Zacis áthelyezése

Legyen-e áthelyezve a zacis


  • Összes szavazat
    289
  • Szavazás lezárva .
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

atyreek

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
271
738
25
V4 karakter
Vincent Estrada
Még mindig nem az ötlet ellen szólok, szimplán kiváncsi voltam azokra a dolgokra -véleményekre, ami teljes mértékben megoldja ezt a problémát. Egy percig se kételkedtem az ötletben, sőt nem is vallok ellene, csak felhoztam olyan releváns dolgot -dolgokat, ami mindig is jelen volt mint probléma terén. Nem veszekedni, nem ellenkezni akarok, csak eszmecserét. Felesleges, vita generáló reakciókat meg engedjük el, nincs rá szükség.
 
  • Tetszik
Reactions: Kodeein.

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
A sok járművel van a gond, nem az emberekkel.
Egyébként ezt nem értem, annó ránk ránkszóltak hogy ne legyen kint annyi autó a ház előtt, mert kifagynak, a zacis meg egy külön parkolót kapott ahol még a háznál is kisebb helyre van betömörítve két-háromszor több autó.

Még mindig nem az ötlet ellen szólok, szimplán kiváncsi voltam azokra a dolgokra -véleményekre, ami teljes mértékben megoldja ezt a problémát. Egy percig se kételkedtem az ötletben, sőt nem is vallok ellene, csak felhoztam olyan releváns dolgot -dolgokat, ami mindig is jelen volt mint probléma terén. Nem veszekedni, nem ellenkezni akarok, csak eszmecserét. Felesleges, vita generáló reakciókat meg engedjük el, nincs rá szükség.
Pláza lenne a végleges megoldás, de már egy hangár inti is sokat segítene, de merem feltételezni az nem "V4 szint"
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Egyébként ezt nem értem, annó ránk ránkszóltak hogy ne legyen kint annyi autó a ház előtt, mert kifagynak, a zacis meg egy külön parkolót kapott ahol még a háznál is kisebb helyre van betömörítve két-háromszor több autó.
Huuuu, ha nekem annyi pénzem lenne, ahányszor csesztetve voltam azzal, hogy ne pakoljam ki az autóimat.. aztán egy random antik kereskedőnek a sokból több autója van lehányva valahova Blueberry járdáira, mint ami nekem az udvaron van.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Helló szia sziasztok! Ezt át ötletet támogatni tudnám sanfieroba is el tudnám képzelni Kings térségében is eléggé hasznosnak találom és együtt érzek veletek sok sikert!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.