Új Rendvédelmi felhívás, Civil fegyvertartási szabályzás. (Aug. 03.)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
Sziasztok!

Mai nap folyamán felütötte a fejem egy IC Rendőrségi felhívás amiben a fegyvertartás új szabályának bejelentését olvastam.
Idézem:


"A hamarosan bevezetésre kerülő új paragrafus alapján:
Azok a személyek akik engedélyköteles fegyverüket nem rejtve viselik közterületen, állami intézményben, szórakozóhelyen vagy nem saját tulajdonukon, azok szabálysértést követnek el.
Kivételt képeznek ez alól a rendvédelmi, honvédelmi szervek tagjai szolgálatteljesítés közben, rendvédelmi fegyverbejelentéssel rendelkező személyek valamint a személy és vagyonőr munkakörben alkalmazottak feladatuk ellátása során.

Ennek büntetési tétele, 100.000$-tól, 150.000$-ig terjed.
Továbbá, 3. alkalommal történő szabálysértés esetén a fegyverengedély bevonásra kerül."

Nos, miután elolvastam valamilyen szinten átverve éreztem magam egyből. Hogy miért?
Nem olyan régiben szerény személyem szert tett, vásárolt egy Victoria Pink, Tiffany Blue, valamint egy Tan Glock-19(Lézer) fegyvert, engedélyt és stb.
A fent említett fegyvereknek a pontos ára: 70.200- PP, a fegyverengedélyt nem számolom bele.

Úgy gondolom hogy a mai világban akármilyen játékról legyen szó a skinek "menők", valamilyen szinten egyediséget képviselnek.
Azért hordjuk őket mert menőn néznek ki és szeretnénk még ezzel is testre szabni öltöztetni karaktereinket, engedéllyel úgy hogy szinte ezeket a fegyvereket nem is használjuk.
Legfőbb problémát ott érzem hogy van egy olyan gondolatom hogy a civil, nem rendvédelemben elhelyezkedő játékost megfosztják ezzel a szabályzással attól hogy még az engedélyezett fegyvereket is karakterén hordhassa. Mint ahogy a felhívásba is közzé van téve, sok bejelentés miatt döntött erre a rendvédelmi vezetőség. Nagyon sok velem egy cipőben járó játékos aki ezeket a fegyvereket megvette és hatalmas értéket jelent neki, úgy szeretné hordani hogy lássa karakterén, hisz ezért skines, ezért ennyire drága.


Ne fosszuk meg a civileket, bele értve engem is attól hogy drágán vásárolt skines fegyverét hordhassa, hisz az engedélyt is megvette hozzá.

Szabályzás ellenére hordhatjuk magunknál viszont senki se azért költ ennyi PP-t egy engedélyezett fegyverre hogy utána elrejtse.


Első sorban megkérem a rendvédelmi vezetőséget, Leadereket hogy ha lehetséges gondolják ezt át még egyszer, hátha találnak olyan megoldható utat erre ami mindenkinek jó.
Tisztába vagyok vele hogy nekem erre nincs jelenleg ötletem, viszont neked aki olvassa, akár van skines engedélyezett fegyvered, akár csak véleményed osztanád meg akkor kérlek ne habozz és oszd meg velünk véleményed, ötleted, és köszönöm hogy elolvastad!
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 549
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia!

A lézeres Glock-19 egyébként illegális, nem érvényes rá a fegyverengedély. Azaz ha elkapnak vele, bevonják az engedélyed.
Gondolom mondanom sem kell, a realitás megkívánja, hogy legyen ilyen szabályozás. Még az USA legtöbb államában is korlátozva van a nyílt fegyverviselés, pláne egy európai országban.
Ha van nyomós indokod a viselésére (be vagy jelentve egy személy- és vagyonvédelmi céghez), akkor az általuk biztosított helyszínen ugyanúgy viselheted és menőzhetsz vele.
 

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
799
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
nagyon reális hogy miközben pakolod a fantát meg a tálca energiaitalt ott lóg a hupilila meg strandkorlátkék fegyver az odaladon, vagy mittomén
vagy zacis parkolóban flexelgetsz vele az autónak nekidőlve
javarészt így látod most is a fegyvereket civileknél. ésszel kell hordani, és nem lesz belőle baj, arra meg nincs szükség, hogy random az utcán mindig ott virítson rajtad
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
Szia Miss Lacky!

