Zacis áthelyezése

Legyen-e áthelyezve a zacis


  • Összes szavazat
    289
  • Szavazás lezárva .
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Nagyon egyszerű ötlet, legyen elrakva a zacis máshova (pl. Tierra Robada ahova épeszű ember csak akkor megy ha bankot keres, vagy pedig bayside) ha a közelébe megyek általában ott indul meg a kifagyás folyamat (textúrák nem töltenek be) és emiatt blueberry használhatatlan. Ennél többet nem hiszem hogy szükséges lenne írni ehhez az ötlethez.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Tudok azonosulni a gondolattal. Blueberry pár éve egy nyugis falu volt, közel a városhoz. Már a farmrendszer bekerülésekor kapott egy kést a szívébe, amit a fényezősdi követett. Na de a zacis megadta neki az utolsó kegyelemdöfést. Kilépek a házamból aztán egyből le akar esni a gépház oldala.
 
Utoljára szerkesztve:

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
443
5 219
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Hát én nem tudom, tény hogy nincs erős gépem meg hát laptop.. de ebben az időpontban azért 100 playermél több fpsre számítanék. Szóval csak egy nagy pluszt tudok mondani. Csúcsidőben ide sem merészkedem.

mta-screen-2023-10-20-04-21-04.png
 

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
388
469
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Mancini
Ebbe bele se gondoltam, ameddig most ezt nem mutattad meg (FPS-ed 100 játékosnál) szerencsére nekem ilyen jellegű problémáim nincsenek, de ha ez sok embernek megnehezíti a játék élményét akkor támogatom. :)

Nem gondolom nagy dolognak at rakni.

Sok szerencsét nektek és addig is, kitartás a számítóknak🤣
 

dDiesel

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 12.
307
1 141
23
Győr
V4 karakter
Daniel Luchese
Én konkrétan azon a szinten vagyok, hogy ha fellépek a szerverre, és egyből megyek Blueberrybe akkor rá kb 3-4 percre elkezdenek a textúrák kitölteni. Ugyan ez van amúgy déli határnál is, rengeteg Reefer és játékos van ott. :( (déli határnál azért nem ennyire intenzív, de jelentős ott is a lag.
 

Sporty

Barangoló
2021. 12. 04.
92
86
V4 karakter
Harrison Fawkes
Csak támogatni tudom az ötletet, üldözéseknél már előre ki kell matekoznom milyen íven kerülöm ki BB-t úgy, hogy még csak az irányába se kelljen néznem...
 
  • Tetszik
Reactions: dDiesel

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Kíváncsi lennék, hogy az a 6 ember, aki idáig nemmel szavazott, mivel indokolja meg.
Még egy érv sem jött, hogy miért jó Blueberryben a zacis.
Blueberryben még maga a kialakítás sem jó. Rengeteg ember be van tömörítve egy kis helyre, amit beláthatatlan útkereszteződések ölelnek körül. Folyamatosak a karambolok, az ember elütések és az autó összebugolások, amire az adminok már fixet sem adnak.

Edit: Én a plázán kívül még Tierra Robada-ban tudnám elképzelni viszont úgy, hogy valahol SeeRing környékén egy híd átcsatlakozna oda direktben. Aki jelenleg LS környékén lakik, annak hatalmas érvágás kimenni Tierra Robadaban, mert tök nagyot kell kerülni miatta. Szerintem pont ezért nincs fellendülve az a hely. (Mondjuk a kaszin meg a halleadón nincs is ott semmi, ami indokot adna az ott tartózkodásra. A zacis ezen nagyot lendítene.)
 
Utoljára szerkesztve:

Levibacsi

Barangoló
Támogató
2022. 10. 08.
121
176
Kisvárda
V4 karakter
Tiara Carter
LV karakter
Travis Vazquez
Kíváncsi lennék, hogy az a 6 ember, aki idáig nemmel szavazott, mivel indokolja meg.
Még egy érv sem jött, hogy miért jó Blueberryben a zacis.
Blueberryben még maga a kialakítás sem jó. Rengeteg ember be van tömörítve egy kis helyre, amit beláthatatlan útkereszteződések ölelnek körül. Folyamatosak a karambolok, az ember elütések és az autó összebugolások, amire az adminok már fixet sem adnak.

