, hogy a fórumon és a szerveren mutatott magatartásoddal a frakciódat minősíted?
 
  • Tetszik
Reactions: Mateh és whyme

saca

Fejlesztő
Fejlesztő
v2
2019. 01. 24.
406
1 036
Debrecen
V2 karakter
.braiden flores
Végülis én haha-zok minden második kommentet, ja és én járok alaptalanul beefelgetni. Igazad lehet, egy szar ember vagyok.
Amúgy reméltem lefog esni sokaknak, de sajnos már izzadtok egy virtuális szerveren, egy virtuális karakteren. (ezzel nem írom le a szervert, igen én is játszok rajta szabadidőmben, de tisztában vagyok azzal, hogy egy játékról beszélünk)
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
Ne akard megtudni, hogy milyen az ha beefelni jövünk. Építő kritikát írt mindenki, vagy normálisan kijavította ha hibás volt egy elképzelés. Alig várom, hogy végre össze fussak fridivel a nap folyamán.

Nem baj, üldözésre megyünk!!! ??


Ha meg problémád van akkor írd le kerek perec vagy tartsd meg magadnak jelentést kérek szördzsönt.
 

capovagyok

Újonc
2020. 06. 25.
44
398
V4 karakter
KeAndre Lawrence
LV karakter
Dalton Allen
V2 karakter
--
Azért hahazok mert ellen megy konrétan a LEO RPvel az amit kiraktok, nem járok alaptalanul beefelgetni, megnézem előtte, hogy miért írok hova, és amit leírok annak mondanivalója van, ami neked nem esik le, ezért váltasz át agresszív stílusba, mert nem tudsz magad mellett érvelni, és ez látszódik is.
Nem izzad senki sem, én amit írok azt leírásokból, illetve pár év (közel 3) tapasztalatból írom, és nem tudom, hogy hogyan tudod élvezni a szervert, ha kicsit sem nyitsz a rendvédelmi szerepjáték felé.
 
Utoljára szerkesztve:

core

Újonc
2019. 01. 13.
50
197
V4 karakter
Nelson Keegan
LV karakter
N/A
Nem tudom egyébként, hogy egy frakciónak a fejlesztési kérelme alatt miért kell gyűlölködő magatartást folytatni egymással szemben. Kezd ez az egész az egymás minél mélyebbre való eltaposásba átesni. Értelmezhetetlen számomra, hogy egy játékszerver miatt hogy tudnak az emberek ilyen mélyen egymás ellen fordulni, elképesztő.

A lerágott csontokat meg kérem, hogy ne kezdjétek el ismételten csócsálgatni. Mint azt tegnap mondottam egy rövid hozzászólás formájában, készen van a javaslatok alapján újra gondolt és módosított dolgokat tartalmazó kérelem. Csupán az engedélyeztetésre vár és nyilvánosságra lesz hozva.

Úgy gondolom, hogy teljes mértékben fölösleges a továbbiakban itt, az LVMPD kérelme alatt gyilkolni egymást.
 

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
288
1 906
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
Szerintem akkor tegyünk pontot az egésznek a végére.

Nagyon megy a sárdobálás mind a két fél részéről amit továbbra sem értek,az elején talán vicces volt,de már kezd unalmas lenni.
Ez egy fiktív város ami valóság alapra épül hadd döntse már el mindenki hogyan és milyen szerepjátékot akar létrehozni,mennyire akarja komolyan vezetni a karakterét,illetve hogy tölti a szabad idejét.(nyilván ezt mi is korlátozzuk,normális léptékek között)
Ha ennyire a valóságra hajazna minden gyökeresen változnia kéne a szervernek és szinte senki sem élvezné maximum 40-50 ember akik vér komolyan szeretik venni ezt a "játékot".
Amennyiben ennyi munkát időt,és komolyságot fektettek bele,amit tisztelek és becsüllek miatta titeket,de javaslom nektek menjetek és alkossatok egy olyan közösséget ,vagy baráti társaságot akiknek ez fekszik,nem pedig egymást szapulva próbáljátok ráerőltetni a többiekre,azt ami nektek tetszik.
Nem tudom továbbra is hangsúlyozni fiktív városban vagyunk és mindenki azért esik neki a PD-sek torkának mert a GVB sosem fog beépülni,oké legyen igazad IRL valóban így van,de mi egy JÁTÉKszerveren vagyunk ha ő így szeretné színesíteni a roleplayt hát legyen,miért fáj nektek ennyire?(nem 0-24 ez történne csak pár roleplay erejéig)

Továbbra is játékostársak vagyunk/vagytok együtt kéne létrehozni egy olyan légkört ahova szívesen jár fel mindenki kikapcsolódni és szórakozni,nem pedig attól görcsölni mikor fognak belém kötni mert nem 1:1-ben azt csinálom egy játékban mint a valóságban.
Módosítás fog érkezni még az este folyamán,nyugalom nem kell diófát keresnie senkinek,se kis sámlit.
És mint a LVMPD jelenlegi főleadere szeretném hogy egy moderátor lezárja a kérelmet,addig amíg egy illetékes el nem bírálja a pályázatot,köszönöm aki végigolvasta és tiszteletben tartja a fent említetteket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.