Elsőnek kitérnék arra hogy azt írtad hogy lézeres fegyver nem engedélyezett. Tegnapi nap folyamán 21:00 magasságában a Rendőrségi főkapitányságon Los-Santosban párommal együtt jelentettük be és fizettük ki a 115.000$-os összeget fegyverenként kettő darab Glock-19 típusú 9miliméter kaliberű maroklőfegyverre(Victoria Pink Glock-19 (Lézer)-SC Tactical Glock-19 (Lézer)). Amit egy Hadnagy rangfokozatban intéző Rendvédelmi, pontosabban rendőr intézett nekem-nekünk, így úgy érzem kicsit ellentmondás van a kettő dolog között.

Másodsorban azt is írtad hogy USA-ban, valamint európai országokban korlátozva van, tegyük hozzá ez IRL van amit meg is értek és teljes mértékben támogatok.
Azonban! Még mindig egy játékról van szó amit Roleplay szinten űznek a playerek. Semmiképp se akarok szembe menni a rendvédelmi frakciókkal, viszont! Járőrözés közben nem 1x látni olyat hogy ágyúval felszerelve mennek a magasabb rangfokozatban lévő játékosok, tényleg, no offense. De akkor erre is kellene egy szabályozás hisz ez által érezhetem úgy is hogy a civil játékos el vannak nyomva, meg van tőle fosztva hogy a drágán vásárolt engedélyezett fegyverét hordja.
 

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
799
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
a civil játékos el vannak nyomva
itt már kicsit azért túlvan gondolva a dolog. aki civil, az maradjon is civil, ne csinálja azt, hogy délelőtt áruszállítózik vagy elmegy detektorozni, este meg rabolgat meg a fegyverét lóbálja össze-vissza. itt megint beköszönt az a dolog amit pont te írtál, hogy ez már nem túl roleplayhez hű. érzed azért, hogy az kicsit gáz lenne, ha délelőtt keresi az antikot, aztán megy kicsit kocsikkal kereskedni, esetleg horgászni, sötétedés után meg fogja, és csak úgy elmegy rabolni merhá' ezé' vette a fegyót. nem véletlen lett megtiltva jópár illegális tevékenység a civileknek.
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
nagyon reális hogy miközben pakolod a fantát meg a tálca energiaitalt ott lóg a hupilila meg strandkorlátkék fegyver az odaladon, vagy mittomén
vagy zacis parkolóban flexelgetsz vele az autónak nekidőlve
javarészt így látod most is a fegyvereket civileknél. ésszel kell hordani, és nem lesz belőle baj, arra meg nincs szükség, hogy random az utcán mindig ott virítson rajtad
Teljesen rossz oldalról közelíted meg az álláspontom. De akkor hozok én is neked ilyen stílusban egy példát: Én se gondolom reálisnak M4A1-es gépkarabély, Autómata 762 kaliberű távcsöves fegyver viselését bizonyos rendvédelmi, rendőrségi tagoknál, akár keresztet alkotva a hátukon akár a karakterük elejére valamint egy időben hátukra vagy teljes mértékben felszerelve járőrözve, járőrautóból fegyver kilógva. és még sorolhatnám. Nem! Én nem ilyen stílusban írtam meg ezt az egészet és nem a rendvédelemmel akarok szembe menni, én csak szeretném ha lenne kötve egy kompromisszum és ne csak rendvédelmi szerv tagja hordhasson skines fegyvert. Az pedig hogy kinek milyen skin, esetleg hupikék, szivárványos skin tetszik az legyen az ő dolga, hisz a szerveren adott és elérhető, ahogy a Glock-19 is elérhető fegyverengedéllyel.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
627
2 549
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia Miss Lacky!

