Las Venturas Metropolitan Police Department - frakció fejlesztés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

famen

TQGwArA.png
Ez is lehetne egy cshiegészítő
 
  • Imádom
Reactions: Sense és Cruso

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
288
1 906
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
Talán azzal van itt a legnagyobb probléma hogyha elloptok egy frakciót úgy ahogy van akkor legalább megtanulhatnátok eljátszani azt rendesen. Arra nem épült még karrier hogy irreleváns emberek okoskodtak megállás és háttértudás nélkül.

Az oka hogy "elvették" az LVMPD-t a korábbi leaderektől szimplán annyi volt, hogy kapott a vezetőség róluk pár fun képet/videót. Eközben a SASD-ról (meg mostmár a PD-ről is) és annak vezetőségéről több ezer megtekintéssel rendelkező videók tekinthetők meg publikusan, ahogy NonRP-znek és funolnak perceken átnyúló montázsokban. Valamiért ez nem zavarja a fejeseket, biztos jó hírnevet hoz a szervernek vagy nem tudom.

Amíg a jogos és jogtalan kritikára egyaránt az a reakció, hogy "hehe mérgesek mert elvették tőlük" (vagy csak valami üres sárdobálás), és amíg mindent minimális erőbedobással akartok megoldani csak süllyedni fog a színvonal, tetszik vagy sem.

Amúgy tényleg lehetne fényt tenni az intibe, elég fura így.
Amúgy tök jó hogy ez sem így volt,ha te nem tudod a háttér sztorit nem értem minek "okoskodsz".Fel lett ajánlva vagy kiszedik a LVMPD frakciót vagy megpróbálhatom a kettőt egyszerre vinni.A többire inkább nem is reagálok mert annyi valóságot se látok benne.Akinek 3 hónapja ez a fájdalma meghívom egy sajtbureszre,pacsi.
Edit:Attól mert ráraksz a reagálásomra egy "haha"-t saját magad kategorizálod be azon a bizonyos mércén. :")
 
Utoljára szerkesztve:
F

famen

Nem lehet kiegészítő, mivel nem hivatkozik rá egyetlen egy bone_attach sem. Deréktájra nem köthető sem az öv, sem pedig a badge mint kiegészítő.
Igen, az még lemaradt. Köszönöm, hogy szoltál. Én elsősorban nem skineket csinálo,k, hanem ajándék tárgyakat, meg egyéb high-poly dolgokat.
 
  • Hűha
Reactions: Renato

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
Nem véletlen van CSAK az FBI-nak álnév. A ti feladatkörötökbe tartozó dolgokhoz teljesen felesleges, mert alapvetően például a fegyverkereskedők "buktatása" nem tartozik a GVB feladatkörébe.

EDIT: Az én GVB-mnek sem volt /álnév 4 hónapig az 5-ből és teljesen jól megvoltunk.
 

Cruso

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
266
773
Bayern, Deutschland
V4 karakter
OrvisZeitz
Tisztában vagyunk a GVB feladatkörével, már teljesen át van fogalmazva kérelmünk és az ilyen Cringe dolgok kikerültek belőle. És tényleg nem egy létfontosságú dolog az az állnév, leaderünk ezzel indokolta kérelmünket, ez a GVB téma nem mindenkinek jött még át, de próbálkozunk.
 
Utoljára szerkesztve:

capovagyok

Újonc
2020. 06. 25.
44
398
V4 karakter
KeAndre Lawrence
LV karakter
Dalton Allen
V2 karakter
--
Magával a kérelemmel, amit a GVBnek kértetek, ezt le is írtam már egy oldallal ezelőtt, csak nem kaptam választ.
A GVBnek nem tartozik a feladatai közé, hogy lezárjanak egy konkrét határt, hogy átvizsgálhassák.
A civil járműveket sem tudná kihasználni mert jelölt kocsival járőröznek az alosztályban lévő Officerek (100 esetből maximum 1x használnak civil kocsit)
(Nem kötelező flegmázni, mikor az ember segíteni akar nektek, és igen megnéztem mivel megakartam győzödni jobban arról amit írok)
 
Utoljára szerkesztve:

saca

Fejlesztő
Fejlesztő
v2
2019. 01. 24.
406
1 036
Debrecen
V2 karakter
.braiden flores
Ha megnézed a cikket akkor megtudod az IC előzményét ennek, mellesleg első közös RP-nek megfelelő volt.
A jelölt autóknak van egy háttér sztorija, arra nem kaptunk szabad kezet. Remélem mostmár érthető a dolog.
További szép napot.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Angel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
641
V4 karakter
Asa Yasumu
LV karakter
Sokratis Hoplita
Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni! ~Paki
Nem értem minek kell a GVB álnév mikor legtöbbször amit csinálnak az BMW M3 vagy M6-el való üldözés, derby és tompítóssal való hadonászat
 

core

Újonc
2019. 01. 13.
50
197
V4 karakter
Nelson Keegan
LV karakter
N/A
Angel köszönjük, hogy valótlan állításoddal rossz színben próbálod feltüntetni a frakciót, azon belül is a GVB tagjait és munkásságukat. Amiket felsoroltál dolgok azokat én cáfolom, ilyent nem tapasztaltam, nem láttam, de nem is hallottam róla.

Egyébként a fejlesztés alatt kapott javaslatok alapján újra gondoltuk itt - ott dolgokat, ezeket a holnapi nap folyamán fogjuk publikálni a teljes fejlesztési kérelem átszerkesztésével.
 

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
754
25
Makó
V4 karakter
Mathieu Paquet
Ez az álnevet meg a lenyomoz parancsot nem értem, hogy miért akarjátok ennyire amikor az FBI most már rendesen működő frakció?!
Együtt kell működni velük és egyszerűen megoldhatóak a dolgok és így legalább nincs kihasználás belőle.
Nem támogatom ezt a részét a kérelmeteknek egyáltalán, de ez már egy lerágott csont szerintem.
 
F

famen

Az álnév hasznos parancs a PDnek. Leírom, hogy pontosan miért is.
1, SWAT. RL is, azért hordanak maszkot, hogy megvédjék a személyazonosságukat minden szituációban. Így elkerülve azt, hogy lemészárolják később őt és családját. Itt csak álnévvel lehet lehetne megoldani.
2, Unmarked patrol. Elveszti az értelmét, ha mindenki tudja már a legtöbb PDs nevét, aztán nem is lehetne vele semmit se kezdeni.
3, GVB-nek akár lehetne. Mivel ők az elsődlegesek, akik információt szereznek és inkább ők épülnek be.
Illetve adminok látják ha valaki nevet cserél. Ki lehet szűrni azokat, akik így funolnak.
 

capovagyok

Újonc
2020. 06. 25.
44
398
V4 karakter
KeAndre Lawrence
LV karakter
Dalton Allen
V2 karakter
--
1. A SWAT sosem hordott maszkot, sot meg youtube videot is csinal 1-2 videot a felszereleserol (Otthon tartja a fegyvereit amit o szerzett be, igy van vedelme a csaladjanak)
2. Nonszensz
3. Ha a gvb beepul valami szervezetbe lemegyek hidba
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.