Új Rendvédelmi felhívás, Civil fegyvertartási szabályzás. (Aug. 03.)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
a neon is pps, mégis büntet érte a rendőr, ha be van kapcsolva.



igazoltató rendőrnél nincs nagykaliber, max mp5/mp7, kivéve indokolt esetben.




szekunder szégyenérzetem van, amikor zacisnál veszik az antikot 300 forint profitért, de azért a glock ott van az oldalán, mert az aztán igazán fontos
Valahogy nekem is ez az érzetem van mikor maffiában használt Silenced fegyvert látok szolgálaton kívüli magas rangú Rendőrnél, mert az igazán fontos igaz? Ezzel zárnám is a témát mert alapból nem ezért indítottam hogy ilyen kommenteket kapjak, de úgy érzem ez nem az én bizonyítványom.
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
793
2 412
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
bjorn.ekdhal ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
hát ne haragudj de óriási a baj.
nem látod sem a problémát, sem a megoldást amit előttem 45x leírtak.
megnyitsz egy ötletet ami már önmagában is kialakíthat véleményeket, majd ha ezek nem egyeznek a tiéddel, akkor ő már nem is lélegzik.
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
teljesen jó, hogy nem mászkálhat mindenki fegyverrel. amúgy is, ez full ic ügy.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 829
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
úgy érzem ez nem az én bizonyítványom.
a te bizonyítványod csak az, hogy nem fogod fel, hogy nincs igazad. Mindenki hülye, csak te vagy a helikopter.
Valahogy nekem is ez az érzetem van mikor maffiában használt Silenced fegyvert látok szólgálaton kívüli magas rangú Rendőrnél, mert az igazán fontos igaz?
a szerveren nincsen maffia, jó? MOBok vannak. Sőt, tovább megyek. Banda is használ silencedet. Tovább megyek, éjszakai akcióknál IRL is használnak hangtompítót. Tudod, hogy miért? - Mert halk. De ugye fegyverszakértő vagy, mint mondtad, így tudod ezt jól.
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
a te bizonyítványod csak az, hogy nem fogod fel, hogy nincs igazad. Mindenki hülye, csak te vagy a helikopter.

a szerveren nincsen maffia, jó? MOBok vannak. Sőt, tovább megyek. Banda is használ silencedet. Tovább megyek, éjszakai akcióknál IRL is használnak hangtompítót. Tudod, hogy miért? - Mert halk. De ugye fegyverszakértő vagy, mint mondtad, így tudod ezt jól.
Jó nagyot akciózott tegnap este civilbe a magas rangú rendőr a Seering szerelőtelepen egy Silenceddel :D
 

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
799
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
ahhoz képest hogy nem a rendvédelem ellen irányultál még az ötlet elején, hamar kiderült, hogy mi is a probléma igazából
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
semmi másra nem tudsz reflektálni, jó lesz a magas rangú civil rendőr rósz is, tudod mit? ebben nyertél!
Jólvan, mint mondtam én zárom a témát mert teljes mértékben no offense írtam meg ezt.
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. - justcody
ahhoz képest hogy nem a rendvédelem ellen irányultál még az ötlet elején, hamar kiderült, hogy mi is a probléma igazából
Nincs semmi probléma, végig támadva voltam mikor csak kompromisszumot akartam a kettő dolog között. Zárják le ezt a témát mert nem látom se elejét se végét már ennek, elrakom a fegyvert és 2x átgondolom mit vásárolok legközelebb ilyen szabályzások mellett. Köszöntem.
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 073
3 880
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
LV karakter
Alyshia Kenrose Valrath
A szabályozás oldaláról szerintem az a probléma, hogy a rendvédelem hozza meg a szabályt, amit be akar tartatni, és úgy, ahogyan be akarja tartatni. Így igazából, ha jogos lenne a felvetés se lenne egy sima játékosnak, de még egy kisebb fokozatú rendvédelmisnek se mozgástere a változtatásban. Egyébként pedig szó nincs arról OOC szemmel, hogy tilos viselned, azonban ennek egy szabs. bírság az IC következménye. IRL is a viselési engedéllyel rendelkezők jelentős része köteles lőfegyverét rejtve viselni. Én mondjuk engedély bevonásával büntetném, és vétségnek számítana, ha rajtam múlna. Nyugodtan mutogathatod a csodás skinedet, amikor szükséges, de amikor nem az, akkor is. Csak akkor vállald be a következményét.

