Zacis áthelyezése

Legyen-e áthelyezve a zacis


  • Összes szavazat
    289
  • Szavazás lezárva .
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
914
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Érthető miért került ide, illetve miért van minden más is messze LS-től de szerintem átestünk a ló túloldalára mert kb az egész map legkihaltabb helye lett LS, még SF-ben is bőven nagyobb élet van ami érthető

Mindig is volt a mappon egy hely ahol csoportosulás volt és messze legmagasabb volt a gondok száma
Régen a déli kút volt ilyen ami még kisebb is volt, azták AKK ami már elég nagy volt, most pedig zacis. Mivel a másik kettő is fel lett számolva bizakodhatunk benne, hogy ez is.

A jó része az volt hogy régen a délit elkerülhetted, van másik kút, AKK-t elkerülhetted mert semmi nem volt ott de zacishoz kénytelen vagy elmenni ha elakarsz adni valamit, mert nincs másik
 
  • Tetszik
Reactions: bederitoo és Icco

Yakariii

Újonc
Támogató
2019. 09. 10.
55
39
Miskolc
V4 karakter
★Akira Shirane★
LV karakter
❌
V2 karakter
★Flavio Di Fazzio★
Nem rossz ötlet, támogatom!
 

Icco

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
62
60
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
Csak támogatni tudom az ötletet. A zacist véleményem szerint Tierra Robada déli részére, a Toreno ház helyére kellene rakni, ahol most sincs gyakorlatilag senki, kivéve a horgászok. Megközelíthető helyen van, SF-ből hamar oda lehet érni, mégis távol a főbb helyszínektől, ezáltal az fps droppolások is csökkennének. Parkoló mappolás szerintem nem szükséges, alap elemekből kirakott rögtönzött parkoló bőven megfelelő, tekintve, hogy most is az út szélén áll szinte mindenki.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
618
335
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Én bedobnám, hogy legyen plázában, mert jelenleg full feleslegesen lett bemodellezve, nem sok érdemleges dolgot lehet ott csinálni. Másrészt, tudnák ott más dimenzióban tárolni a járműveiket.
Én itt a te véleményeden tudok osztozni, a pláza nagyából a város közepén van, és azon kivül hogy meg lehet venni a kisebb eszközöket, több lényege nincs. Így lehet, hogy egy központosabb szerepe lenne a plázának. Én is a plázába raknám.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Menő
  • Tetszik
Reactions: Kamii és tommenxd

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
semmi képpen ne kerüljön a város közepére egy lagg tanya, csak akkor ha van hozzá olyan jellegű parkoló ahol a kocsik másik dimenzióban vannak.
Nemtudom hol olvastad hogy a város közepére gondoltam, de rendben van. Nyílván nem szeretné senki hogy a város közepén legyen egy hatalmas lagg potencia, ezért mondtam hogy rengeteg a kiaknázatlan terület. Ahogy @rhymes is említette előttem, a Bayside híd alatt egész korrekt helyen lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: rhymes

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
semmi képpen ne kerüljön a város közepére egy lagg tanya, csak akkor ha van hozzá olyan jellegű parkoló ahol a kocsik másik dimenzióban vannak.
Pontosan ezért írták, hogy legyen a plázában. Ott bőven elférne, lenne helye rengeteg autónak, szükség esetén (szerintem) még mélyíteni is lehetne a garázst, és amúgy sincs nagyon kihasználva a hely.
 
  • Tetszik
Reactions: Lotto

Sasa

Lelkes fórumhasználó
2022. 06. 20.
340
96
Hosszúpályi
V4 karakter
Allesandro Kevin
LV karakter
William Aiden
Szerintem elég lenne Zacis parkoló helyére egy mélygarázs és megvan oldva.Mint a Plázánál.
 

Pst

Újonc
Támogató
2023. 07. 18.
36
46
Érd
V4 karakter
Kazib Zayeer
LV karakter
Daniel Garrentson
Nincsen egy atomerőművem, viszont a launchert, valamint a V4-et követően sokkal élvezhetőbb lett a játék számomra. Több FPS, stb.. Mindíg normális értékeim vannak, kivéve, ha Bb-be érek. Akkor a játék játszhataltlan számomra. Támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Már csak azért is támogatom az ötletet, mert jelenleg Tierra Robada teljesen kihalt. Jó lenne picit felrázni azt a részt is, a Zacis pedig jócskán feldobná a helyet.
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
Én bedobnám, hogy legyen plázában, mert jelenleg full feleslegesen lett bemodellezve, nem sok érdemleges dolgot lehet ott csinálni. Másrészt, tudnák ott más dimenzióban tárolni a járműveiket.
Meg relatív egy plázában több ember lézeng mint egy vidéki zacis előtt... Támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Buntii és tommenxd

Maximoff

Barangoló
2022. 10. 22.
149
1 307
V4 karakter
Cesare Andresano
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nem is volt
Nem kérdés, támogatom!
 

rPalacsinta

Újonc
2022. 11. 21.
35
29
V4 karakter
Jessica S Moore
LV karakter
-
V2 karakter
-
meghaltak anno az állataim, mert BB-be érve mindig crash:ROFLMAO::ROFLMAO:
Zacis úr költözzen el, ahová szeretne!
 
