200hp kivétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Koji Aysen

Ötleted:
A 200hp kivétele, maximum 100hp legyen

Megjegyzés:
Tudom, lesz sok ember akinek nem tetszik.. Eléggé unalmas már hogy mindenki azért szólja le a másikat mert 200hpja van, és nem lehet lelőni.. Nap mint nap megkapom énis hogy godos vagyok, meg ilyenek, holott szimpla 200hp 100kevó. Ha realitást nézzük, akkor is, eléggé vicc hogy körülbelül 30x fejbelőnek, és lemegy 5csík hpm. Számtalanszor írták hogy fejbelőttek csipával 3x, és nekem meg 1-2csík hpm ment le. Véleményeket normális keretek között elfogadok.
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Adom a storyt batya.. Támogatom
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Teljes mértékben támogatom. Legalább azzal se lesz baj, hogy "az illegálnak mennyire de drága egy emberrabra elmenni, mert hogy nekik is kell a 200hp.."
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Jó ötlet, sokan "hisztiznek" hogy drága az emberrab.. Meg egyebek, hát örüljenek így olcsóbb lesz, de akkor legalább tegyék szabályzatba, hogy civilek, nem rabolhatnak..
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Hmm érdekes egy ötlet, viszont akkir mi kesz helyette? Mert a 200 hp azért jó mert a rendvédelwm ingyen kapja a 100 kevot az illegálnak viszont fizetnie kell érte néha nem is keveset, szóv ez a 200 hp egy afajta jutalom vagy hogy mo djam, és ha kiveszik megintcsak megfogyatkozna az illegálosok száma mert hogy nem éri meg, és így us a béka s*gge alatt van most a szerver ezen fele sajna. Mindenesetre nem rossz ötlet, érdekel mi fog kisülni belőle! //telo
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
De ez ugyan ugy igaz az illegálnak, mármint a rendvédelem mindig is többem volt és többen, is többen is lesz, így ha 100v100 kevo lesz akkor mindog a rendvédelem fog nyerni, 200 hps tagokkal az illegál fog fénykedni mindig, és ezért van majdnem kiegyensúlyozva az hogy több a rendvédelmis.
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Szerintem ne vegyék ki mivel: A drogoknak így már elveszik az értelme maximum annak lesz ami kevlárt ad, a másik része Hosit tudom idézni hogy a rendvédelemnek ott az ingyen kevó megértem hogy nektek is kell előny de akkor nekünk meg maradjon bent a 200hp-t. Aki meg nem tudja megölni a másikat fogadja el hogy így járt.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Szerintem ne vegyék ki mivel : Akkor az egész drog rp nek nem lenne szerepe a szerveren végre eljutott oda az illegál hogy rendesen lehessen drogot venni és készíteni is akár , mint ahogy "fear" is idézte "Aki meg nem tudja megölni a másikat fogadja el hogy így járt. " másrészt a rendvédelem ingyen kap kevlárt nekünk illegálnak még a kevlár is pénz nem hogy a 200 hp és akkor még a lőszerekről ne is beszéljünk ...
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Szebben le sem lehetett volna írni Ragadozó! Csak támogatni tudom a szavaid, NE vegyék ki.
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Hogyha hülyeség a 200hp indokold meg hogy miért ne csak ennyit írj oda. Normális érvel állj ki a megjegyzésed mellett.
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Igazad van tényleg elég indoklás az hogy "hülyeség" Csak nem tudod kifejteni hogy miért ha jól látom nem is játszol V2-őn akkor miért írsz ide mikor semmi közöd már elnézést.
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Megindoklom neked fear miért hülyeség. IRL Fejbelősz valakit egy sniperrel, az ott egyből meghal. Ennek ellenére engem 5x fejbelőttek, és vígan szaladgáltam tovább úgy hogy lement 2-3csík hpm. Másik... mindig azért megy a hiszti hogy ez meg az godos, mert 200hp miatt nem lehet ellőni. Nap mint nap megkapom hogy godos vagyok és stb..
A kevóra kitérve.
A kevó sok mindent nem ér, ha meg szerintetek ér is valamit 3fecskendővel full kevód van kb.
Akárhogy nézed sehol nem reális ez hogy egy tárat belédlőnek és te szaladgálsz tovább.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.