Elsőnek kitérnék arra hogy azt írtad hogy lézeres fegyver nem engedélyezett. Tegnapi nap folyamán 21:00 magasságában a Rendőrségi főkapitányságon Los-Santosban párommal együtt jelentettük be és fizettük ki a 115.000$-os összeget fegyverenként kettő darab Glock-19 típusú 9miliméter kaliberű maroklőfegyverre(Victoria Pink Glock-19 (Lézer)-SC Tactical Glock-19 (Lézer)). Amit egy Hadnagy rangfokozatban intéző Rendvédelmi, pontosabban rendőr intézett nekem-nekünk, így úgy érzem kicsit ellentmondás van a kettő dolog között.
A BTK-ból másolva:
Engedéllyel tartható fegyverek listája Csak a modifikáció (hangtompító, holo sight, lézer stb.) NÉLKÜLI fegyverek legálisak. Skin nem számít modifikációnak!] Kés Colt 45 Glock 17 Glock 19 Colt 1911 HK USP 45
Ezek szerint a bejelentést elvégző rendőr hibázott, mivel mind a Rendőrség weboldalán, mind a doksis BTK-ban szerepel ez az információ.
a civil játékos el vannak nyomva, meg van tőle fosztva hogy a drágán vásárolt engedélyezett fegyverét hordja.
Ezt nem tudom értelmezni. Ugyanúgy hordhatod, pózolhatsz vele, vagy amire igényed van. Csak magam tudom ismételni, de te is érted a problémát.
De akkor hozok én is neked ilyen stílusban egy példát: Én se gondolom reálisnak M4A1-es gépkarabély, Autómata 762 kaliberű távcsöves fegyver viselését bizonyos rendvédelmi, rendőrségi tagoknál, akár keresztet alkotva a hátukon akár a karakterük elejére valamint egy időben hátukra vagy teljes mértékben felszerelve járőrözve, járőrautóból fegyver kilógva. és még sorolhatnám.
Nem dupla nagykalibert viselnek. Egy géppisztoly van karabély vagy mesterlövész mellett. Való igaz, nem gépkarabéllyal a hátukon állítanak meg az USA-ban sem. A járműben tárolják mind a mellényt, mind a nagykalibert. Jelen esetben a szerver lehetőségei limitálják ezt. Mivel duty item, nem tudja lerakni sem, azt pedig nem lehet senkitől elvárni, ha nagykaliberre van szükség, szaladjon vissza a HQ-ra redutyzni. (vagy ha saját skines fegyvert használ, azt lerakhatja, viszont kilophatják a véletlen nyitva maradt kocsiból stb.)
LV-n erre már született ötlet, kell egy rekesz a járőrautókba, ami csak F3-al elérhető és van benne lehetőség a duty itemek tárolására. Remélhetőleg mihamarabb megvalósítják.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 970
22 506
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Véleményem alapján ez még mindig egy szerepjátékra alapuló szerver.
Amíg ez nem volt bent,mindenki akinek volt engedélye szinte direkt látható helyen hordta a fegyvert. Ez alapvetően szűlte a feszültséget is a másikkal szembe,hirtelen mindenki nagyobbnak akart tűnni és a bejelentések,hívások nagy része csak ebből állt. Hogy tudod kontroll alatt tartani azt,hogy most kinek van engedélye és kinek nem? Utána akkor mindenkit egyből fegyveresen igazoltassunk,mert látjuk,hogy az oldalán fegyver van és döntsük el,hogy akkor most jogosan vagy sem?
Attól,mert az adott fegyver skines és irl pénzbe kerül (vagyhát igazából most már PP-t lehet venni IG pénzből is) nem gondolnám,hogy kiemelt szerepet kellene viselnie vagy máshogyan kellene bánni. Mindenkinek van egy karaktere,mindenkinek van egy mögöttes tartalma.. a fegyver alapvetően nem játék és nem gondolnám,hogy az indok erre az egészre,hogy ha már jól néz ki és fizetve lett érte,akkor legyen mindenkinek mutogatva.. ez számomra egy pubg,csgoban rendbe van,de egy szerepjáték szerveren nem.

BTK mindent leír amúgy,de amint a belső kivizsgálás megtörténik és látható,hogy a rendőr hibázott,akkor a kifizetett összeget visszakapjátok,többiről a Rendőrség vezérkarának nagyon egységes a véleménye,pontosan az, amit fent leírtam.

Nagykaliberes dolog a rendvédelem ellen pedig eléggé régimódi már és nem feltétlen kérünk belőle. Ne kelljen mindig megvédeni valamelyik oldalt,belsőleg ha nem tudtok semmit sem,addig külső szemmel könnyű támadni.
 

