200hp kivétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Értem én hogy nem reális VISZONT ahogy mindenki mondja ez egy valóságra épülő játék most hogyha azt nézed hogy ez egy játék és ugyan úgy bent maradnának a drogok aminek kb semmi értelme nem lesz utána és az effektekért meg a kevóért úgyse vesz majd senki, akkor az illegállnak az egyik felének megint csak lőttek. És mint ahogy le írtam nem egyszer aki nem tudja elfogadni hogy veszített akkor így járt, a másik hogyha nem tud lőni nyugodtan menjen fel DM/fun szeróra gyakorolni.
 

Benyeee

Zöldfülű
2019. 01. 26.
181
330
23
Szolnok
V4 karakter
Kishana Bradford
Nem támogatom mert akkor meghalna a drog üzlet még jobban szóval egyáltalán nem támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Fear

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
Nem támogatom , az illegálinak igy az egész rp mehet a levesbe , igy nem lenne értelme hogy termeszek mivel nem lenne ki megvegye.
 

Marco

Bʀᴜʜʜ ✌✌??
2019. 01. 10.
1 031
2 226
see city
V4 karakter
rolfo curto
drog ad kevlárt meg minden, de persze egy RP szerveren nincs más értelme a drognak mint a
333
.
 
  • Tetszik
Reactions: Debian

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ha kiveszik a 200 HP-t, akkor az egész drog srciptet át kéne állítani, hogy melyik adjon mennyit, stb stb. És a végén az jönne ki hogy egy jobb mint a többi, ezért mindenki csak azt termeszt, a többinek az ára lemegy 100k alá, az meg lesz max 250 szerintem
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Ezt már az elején szerintem mindenki tudta, hogy egyik oldal illegal másik oldal rendvédelem, az, hogy 4-5 ember más szavakkal leírja ugyan azt teljesen felesleges.
Ezt meg annyira nem szeretem, hogy minden illegalosnak az a baja, hogy jaj a rendvédelemnek sokkal könnyebb, meg hogy nem fair, hogy kapnak kevót stb.
Ugye már RP. IRL egy rendőr vagy akármilyen rendvédelmi tag akár ha kimegy egy üldözésre vagy akármire amiből lövöldözés lehet, az a "bázisán" nem kap golyóálló mellényt?
Meg hogy a rendvédelembe többen vannak, hát istenem... szép is lenne ha irl 3 rendőr kimenne egy emberrablásra ahol 20-an vannak... Nem sírni kell ezeken, hanem kicsit gondolkozni rajta. Én is voltam illegálba, rendvédelembe, egyszóval tudom milyen.
Ami most van, hogy többször fejbe kell lőni valakit, hogy meghaljon, vagy 2 tárat beledarálni nagyon gáz..
Arról nem is beszélve, hogy olyankor meg ha meghal az illető egyből ooc elküld, hogy godos és hívja az admint stb stb..
Még mindig a véleményem, hogy mehet kifele a 200hp, ha meg ekkora problémák vannak belőle ki kell találni valami mást helyette. ??
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ugye irl. Irl napont ha 5 ször redutyzol kapsz x m4 lőszert x sniper lőszert x mp5 lőszert? Ja meg persze vadonatúj golyó álló mellényt másodpercek alatt. Igen, irl van előnye a rendvédelemnek, viszo t ez egy játék és ha itt is akkora előnye lenne akkor miért menjen illegálozni a 10es vagy akárhányas szintű player?
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Ha már az IRL-t mondod, akkor az illegálosok hol fognak golyóálló mellényt felvenni szerinted? Szóval ez a része nagyon rossz kifogás. Norby leírta korrekten azt, amire minden olyan ember gondol, aki kiszeretné vetetni a 200 HP-t.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Soyer IRL is használ az "ilegál" golyó álló mellényt vagyis én most példának a Los zetast és a Sinaloa kartellt aksrom mondani, a Los zetas alapból le szerelt katonákból áll.. https://kepkuldes.com/image/6BsPjl
Szerintem nem muszáj ki kerüljön, hanem meg lehetne azt oldani, hogy ha 200hp 100 armor akkor is a sniperrel max 2 golyó fejre és halál. Vagy x y távolságból erősebb lövés/gyengébb fegyvertől függően. //teló
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
De nem érted, ha kivennék hány player szeretne illegálozni ha alapból tudja hogy esélytelen?
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
Nos én szerindtem hülyeségnek tarom. miért is? ha nem lenne 200HP akkor az ilegálnak sehol semmi értelme nem lenne.Azért mert a rendvédelem meg kapja a löszert és a fegyvert mikor be dutyzik.Az ilegálnak nekik és kénne esély hogy tudjanak ők is szembe szálni a rendvédelemel mert.Annak télek nincs értelme hogy a rendvédelem oda megy x löszerel oda megy és egy ember rabot le hoz azzal hogy rá fegszik a ball egér gombra.Így van kopenzálva az hogy ne mindig a rendvédelem nyerjen mert a rendvédelem nem kap 200hpt de kap 100kevot és fegyvert löszert.Meg igen akkor a drogok kereslete is lejjeb menne az ára a drogoknak ami alabol szerindtem nem sok.Meg az hogy miondják hogy csipával 3x fejbe lödtek hogyan jutotál hozá a 200hphoz?.Vagy veszed ami szereptéveztés vagy ülteted ami szerindtem szintén az.
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Hát kellett vagy 10 perc mire értelmezni tudtam az írásodat,szerintem ezt még gyakorolni kell,mindenesetre rakj panaszkönyvet és ott meglehet beszélni a dolgot,nem azért lett megnyitva a topic hogy a remegések menjenek alatta.
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
tudtomal nem minősitetem senkit az írásom az teljesen az éndolgom és nem akkarok pkt rakni és nem vagyok semm fel háborodva csak ezzel van kompenzálva az hogy ne mindig a rendvédelem nyerjen
 

Akito125

Újonc
2019. 01. 10.
32
44
19
V4 karakter
Cipriano Mercardo
V2 karakter
Leah D Alfonzo
Teljes mértékben TÁMOGATOM az ötletedet.
 

Enzoo

Újonc
2019. 01. 20.
65
67
V4 karakter
Huan D Grotti
LV karakter
Huan Castellano
V2 karakter
Huan D Alfonzo
Támogatom az ötletet.
 
2019. 01. 30.
52
11
LV karakter
Felix Castellano
V2 karakter
Felix El' Alfonzo
Támogatom az ötletet Mikor nekem is volt párszor 200hp akkor is a szokásosokat halottam, hogy leszolnak meg stb, Szerintem ha már IRL-re épülö játék, akkor ne 8x löjjük fejbe az embert és még mindig él és virul, + a másik eset hogy ha 200 hpd van, akkor az illetönek nem törik el a csontja, és ez igy nem rly, hogy meglövöd a kezét, és ö még mindig tud célozni, ha nem is a 200hpt veszik ki akkor legalább a kéz törjön el 200hpnál.!!!!! Koji Ötletétt TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Debian és Joker
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.