200hp kivétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem jó ötlet lenne ez az egész. Annak tényleg nincs értelme, hogy Emberrablásokon/Bankrablásokon hiába lövöd a testét, kezét, akár a fejét, sehol semmi. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: mátéé.

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Szerintem ne vegyék ki mivel : Akkor az egész drog rp nek nem lenne szerepe a szerveren végre eljutott oda az illegál hogy rendesen lehessen drogot venni és készíteni is akár , mint ahogy "fear" is idézte "Aki meg nem tudja megölni a másikat fogadja el hogy így járt. " másrészt a rendvédelem ingyen kap kevlárt nekünk illegálnak még a kevlár is pénz nem hogy a 200 hp és akkor még a lőszerekről ne is beszéljünk ...
sziasztok, nos akkor le írom a véleményem erről a "200hp" dologról.
|1.| "drog rp nek nem lenne szerepe a szerveren " szerintem a Drog nem csak azért lett kitalálva hogy 200 hp legyen ha nem egy normális RP-t ki lehet vele alakítani ha már egy RP szerveren vagyunk.
|2.|"másrészt a rendvédelem ingyen kap kevlárt " igen kap kevlárt de az nem véd nagyon semmit mert pár golyó is az egész elment, nem hiába idegesek a rendvédelmi tagok hogy csak " mindenki 200hpval van" van mert a kevlár nem véd nagyon semmit.
|3.|"nekünk illegálnak még a kevlár is pénz nem hogy a 200 hp és akkor még a lőszerekről ne is beszéljünk" ha 200hp nem lenne bent akkor a kevlárral és a 200 hpval már nem kellene ki adni pénzt is akkor az egyik probléma megoldva, a másik akinek nincs pénze ezekre ne mondja hogy azt hogy "nehéz meg keresni" akkor menjen el dolgozni mert a szerveren nem hiába van munka vagy ne menjen el illegálba addig ameddig nincs egy kis pénze.
nos ez a én véleményem le írtam amit akartam és én mindenképpen támogatóm hogy menjen ki a szerveről ez a "200hp"
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Srácok, a lófasznak is van vége.
Nem azért kell menni illegálba hogy legyen 200 HP-d, @Hosi.
Egy illegál szervezet nem arról szól, hogy kettőszáz HP-t gyűjtsenek.
Nem tudom ki írta azt, hogy idézem "Végre eljutott oda a szerver, hogy lehsessen drogot venni"
Lehetett eddig is, de gondolom csak odamentetek, kifizettétek az összeget, és elmentetek.
Ennek megint semmi értelme.
Alapból egy drogkereskedés, és úgy az egész illegálnak arról kellene szólnia hogy kapcsolatok.
Ja, de felesleges papolnom, majd valaki megszólal hogy "Hülye ez a lekvár" aztán veszitek tovább a vagyonotokból a dorgot, és darálgadtok, mert nektek 200HPtok van.
Ez a 200HP egy vicc, nézz meg egy V3-at, ott egy félig skilles fegyverrel, (példa kedvéért M4) minimum 5 , de maximum 9 lövés kell egy fejesnek.
itt mi megy? 5 tárat lelő az ember a semmiért.
Helyetekben elgondolkodnék, hogy miről is szól a szerver.
Hisz, benne van a nevében ROLEPLAY.
Mindegy is, jó ötlet, támogatom satöbbi , csak vegyék ki a 200HP-t.
@Hosi te meg néha nézz utánna a dolgoknak. Pff.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Ezt az ötletet csak támogatni lehet.
 
  • Tetszik
Reactions: mátéé.