Husiiii

Újonc
2019. 07. 31.
72
294
V4 karakter
felipe.diaz
LV karakter
casey.mcbridge🤵🏼‍♀️
Utána akkor mindenkit egyből fegyveresen igazoltassunk,mert látjuk,hogy az oldalán fegyver van és döntsük el,hogy akkor most engedéllyel vagy sem?
Nem mintha ezt ne lehetne lekérdezni a csúcs szuper adatbázisból másodpercek alatt. Inkább legyen ezer olyan hasonló eset, minthogy menet közben nyomogassák a traffipaxot, mert az is biztos tükrözi a valóságot, sokszor tapasztaltam a való életben, kappa.
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
A BTK-ból másolva:
Engedéllyel tartható fegyverek listája Csak a modifikáció (hangtompító, holo sight, lézer stb.) NÉLKÜLI fegyverek legálisak. Skin nem számít modifikációnak!] Kés Colt 45 Glock 17 Glock 19 Colt 1911 HK USP 45
Ezek szerint a bejelentést elvégző rendőr hibázott, mivel mind a Rendőrség weboldalán, mind a doksis BTK-ban szerepel ez az információ.

Ezt nem tudom értelmezni. Ugyanúgy hordhatod, pózolhatsz vele, vagy amire igényed van. Csak magam tudom ismételni, de te is érted a problémát.

Nem dupla nagykalibert viselnek. Egy géppisztoly van karabély vagy mesterlövész mellett. Való igaz, nem gépkarabéllyal a hátukon állítanak meg az USA-ban sem. A járműben tárolják mind a mellényt, mind a nagykalibert. Jelen esetben a szerver lehetőségei limitálják ezt. Mivel duty item, nem tudja lerakni sem, azt pedig nem lehet senkitől elvárni, ha nagykaliberre van szükség, szaladjon vissza a HQ-ra redutyzni. (vagy ha saját skines fegyvert használ, azt lerakhatja, viszont kilophatják a véletlen nyitva maradt kocsiból stb.)
LV-n erre már született ötlet, kell egy rekesz a járőrautókba, ami csak F3-al elérhető és van benne lehetőség a duty itemek tárolására. Remélhetőleg mihamarabb megvalósítják.
BTK-ból másolsz viszont IC teljesen más történik bejelentés közben, most akkor hol keressük a problémát?

Azt írtad nem tudod értelmezni. A viselésére értetendő, hisz az egész téma erről szól. (de segítek, karakteren való viselés)

USA RP-t mondasz nekem folyamat miközben USA RP-hez köze sincs úgy gondolom SeeMTA V4-nek. És jogosan hozom fel ezt ha nap mint nap látok járőröző rendőröket olyan kaliberrel amit esetlegesen alosztályok, bevetési osztályok használnak adott szituációkban, mint mondtam no offense jöttem ide ezt írni de úgy látom hogy most a rendvédelmi playerek nagyon harapnak erre, lehet nem azok vagytok de van egy ilyen gyanúm. Ne hogy már én érezzem magam kellemetlenül már ne haragudj meg :D
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 994
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
Nem mintha ezt ne lehetne lekérdezni a csúcs szuper adatbázisból másodpercek alatt. Inkább legyen ezer olyan hasonló eset, minthogy menet közben nyomogassák a traffipaxot, mert az is biztos tükrözi a valóságot, sokszor tapasztaltam a való életben, kappa.
igen, mert biztos hamarabb tudjuk a nevét, mint látjuk hogy fegyver van rajta 🥶
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 970
22 506
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Nem mintha ezt ne lehetne lekérdezni a csúcs szuper adatbázisból másodpercek alatt. Inkább legyen ezer olyan hasonló eset, minthogy menet közben nyomogassák a traffipaxot, mert az is biztos tükrözi a valóságot, sokszor tapasztaltam a való életben, kappa.
Lehet jobb lett volna,ha előbb gondolkozol és utána írsz bármit is. Maradjunk inkább annál ebben a témában,hogy értelmesen ütköznek a vélemények,mert a kappás szövegekből nem kérünk,nem kell játszani a nagyfiút. Feri leírta neked,de Szívesen adok neked egy hétig helyet a frakcióban aztán csinálhatod a csúcs szuper adatbázissal. Csak a véleményed alapján,gondolom az MG jaileket is beszeded! :)
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
Véleményem alapján ez még mindig egy szerepjátékra alapuló szerver.
Amíg ez nem volt bent,mindenki akinek volt engedélye szinte direkt látható helyen hordta a fegyvert. Ez alapvetően szűlte a feszültséget is a másikkal szembe,hirtelen mindenki nagyobbnak akart tűnni és a bejelentések,hívások nagy része csak ebből állt. Hogy tudod kontroll alatt tartani azt,hogy most kinek van engedélye és kinek nem? Utána akkor mindenkit egyből fegyveresen igazoltassunk,mert látjuk,hogy az oldalán fegyver van és döntsük el,hogy akkor most jogosan vagy sem?
Attól,mert az adott fegyver skines és irl pénzbe kerül (vagyhát igazából most már PP-t lehet venni IG pénzből is) nem gondolnám,hogy kiemelt szerepet kellene viselnie vagy máshogyan kellene bánni. Mindenkinek van egy karaktere,mindenkinek van egy mögöttes tartalma.. a fegyver alapvetően nem játék és nem gondolnám,hogy az indok erre az egészre,hogy ha már jól néz ki és fizetve lett érte,akkor legyen mindenkinek mutogatva.. ez számomra egy pubg,csgoban rendbe van,de egy szerepjáték szerveren nem.

