200hp kivétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
BTW ez most jutott eszembe leírni. Az teljesen nonszensz hogy egyesek azt irogatják hogy 3 meg 4szer fejnelőnek neked meg lemegy 2 csík hp-d.
Ennek nincsen köze a 200 HP-hoz, mivel ha 100 hp-d is lenne a sript azokra a lövédekre csak 2 csíkot venne el ugyan úgy. Szóval ők maximum inkább csak túloztak, vagy pedig piros volt náluk a neved közbe nem találtak el (van ilyen bug vagy minek nevezzem)
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Én még mindig csak azt tudom mondani hogy ne vegyék ki. Hogyha annyira sírnak akkor ők is áldozzák rá azt a pénzt és csinálják meg a 200hp-t és utána gondolkozzanak.
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Megértem, hogy nem reális ha 200hp 100 kevó van valakinek és 300 golyóba sem hal, de ha nem lenne 200 hp teljesen elveszne a szerveren a drog. A füves ciginek semmi ertelme nem lenne szinte, mivel minimalis kevót ad.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Fear

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Pontoyan fisher, eserleg az segitene ha egy elég szép erősítést kapna az armir mert jelenleg jobban megéri ha 100 hp 0 kevoval megyünk mint a 100 hp. 100 kevo mert csak pénzpazarlás
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
De lenne értelme a drognak,mivel csak kevót adna ezért biztosan be lenne állítva normálisan hogy mi mennyi kevót adjon.
 

Patrikkk07

Újonc
2019. 01. 10.
58
55
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Patrick_Seagal
és a kevó az mit ér? semmit nemfog fel, lemegy 1-2 csík, amíg a hp-ból az összes
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

bird

Újonc
2019. 01. 10.
53
40
Kecel
www.ecstasydata.org
V4 karakter
rubio chavez
LV karakter
ray avino
A kevlár az teljesen rendben van.
A 200HP kivétele pedig sok problémát megoldana, többek között ezeket a “fejbelőttelek mértnem halsz” szituációkat is.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Valóban renben van, csak amikir 100 kevo 100 hpból lelövik a hp 80%át 3 csontom törött de azt látom hogy a kevoból talán ha lement 4 csík akkor nem ez szokott eszembe jutni..
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
A kevlár az teljesen rendben van.
A 200HP kivétele pedig sok problémát megoldana, többek között ezeket a “fejbelőttelek mértnem halsz” szituációkat is.
Ez a hsz miatt írtad :p
 
Utoljára szerkesztve:
  • Dühítő
Reactions: aBalazs

bird

Újonc
2019. 01. 10.
53
40
Kecel
www.ecstasydata.org
V4 karakter
rubio chavez
LV karakter
ray avino
Ha úgy nézed a kevlár RL a mellkasodat védi. Nos, most ha lábon lőnek, kézen vagy akárhol máshol akkor azt real life se fogja fel a golyóálló mellény.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Godos nem vagy tesom dupla soretessel par loves voltal anno nekem amikor tekbe szolgalt az úr. ? De pacek lenne ha eltunne egy m4 el telleg nehez leloni azert. De ha nem torne minden csontod egy loves utan akkor adnam az otletet.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Igazából égy tudnám támogat i ha a kevlar úgy műkődni mi t a +hp. Amíg van kevo addig a HPból a játék nem vesz le és a csont sem törik
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
En csak azert tolom neha mert egy loves utan mindenncsontom eltorik es offrotty
 

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
282
188
22
Uganda
LV karakter
Gracia Dei
Igazából simán eltudnám képzelni hogy kivegyék abban az esetben ha normálisan meglenne oldva az egész hp rendszer plusz kevlar , akár lehetne hogy lenne egy bolt ahol lehet venni sisakot meg kevlárt és nem kapna senki ingyen , lenne egy normális emberi áa .Ha megvennéd 100 hp+kevlárral kettő fej lövés kellene mondjuk ,hogy meghalj és kész .Nem kellene 5x-6x senkitse fejbe lőni , és kiegyenlítetteb is lenne az egész ha nem horror áron lehetne kapni mondjuk egy kevlárt , akár még azt is bele tudnám képzelni az egészbe hogy az illegál craftolhatná xd , eltudná adni is akár , egy kis pénz szerzési lehetőség is és nem kell sírni , a drogokra meg valami mást pluszt mondjuk kikell találni .
 
  • Vicces
Reactions: bird

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Magát az ötletet teljes mértékben támogatom hogy a 200 HP kivételre kerüljön. Igen teljes mértékben igaz az hogy a rendvédelem ingyen kap kevlárt minden duty után, illegál pedig fizet érte. Igen ám, de a kevlár az én meglátásom szerint felesleges. Sokszor van mikor nem is reduty-zok/zunk mivel nem igazán érzem azt hogy bármit is megvédene. Lehet valamilyen szinten igen, de személy szerint engem nem igazán érdekel mert általában ha pontosan lőnek, akkor vagy eltörik az adott végtag ha van kevlár ha nem/ fejre kevlárral vagy a nélkül de meghalok/meghalunk. Feltételezésre kerülthet az a jelenség hogy nem lesz értelme sok-sok drognak. Erre csak azt tudom mondani hogy a másik See MTA szerveren a bandák sokszor csak egy adott RP helyzeten belül jelenítik meg RP formájában, és nem igazán "Item" ként. Mindenkinek meg van a sajátos véleménye/meglátása/tapasztalata. Nekem ez lett volna, köszi hogy végig olvastad.
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Nem támogatom az ötletet, ha valakit annyira zavar hogy a másiknak 200hp-ja van csinálja meg ő is, adott a blueprintes, ott a farmis, plusz még mag árus is van a szerveren, 100hp alatt a kezed eltört/megütötted, és utána mit csinálsz? így elveszik a drognak az értelme is, mert maga az armor egyedül nem egy nagy szám. ráadásul elég sok ember foglalkozik drogtermesztéssel így az rp is csökkenne mert nem lenne a drognak se nagy értelme. NEM TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Fear

Mézön

Pötyögtető
2019. 01. 10.
533
215
LV karakter
Paul Ryder
V2 karakter
Manson R Ramsay
200 hp nélkül sok embernek nem menne már,sok problémát megoldana.Támogatom!
 
T

Trenton

200hp nélkül az emberrab és egyéb illegális cselekvések a rendvédelemmel egy hangba egyenlő eséllyel indulnának.
tök mind1, mert csak az új kocsikat meg a pp lehetőséget rakják be, ilyesmit nem.
 
  • Tetszik
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.