Las Venturas Metropolitan Police Department - frakció fejlesztés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

whyme

zzzZzzZzz
2019. 01. 09.
1 430
4 460
V4 karakter
Nicolao Lamberti
LV karakter
Feliciano Nunes
már rég nem érdekel, de miért kell egyből arra terelni a témát, hogy mi itt voltunk, és most a tietek? kit érdekel? vigyétek, csak tudod rossz látni hogy a minősége nincs meg a dolgoknak, meg megy a pofátlanság

téma lezárva részemről
 

derrick_lv

"Ami jó az jó, ami nem az nem jó"
2019. 01. 09.
203
310
23
Sándorcity
V4 karakter
-
LV karakter
derrick larouch
V2 karakter
-
Rendben, úgy is a fő szerveren tevékenykedsz most, akkor ha nyomja a lelked, próbálj meg ne foglalkozni ezzel a dologgal, lehet jobb lesz neked is.
Nem mellesleg, hogy ez egy frakció fejlesztési kérelmek topic, nem ezzel kéne szaporítani a komment szekciót.
 

derrick_lv

"Ami jó az jó, ami nem az nem jó"
2019. 01. 09.
203
310
23
Sándorcity
V4 karakter
-
LV karakter
derrick larouch
V2 karakter
-
Oké, megyek és elgondolkozok. Ez nem hülyeség szimplán az igazság. Ha " téma lezárva részemről " hozzászólásod komoly lett volna, akkor most nem hisztériázol megint. Akkor tényleg legyen lezárva, köszönjük, hogy elmondtad a véleményed.
 

groundhog

Barangoló
2020. 01. 23.
120
724
V4 karakter
Kreshn Selimi
10.) A mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni! Büntetés: 50 büntetőpont.
jó lenne belenyugodni a dologba és hogy utánatok is van élet.
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
 

Lajozs

Újonc
2019. 01. 10.
58
313
22
Dunaharaszti
LV karakter
Wyatt Byrd
Köszi a türelmet, két cigi között összedobtam hirtelen ?
1gXhsiQ.png

Én csináltam, rajta van vízjelem, szóval pls ne használjátok
 

Ivan

Barangoló
2019. 01. 10.
91
374
26
SRB
LV karakter
marvin burnett
Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni! ~ Bakusz
Érdekes mentalitása van itt néhány emberkének.
A bukott PD leader idejött a kinderkommandó csapatával feszűltséget kelteni, meg úgy viselkednek mintha ő nélkülük megállt volna itt az élet, el kell hogy keserítsem őket hogy ebben tévednek, hiszen bármennyire is úgyhiszik nem, nem ti pössentettétek a golf áramlatot, bármennyire is szerettétek volna. Saját hibáitok miatt vették el tőletek a frakit és adták tovább másoknak, ezért sem értem hogy miért jöttök ide sírni folyamatosan minden kis szarság miatt. A jelenlegi leadereket/ vezetőket beefelgetitek amikor és ahol csak tudjátok, kérdés hogy miért?
Nem az ő hibájuk hogy benneteket kiraktak, nem ők tehetnek róla, ahogyan más sem. Itt csak és ti magatok voltatok a hibásak, dehát könnyű mást hibáztatni magatok helyett. Én azt ajánlom menjetek ki egy kicsit a friss levegőre, mielőtt 5éves gyerek szintjén jöttök ide okoskodni. :)
 

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
Érdekes mentalitása van itt néhány emberkének.
A bukott PD leader idejött a kinderkommandó csapatával feszűltséget kelteni, meg úgy viselkednek mintha ő nélkülük megállt volna itt az élet, el kell hogy keserítsem őket hogy ebben tévednek, hiszen bármennyire is úgyhiszik nem, nem ti pössentettétek a golf áramlatot, bármennyire is szerettétek volna. Saját hibáitok miatt vették el tőletek a frakit és adták tovább másoknak, ezért sem értem hogy miért jöttök ide sírni folyamatosan minden kis szarság miatt. A jelenlegi leadereket/ vezetőket beefelgetitek amikor és ahol csak tudjátok, kérdés hogy miért?
Nem az ő hibájuk hogy benneteket kiraktak, nem ők tehetnek róla, ahogyan más sem. Itt csak és ti magatok voltatok a hibásak, dehát könnyű mást hibáztatni magatok helyett. Én azt ajánlom menjetek ki egy kicsit a friss levegőre, mielőtt 5éves gyerek szintjén jöttök ide okoskodni. :)

Jólvan, ebböl kb lejött minden nagyjából. Kb ez a pd jelenleg. Azt nem tudja a legtöbb ember, hogy egy SV-nek mi a dolga ha meg valaki leírja jönnek az iq betyár v2 huszárok az ember profiljára írogatni. Nem támadásnak szánom hisz tudom, hogy fridi és core mindent elkövetnek, hogy értelmes fraki legyen.