Edit: Én tovább mentem volna, és hoztam volna Kkve. rendeletet a helyükben, késekre és egyebekre.

A rendőrös fegyverviselésről pedig annyit, hogy szerintem sokan a rendvédelemből jobban örülnének, ha le tudnák kocsiba pakolni, és onnan gyorsan szükség esetén elővenni a nagyobb fegyverüket. Ha a beosztásából adódóan szükséges a nagyobb fegyver, akkor kénytelen viselni. Én speciel már v3-ban leszoktam az MP5-ről, v4-ben pedig a lövedékállóról is. Rengetegen viselik, mintha az egész map egy háború sújtotta övezet lenne. A fenti kettővel egy járőr esetében én személyesen nem értek egyet, de, hogy ebből kollektíven legyen valami, hogy elhagyjuk ezeket, ahhoz a frakcióvezetők és a script-i háttér is szükséges.
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
A szabályozás oldaláról szerintem az a probléma, hogy a rendvédelem hozza meg a szabályt, amit be akar tartatni, és úgy, ahogyan be akarja tartatni. Így igazából, ha jogos lenne a felvetés se lenne egy sima játékosnak, de még egy kisebb fokozatú rendvédelmisnek se mozgástere a változtatásban. Egyébként pedig szó nincs arról OOC szemmel, hogy tilos viselned, azonban ennek egy szabs. bírság az IC következménye. IRL is a viselési engedéllyel rendelkezők jelentős része köteles lőfegyverét rejtve viselni. Én mondjuk engedély bevonásával büntetném, és vétségnek számítana, ha rajtam múlna. Nyugodtan mutogathatod a csodás skinedet, amikor szükséges, de amikor nem az, akkor is. Csak akkor vállald be a következményét.

Edit: Én tovább mentem volna, és hoztam volna Kkve. rendeletet a helyükben, késekre és egyebekre.

A rendőrös fegyverviselésről pedig annyit, hogy szerintem sokan a rendvédelemből jobban örülnének, ha le tudnák kocsiba pakolni, és onnan gyorsan szükség esetén elővenni a nagyobb fegyverüket. Ha a beosztásából adódóan szükséges a nagyobb fegyver, akkor kénytelen viselni. Én speciel már v3-ban leszoktam az MP5-ről, v4-ben pedig a lövedékállóról is. Rengetegen viselik, mintha az egész map egy háború sújtotta övezet lenne. A fenti kettővel egy járőr esetében én személyesen nem értek egyet, de, hogy ebből kollektíven legyen valami, hogy elhagyjuk ezeket, ahhoz a frakcióvezetők és a script-i háttér is szükséges.
Köszönöm szépen, ilyen hozzászólásokra számítottam ezelőtt jó pár sorral.
 
  • Tetszik
Reactions: tommen.

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 097
Tatabánya
Felfogta szerintem, hogy viselheti a fegyvert. Azzal van gondja, hogy nem tud vele vagánykodni, ha már megvette.
Most amit irni fogok, az kicsit fura lehet, de valamilyen szinten érthető szerintem.
Fegyverviselésre is ok kellene. Legyél illegál frakcióban hozzá, vagy legyen deved-történeted. Mindenki fegyverkezik, boldog-boldogtalan.
Zacishoz elmész például, 20 emberből körülbelül 15-nél valamilyen fegyver van. (Azért zacis, mert jelenleg az a legforgalmasabb helye a szervernek.)
edit - A futárokra meg ki sem térnék, vannek emberek akik fegyverrel a zsebben urma transoznak.
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
793
2 412
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
bjorn.ekdhal ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
A szabályozás oldaláról szerintem az a probléma, hogy a rendvédelem hozza meg a szabályt, amit be akar tartatni, és úgy, ahogyan be akarja tartatni.
miért mit vársz?
hozza meg a szabályt 15 random civil játékos? Nem. Hozza meg 15 IC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hozzáértő személy? Igen. (nem, nem random őrmi, nem, nem random zászslós, rendőrség tisztikar és afelett.)
Ha hoznak egy szabályt nyilván be is fogják tartatni, különben minek lenne szabály?
 