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
Realitással dobálózik itt néhány ember és pártolja a 200 HP-t.. Ha már itt tartunk.. Elszívok 1-2 füves cigit fejbe lőnek és tovább szaladok az utcán? Kissé vicces lenne. Illetve belövöm magam otthon és golyóállómellény lesz a bőröm vagy mi? Egyik se reális , nem értem min veszekedtek. De ha már egy kicsit is reálissá és élvezhetővé , kiegyenlítetté szeretnénk tenni az egész rendszert , akkor mindenféleképpen ki kellene venni a 200 HP-t hisz esélyt sem ad a másiknak. Nem titok , minden Admin 200 HP-t addolt magának ha volt rá alkalma beleértve engem is. Remélem ez már ki ment a divatból , viszont én akkor döbbentem rá , hogy mekkora egy hülyeség ez az egész , hisz én mindaddig nem játszottam 200 HP-val. Egyedül egy Glockal lebírtam mészárolni a fél rendvédelmet , persze ha nekik nem volt 200 HP-juk. Már tavaly megnyitottam ezt az ötletet én is nagyjából ugyan ezekkel a sorokkal. Aki pedig csak 200 HP-ért van illegálba az dugja fel magának. Mindegyik drog-nak adjunk olyan hatást ami felviszi a kevlárt és akkor talán nem kell majd 4x fejbe lőni mindenkit :) Persze mind ezek mellett az kellene , hogy normálisan meglegyen csinálva a kevlár rendszer. PL , Először menjen le a kevlár aztán pedig a HP! ?
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
azokat az ötleteket le se sz@rják amiknek van értelme, már nem azért de előző fórumon 6x lett megnyitva a topic mégse került elfogadásra, sőt elbírálásra se. olyan vicces, hogy ki 200hpzzák magukat az emberek, majd ooc-ba nézik ahogy írják "De godos vagy", és ettől lesz menő valaki. ki kéne venni ezt is mint elég sok mindent mellette.
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Az a vicces, és szomró, hogy néhány ember szerint az illegál arról szól, hogy fegyverek, és 200 HP- meg kevó.
Sokan nem vannak tisztába avval, hogy mi az az RP.
Bár minek is pofázni, nem nő be az embereknek a fejük lágya, amennyit itt síránkozok, már rég elkezdhettem volna V3-at.
Mindegy.. ezt az ötletet ki kellene emelni, mert ennek van értelme, a sok Pugeot, meg faszomtuja mi handling csere között.
 

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Ténylegesen elég idegesítő azt,hogy folyamatosan 200 hp-val van az illegál.
Majd ha kidarálják a rendvédelmet akkor pedig megy a HAPPY,hogy ki tudták lőni azokat az embereket akik nincsennek 200 hp-val.

Jöhet,majd az a hozzászólás is,hogy a rendvédelem között is van aki 200 hp-zik.
Mivel nem vagyok ott vele mindennap és nem tudom mit csinál így nem tudom ki az az ember a rendvédelemből aki 200 hp-val csapatja egésznap..
De azt tudom,hogy az illegál azért a legtöbb időben avagy lövöldözés/"rp"-n 200 hp-val tolja..
Egy idő után számunkra unalmas és idegesítő főleg,hogy ha naponta nem afkolunk 3 órákat a játék időnkből akkor keveset is mondok..

Vegyék ki a szerverről a 200 hp-t és jó lesz mindenkinek.
Lesz esélye a rendvédelemnek és az illegálnak is..
V3-on működik ez a dolog,hogy nincs 200 hp és még is meg vannak az illegálosok nélküle..
Felesleges.
Támogatom azt,hogy vegyék ki!
 

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
Kíváncsi vagyok mikor figyel fel a vezetőség ezekre a topicokra. Hisz azt nem értem , hogy új kocsik , új paintjobok , új variánsok csak úgy jönnek.. De az ilyen változtatások/fejlesztések mindig kimaradnak..
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hát igen, ez nem lenne hülyeség! Arra veri magát az Illegál, hogy jaj de jó van 200 HP-m, és akkor megy Rusholni, mert őt nem lehet lelőni. Unalmas kicsit.
 
  • Tetszik
Reactions: mátéé.

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
nem fogják kivenni, mert a PPhuszárok abból élnek, hogy drogot PP-znek, és tömik magukat 200HP-val. Bolond lenne Milán kivenni ezt a lehetőséget..
 
  • Tetszik
Reactions: mátéé.

sinny.

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
157
69
V4 karakter
❌
LV karakter
andrew_deshane
V2 karakter
lauko_jozon
Szét adom! Mehetne ki fölösleges nem reális!
 
  • Tetszik
Reactions: mátéé.

csibszi

505
2019. 01. 12.
451
1 360
V4 karakter
Mona Gasca
A 200 hp tényleg irreális, szerintem ha belé lőnek egy tárat akkor meg kéne halnia az illetőnek. A Kevo-ról meg ne beszéljünk mert felesleges olyan mint ha nem is lenne csak HP-d, simán csak látszik egy csík hogy van kevód, de semmit sem ér. 200HP-val meg alapból két tárat a fejébe kell lőni az illetőnek. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: mátéé.

mátéé.

Újonc
2019. 04. 28.
59
11
V4 karakter
elson_leila
V2 karakter
asar_kevin
"drága az emberrab" heh ezért nem kell naponta emberrabokat csinálni, és nem lesz drága. tudtok valami értelmesebb RP-t is kitalálni, mint például elmentek chillelni, kajálgatni. az meg tényleg irreális, hogy 10x kell fejbelőni, amíg meghal.
mindenesetre hasznos lenne ez is.
TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: Oliver
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.