  • Tetszik
Reactions: Kökény

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Tegnap felfedeztem egy újdonságot. A zacisra várakozók közül többen unalmukban nekiállnak körbe-körbe driftelgetni Blueberry utcáin, ami persze párosul a faluban fellelhető laggal és ez azt eredményezi, hogy ide-oda teleportáló, driftelni próbáló emberkéket kell kerülgetni az úton. Lassan eljutok oda, hogy csak helikopterrel érdemes járkálnom, ha nincs kedvem százezreket adományozni a szerelőknek, minden egyes köröm után.
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Valid. Még rosszabb a helyzet, ha üldözés / erősítés van. Blueberry megközelíthetetlen konkrétan mind a menekülő, mind az üldöző embereknek. Az ott lévőkről nem is beszélve, egy méretesebb üldözés ha át halad ott, gyanítom, hogy nem egy ember fagy ki.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Miért lenne előnyösebb vagy jobb, ha más helyre kerül?

Ha továbbra is ilyen sok ember lesz a zacisnál vagy annak környéken, továbbra is fenn fog állni a probléma (lag, textura eltűnés). Ez az én szerény kis véleményem.

Olvasd el a hozzászólásokat is, ne csak az ötletet. Elég sokan megadják a kérdésedre a választ.
 
  • Tetszik
Reactions: DreeN és Browniee

atyreek

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
271
738
25
V4 karakter
Vincent Estrada
Millió egy dologra keressük a választ és a megoldást, tisztában vagyok azzal, hogy miről is van szó. Én se mondom azt, hogy milyen kitűnő játékélményem van ott, de azt se mondom, hogy életveszélyes problémát okoz. Ugyan ilyen problémát okozott minden egyes modellezés vagy mappolás, ahol sok játékos tevékenykedett, vagy fordult meg egyszerre. Gantonon lévő Blood mappolás, amikor bármilyen rendezvényre került ott sor, szinte meg se lehetett közelíteni, mert az FPS azonnal a mínuszba zuhant. Ugyan ez vonatkozik a horgászokra, millió egy jármű, egyszerűen ez ilyen. Nem tudsz mindig mindenre megoldást találni vagy kivitelezni a problémákat. Egy régi játékról beszélünk sajnos.
 
  • Szomorú
Reactions: DreeN

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Millió egy dologra keressük a választ és a megoldást, tisztában vagyok azzal, hogy miről is van szó. Én se mondom azt, hogy milyen kitűnő játékélményem van ott, de azt se mondom, hogy életveszélyes problémát okoz. Ugyan ilyen problémát okozott minden egyes modellezés vagy mappolás, ahol sok játékos tevékenykedett, vagy fordult meg egyszerre. Gantonon lévő Blood mappolás, amikor bármilyen rendezvényre került ott sor, szinte meg se lehetett közelíteni, mert az FPS azonnal a mínuszba zuhant. Ugyan ez vonatkozik a horgászokra, millió egy jármű, egyszerűen ez ilyen. Nem tudsz mindig mindenre megoldást találni vagy kivitelezni a problémákat. Egy régi játékról beszélünk sajnos.
Igen. Épp csak azt felejted ki, hogy nem minden nap lesz a Gantonon Bloods rendezvény, ahogyan nem is lesz minden nap ugyan ott ugyan annyi horgász egy helyen. Ezek nem állandó problémák. Persze amit állítasz igaz, csak teljesen irreleváns. A Zacis kérdése egy állandó probléma amire megoldás KELL. Ez nem egy vélemény, hanem egy tény. Az emberek konstans panaszkodnak rá, folyamatosan csak a gondot okozza, arról pedig nem is beszélek, hogy az emberek oda járnak mindenért. Illegál kereskedés, verekedés, driftelgetés, nevezd meg és megtalálod a Zacisnál, miközben tizenöten sikítják a füledbe hogy "ANTIK ELADÓÓÓÓ!!!!". Szerintem elég egyértelmű, hogy a zacisnak miért kell költöznie.

Teljesen valid megoldás lehetne, ha a Plázába menne, LSbe. Az autók eltűnnének külön dimenzióba, és a szerszám bolt melletti (jelenleg üres) lottózóba bekerülne a Zacis úr, és mindenki boldog lenne. Kicsit többen használnák a plázát is végre, és Blueberry is újra járható lenne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.