Edit: Én a plázán kívül még Tierra Robada-ban tudnám elképzelni viszont úgy, hogy valahol SeeRing környékén egy híd átcsatlakozna oda direktben. Aki jelenleg LS környékén lakik, annak hatalmas érvágás kimenni Tierra Robadaban, mert tök nagyot kell kerülni miatta. Szerintem pont ezért nincs fellendülve az a hely. (Mondjuk a kaszin meg a halleadón nincs is ott semmi, ami indokot adna az ott tartózkodásra. A zacis ezen nagyot lendítene.)
Ezzel tudok leginkább egyet érteni, egy nap egyszer minimum ütközök ott valakivel, lehet az az én, vagy a másik fél figyelmetlensége - tényleg nem lehet látni. A hely a zacinak kicsi, főleg ha előtte többen is vásárolják és aktívan vannak ott akik eladják. Nem mellesleg a legalább 30 kocsi, ami csak a parkolóban szokott állni, meg mindenhol máshol is ahol hely van. Átlag FPSem, 70-75, ez blueberryben lecsökken 45-50-re.
Támogatom az áthelyezést egy olyan helyre, ahol van egy nagy mélygarázs, ahova mindenki be tud állni.
 

Szilvaa

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
102
18
Veszprém
V4 karakter
Jackob Jorden
Ez én is csak támogatni tudom, sokkal jobb lenne ha több élet lenne Tierra Robada-ban. BB-ben van már épp elég dolog, így is úgy is sokan járnának arra. Kicsit legalább eloszlanának a játékosok onnan és ezáltal lehet jobb lenne az FPS szám is.
 
  • Tetszik
Reactions: Levibacsi

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
BB nagyon egyértelmű és egyszerű útvonal a SeeRing-en keresztül való áthaladáshoz San Fierroba/Los Santosba. Amivel alapesetben nem is volna probléma, de a zacis, és ezzel együtt az AKK BB-ben való elhelyezkedése már kellemetlenné (inkább laggossá) teszi a helyzetet. Remélhetőleg a Vezetőség is belátja hogy Blueberry és környéke túl zsúfolása nem a legjobb ötlet. A környéken állandó a forgalom anélkül is hogy ott volna egy zacis..
Tierra Roboda is jó ötletnek tűnik, bár ahogy elgondolkodom San Fierro-ban annyira nem sok RP folyik a Szerelőtelep és a NAV munkálkodásán kívül ( legalábbis az én tudásom alapján). Úgy gondolom San Fierro is egy kiaknázatlan terület, és arra a környékre úgyis csak az menne akinek dolga volna arrafelé, vagy épp a zacis/AKK volna az úticélja.
Long story short: Zacisnak mennie kell!
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Tierra Roboda is jó ötletnek tűnik, bár ahogy elgondolkodom San Fierro-ban annyira nem sok RP folyik a Szerelőtelep és a NAV munkálkodásán kívül ( legalábbis az én tudásom alapján). Úgy gondolom San Fierro is egy kiaknázatlan terület, és arra a környékre úgyis csak az menne akinek dolga volna arrafelé, vagy épp a zacis/AKK volna az úticélja.
semmi képpen ne kerüljön a város közepére egy lagg tanya, csak akkor ha van hozzá olyan jellegű parkoló ahol a kocsik másik dimenzióban vannak.
 
  • Tetszik
Reactions: Secreet és Szilvaa

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
443
5 219
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Zacis, Farmok, Műhelyek/garázsok szentháromság közepén még van egy modellezett benzinkút is. SeeRING modellezést ami a közelben van pedig még nem is nézted. Egy ,,kisvárosban".. nyilván nem lesz olyan, mint szeretnénk.

Tierra, Bayside feljött ötletnek, ami jó is, ámbár.. esetleg rakják be Bayside híd alá a ,,klub" helyére. Ott alapból modellezni sem kell parkolót mert van mellette. Félreeső helyen is van, de még sincs túl messze mindentől. Plusz fellendíti a San Fierroi mozgást is.
Na meg a NAV jobban tudja ott a számlázásos, bla-bla dolgokat figyelni, simán ki tud sétálni ellenőrizgetni ha szeretne. Bár ez elenyésző indok végülis.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.