Az meg, hogy megnézel két évadot a Rookieból vagy valami hasonló LAPD-n alapuló sorit az nem tesz LVMPD Officerré. A segítségemet is többször felajánlottam de nem éltetek a lehetöséggel.
 
Utoljára szerkesztve:

Angel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
641
V4 karakter
Asa Yasumu
LV karakter
Sokratis Hoplita
Érdekes mentalitása van itt néhány emberkének.
A bukott PD leader idejött a kinderkommandó csapatával feszűltséget kelteni, meg úgy viselkednek mintha ő nélkülük megállt volna itt az élet, el kell hogy keserítsem őket hogy ebben tévednek, hiszen bármennyire is úgyhiszik nem, nem ti pössentettétek a golf áramlatot, bármennyire is szerettétek volna. Saját hibáitok miatt vették el tőletek a frakit és adták tovább másoknak, ezért sem értem hogy miért jöttök ide sírni folyamatosan minden kis szarság miatt. A jelenlegi leadereket/ vezetőket beefelgetitek amikor és ahol csak tudjátok, kérdés hogy miért?
Nem az ő hibájuk hogy benneteket kiraktak, nem ők tehetnek róla, ahogyan más sem. Itt csak és ti magatok voltatok a hibásak, dehát könnyű mást hibáztatni magatok helyett. Én azt ajánlom menjetek ki egy kicsit a friss levegőre, mielőtt 5éves gyerek szintjén jöttök ide okoskodni. :)
Bocsánat, hogy ezt írom de szerintem itt neked kéne egy kis friss levegőt szívni. Nagyon unprofesszionális módon reagálsz dolgokra PD-sként az öszintét megmondjam, mellesleg a beefelés nem az amire te gondolsz csak hogy felvilágosítsalak kedves ivánka :)
 

Witches And Panthers

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
381
3 130
22
www.youtube.com
LV karakter
Derreck Alvarado
Talán azzal van itt a legnagyobb probléma hogyha elloptok egy frakciót úgy ahogy van akkor legalább megtanulhatnátok eljátszani azt rendesen. Arra nem épült még karrier hogy irreleváns emberek okoskodtak megállás és háttértudás nélkül.

Az oka hogy "elvették" az LVMPD-t a korábbi leaderektől szimplán annyi volt, hogy kapott a vezetőség róluk pár fun képet/videót. Eközben a SASD-ról (meg mostmár a PD-ről is) és annak vezetőségéről több ezer megtekintéssel rendelkező videók tekinthetők meg publikusan, ahogy NonRP-znek és funolnak perceken átnyúló montázsokban. Valamiért ez nem zavarja a fejeseket, biztos jó hírnevet hoz a szervernek vagy nem tudom.

Amíg a jogos és jogtalan kritikára egyaránt az a reakció, hogy "hehe mérgesek mert elvették tőlük" (vagy csak valami üres sárdobálás), és amíg mindent minimális erőbedobással akartok megoldani csak süllyedni fog a színvonal, tetszik vagy sem.

Amúgy tényleg lehetne fényt tenni az intibe, elég fura így.
 

derrick_lv

"Ami jó az jó, ami nem az nem jó"
2019. 01. 09.
203
310
23
Sándorcity
V4 karakter
-
LV karakter
derrick larouch
V2 karakter
-
Köszi az egész ex-pd és barátainak a széles véleményét. A sérelmeket meg tartsátok vissza, innentől szóljon már a komment szekció arról, amiről szólnia kéne. :rolleyes:
 

capovagyok

Újonc
2020. 06. 25.
44
398
V4 karakter
KeAndre Lawrence
LV karakter
Dalton Allen
V2 karakter
--
Tombi, elég rosszul reagálod le az egészet, akármennyire is taplónak tűnnek a hozzászólások számodra, van egy kicsi mondanivalója.

Az interiorban tény, hogy van némi kivetnivaló, főleg az a badge a falon

Meg gondolom azt is tudjátok, hogy a GVB legtöbbször nem civiljárművekkel járőrözik, hanem rendes jelölt járművekkel, csak a nevéből adódóan bandaterületeken, miért kértek ennek az alosztálynak kocsit? Furgonokat sem szoktak használni gyakrabban.

(hiába nevetsz, ha így van)
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.