  • Tetszik
Reactions: sCoolby

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
503
5 519
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Hát de vannak rá kiegészítők amikbe bele lehet tenni, akkor pedig már ,,rejtettnek" számít, nem?
Nyilván nem konkrétan, de mégsem az oldaladon van csak és látja mindenki, hanem az övedre akasztott tokban ami eléggé sok mindent eltakar belőle.

Akkor most nem értem a fennakadást. amúgy se nézett ki sose normálisan hogy lóg a semmibe a derekad mellett, de kövezzetek meg ha tévedek.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek és aDaw

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
civil játékos el vannak nyomva
Ha a civilek elvannak nyomva, akkor az illegál mit mondjon? Egyébként teljesen jogos a PD intézkedése, nem kell villogni úgy a fegyvereddel, hogy ahhoz engedély van, és valószínüleg sose fogod használni. Egyébként volt topic, ami alá @Vito írta is, hogy ennek a rendszernek a bevezetése folyamatban van, és a héten "aktív" lesz. A skines fegyver vásárlását senki nem erőlteti rád, ez a te döntésed volt, hogy megvásároltad.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 097
Tatabánya
Túl van kapva ez a fegyverviselős téma. Sok esetben, amikor pl. balhé van, nem szükséges a fegyver, de egyből lövöldözés lesz. Mindenkinek kicsit komolyabban kellene vennie a karakterének az életét. Átgondolni, hogy mit-miért cselekszik. (Bár, kevés az olyan ember, aki jól vezeti a karakterét.)
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
Túl van kapva ez a fegyverviselős téma. Sok esetben, amikor pl. balhé van, nem szükséges a fegyver, de egyből lövöldözés lesz. Mindenkinek kicsit komolyabban kellene vennie a karakterének az életét. Átgondolni, hogy mit-miért cselekszik. (Bár, kevés az olyan ember, aki jól vezeti a karakterét.)
Teljes mértékben egyet értek veled! Én full flexből vettem a fegyvert, hisz ezért skines, ezért drága és mint írtam is a témában valószínű soha sincs használva(jó utóbbi időben volt kivétel), Én vissza sírom azokat a régi banda RP-ket mikor kézzel mentek össze a kettő sarokról, azt amikor egy ember animba tudott menni magától és bocsánatot kérni mert tudta hogy meghal a karija ha folytat akármit is az adott szituációban, és most csak mondtam valamit a sok közül.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 549
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Hát, ha a civilek határoznák meg a BTK pontjait, akkor szerintem kajás NPC-nél is lehetne Glockot venni. :)
Kicsit már az off határát súrolja a hozzászólásom, de ebben nem értek egyet veled. Úgy vélem, általánosítasz. Mintha minden civil teljes mértékben tudatlan és felelőtlen játékos lenne. Ami szerintem messze áll a valóságtól. Tapasztalatból, a negatív példa könnyebben beleég az ember agyába...
Nyilván nem a civileknek kell írni, de ez általánosítás akkor is.
Túl van kapva ez a fegyverviselős téma.
Ezért sok esetben az illegál a felelős, nem is a civilek. A frakciókkal szórakozásból keménykedő civilek nyilván hamar jailbe kerülnek, mielőtt lövöldözhetnének. De egy illegál frakciók közti konfliktusban két perc után már lövöldözés van. Valamelyik fél mindig kezdeményezi. Úgyhogy az illegálnak is lenne min gondolkodnia szerintem...
 
Utoljára szerkesztve:

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 073
3 880
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
LV karakter
Alyshia Kenrose Valrath
hozza meg a szabályt 15 random civil játékos? Nem. Hozza meg 15 IC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hozzáértő személy? Igen. (nem, nem random őrmi, nem, nem random zászslós, rendőrség tisztikar és afelett.)
Ha hoznak egy szabályt nyilván be is fogják tartatni, különben minek lenne szabály?

Nem is tudtam, hogy a tábornokok egyben jogászok, kriminológusok, fegyverszakértők és szakpolitikusok. Ha ez neked hozzáértés, áldásom rá. Egyébként meg, nem azt mondtam, hogy a civilek cserépszavazással dönthessenek minden törvényről önmaguk, ezt kár belemagyarázni. Népképviselet. Egyszerűen IC kb semmilyen érdekérvényesítési lehetőséged nincs, ha nem vagy rendvédelmi szerv tiszti besorolású beosztásában - mint azt te magad is leírtad, hogy ki döntsön erről (is). Ezt fejeztem ki a mondanivalóm "első részében".
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.