BTK mindent leír amúgy,de amint a belső kivizsgálás megtörténik és látható,hogy a rendőr hibázott,akkor a kifizetett összeget visszakapjátok,többiről a Rendőrség vezérkarának nagyon egységes a véleménye,pontosan az, amit fent leírtam.

Nagykaliberes dolog a rendvédelem ellen pedig eléggé régimódi már és nem feltétlen kérünk belőle. Ne kelljen mindig megvédeni valamelyik oldalt,belsőleg ha nem tudtok semmit sem,addig külső szemmel könnyű támadni.
Kicsit ez is érdekes nekem és ellentmondásos. Azt mondod hogy véleményed alapján egy szerepjátékra alapuló szerver, utána pedig azt írtad hogy minden játékost igazoltassatok-e, úgy gondolom hogy igen mivel ez is egy szerepjáték körébe tartozik.
Azt is írtad hogy támadunk, úgy érzem én semmivel se támadtam a rendvédelmet, sőt többször is hangsúlyoztam hogy ez egy no offense írás.
Még amit érdekesnek tartok abban amit írtál az nem másra tér ki mint ismételten a szerepjátékra, amit írtál és kezdted soraid. Mondtad hogy a fegyver nem játék amivel nagyon jól tisztába vagyok mert foglalkozok velük, nekem van bizonyos típusból replikám is, viszont még mindig szerepjátékról beszélünk ahol igazából annyira egyszerű elérni egy fegyvert hogy egy civil kicsónakázik a szigetre és kiássa a földből, majd kapcsolatokkal kinyitják neki.
 

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
799
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
annyira egyszerű elérni egy fegyvert hogy egy civil kicsónakázik a szigetre és kiássa a földből, majd kapcsolatokkal kinyitják neki.
civilként ilyen kapcsolatokkal tényleg az a legnagyobb baj hogy nem mehetsz el a benzinkútra úgy h kilóg a fegyver a gatyádból mert kapsz egy 100k-s birságot?
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
civilként ilyen kapcsolatokkal tényleg az a legnagyobb baj hogy nem mehetsz el a benzinkútra úgy h kilóg a fegyver a gatyádból mert kapsz egy 100k-s birságot?
Úgy látom csak-csak belém akarsz állni minden áron :D De segítek akkor hogy megértsd és akkor talán nem lesz így.
Az a problémám hogy veszek 70.000PP-ért fegyvert amit szeretnék hordani karakteren és úgy gondolom semmi köze sincs senkinek hozzá hogy hova rakom rajta ha már V4-el egy ilyen újdonság is jött, és ha van hozzá engedélyem akkor ezzel élni is szeretnék. Ráadásul mosolyogva beballagok a PD-hez, majd egy hadnagy bejelenti nekem és utána még ki is derül hogy nem hogy a karakteremen, de még a karakternél se hordhatom, na ez ami tudod kicsit csalódással tölt el azok mellett még hogy te folyamat próbálsz valami igazán jót írni, amit lassacskán nem tudok lereagálni mert úgy érzem nem egy hullámhosszon vagyunk.
 

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
799
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
senki nem tiltotta meg, hogy magadnál hordd a fegyvert.
tudtommal amúgy illegál f3-mal ellehet rejteni pisztolyokat, de ebben nem vagyok teljesen biztos. mindenesetre ha így van, meg is oldódott a probléma. ha meg civilbe akarsz nyomulni, vállalni kell, hogy lehetnek következmények. akkor is, ha 5000 ppért vetted a pisztolyt, és akkor is ha 70.000-ért.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 829
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Az a problémám hogy veszek 70.000PP-ért fegyvert
De most őszintén, ki kötelezett rá, hogy vegyél 821831 darab pisztolyt 70.000PP-ért? Ja, hogy senki. - Nem megtiltották, hogy nálad legyen, csak IC!! alapon kötelezve vagy, hogy ne mutasd, hogy rajtad van. A problémád, hogy nem tudsz flexelni, hogy mennyit ppztél. Hát, tragédia.
 

Xper

Újonc
Támogató
2019. 03. 07.
53
139
28
V4 karakter
Lebron Ivory Banks
LV karakter
Fernandez Las Flores
De most őszintén, ki kötelezett rá, hogy vegyél 821831 darab pisztolyt 70.000PP-ért? Ja, hogy senki. - Nem megtiltották, hogy nálad legyen, csak IC!! alapon kötelezve vagy, hogy ne mutasd, hogy rajtad van. A problémád, hogy nem tudsz flexelni, hogy mennyit ppztél. Hát, tragédia.
Senki se kötelezett rá, viszont jogosan érzem az elnyomást és a csalódottságot azokból a tényekből építkezve hogy drága fegyvereket veszek és még be is jelentem majd olyan felhívásba ütközök hogy én nem rakhatom a karakteremre. Azok után meg főleg hogy úgy fogalmazol hogy tragédia hogy nem lehet így. Igazán nem tragédia viszont ettől független még mindig itt az elnyomás mert szerintem az se lenne tragédia ezekből kiindulva hogy akkor rendvédelembe ne hordjanak olyan kaliberű fegyvereket, amik még köszönőviszonyba sincsenek egymással az adott rp szituácóban vagy cselekménybe amit IC-znek. De azért a civil még a kis pisztolyt is rejtse el! Hiába fizeti ki még a havi pénzt is rá, sőt még ki is van nevetve mert nála fegyver van mondjuk árúszállítózás közben. Tudod ez az ami nem mindegy és ezért érzi magát elnyomva a civil teljes mértékben jogosan!
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 829
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
drága fegyvereket veszek és még be is jelentem
vedd meg, jelentsd be, helyes. Hogy ezt megtetted, HORDHATOD a fegyvert. De mégis mit hiszel, ha mindenki fegyverrel az oldalán mászkál, attól jobb lesz? Te szerinted kiemelkedőbb leszel tőle, hogy neked skines? - Ugyan már, örüljél, megvetted a skines fegyvered, ha használod (márpedig ezért van, nem?) akkor megtudod javítani. Senki sem kíváncsi arra, hogy ki mivel rendelkezik itt a szerveren, mert hidd el, MINDEN sarkon lesz egy olyan ember, aki rádvágja az ő flexét, és elsüllyedsz szégyenedben.
akkor rendvédelembe ne hordjanak olyan kaliberű fegyvereket, amik még köszönőviszonyba sincsenek egymással az adott rp szituácóban vagy cselekménybe amit IC-znek.
igen, gondolom köszönőviszonyban sincs az, hogy a rendőr mp5tel mászkál, hogyha naponta lőnek rá m4el, meg mesterlövésszel, rósz rendőr, futkározzon fegyver nélkül, hogy de rizzelhess. ***A világ nem körülötted forog.***
Hiába fizeti ki még a havi pénzt is rá, sőt még ki is van nevetve mert nála fegyver van mondjuk árúszállítózás közben. Tudod ez az ami nem mindegy és ezért érzi magát elnyomva a civil teljes mértékben jogosan!
Ezt fentebb leírtam, a viseléséért fizetsz, nem a flexelésért. Az, hogy ki vagy nevetve, persze, mert rohadt poénos, hogy minden ember oldalán villog a fegyver. El vagy nyomva, mert hülyeséget csinálsz.
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 994
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
a neon is pps, mégis büntet érte a rendőr, ha be van kapcsolva.


szerintem az se lenne tragédia ezekből kiindulva hogy akkor rendvédelembe ne hordjanak olyan kaliberű fegyvereket, amik még köszönőviszonyba sincsenek egymással az adott rp szituácóban vagy cselekménybe amit IC-znek
igazoltató rendőrnél nincs nagykaliber, max mp5/mp7, kivéve indokolt esetben.




szekunder szégyenérzetem van, amikor zacisnál veszik az antikot 300 forint profitért, de azért a glock ott van az oldalán, mert az aztán igazán fontos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.