Tankok világa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fótsirk

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
383
1 283
20
LV karakter
Zack Saunders
ment a kis accon a tanki online is
nem szeretem ezt a bz ágat mert nagyon túl van buffolva, de a 7v7 verzióba tetszik, hogy játszizhatok vele
megmutattam, hogy kell a hillt pusholni jól;

asde.png
 

Fótsirk

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
383
1 283
20
LV karakter
Zack Saunders
Nagy kerdes, de mi a velemenyetek arrol amugy h most elkezdtem jatszizni maussal de hasznalhatatlan szamomra, minden beuti szembol a tornyat, konkretan elvesztette azt az egyetlen kepesseget ami jo.
10/9 meccs szar vele, ritka egy jo meccs ahol nem tudja az enemy hol kell penelni.
E100 szerintem hasonlo
Persze minden loves utan megkapom a teamtol, hogy skill issue xddd
Nem reg kezdtem ujra, de ezek a regi heavy tankok szart se ernek mar
 

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Megváltozott a meta, amilyen tankok kerültek be az évek során (pl. 8-as TVP), simán átütik már 8-as tiertől. Így vagyok az E100-al, hiába van meg, annyira papírnak érzem mikor ellene játszom, hogy még véletlenül se akarok azzal a tankkal csatába indulni :D
 

Fótsirk

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
383
1 283
20
LV karakter
Zack Saunders
Jól kell forgatni a páncélt és akkor semmi sem üti be a maus-t.
Ez mar nem az a jatek, az agyu melletti torony pancelt barmi atuti, azt nem tudod megtenni, hogy losz egyet es eldugod, mert mire elmozogsz vele 4en penelnek be szembol, akarmilyen szogbol beutod
 
  • Tetszik
Reactions: Mave és Töki

Fótsirk

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
383
1 283
20
LV karakter
Zack Saunders
Megváltozott a meta, amilyen tankok kerültek be az évek során (pl. 8-as TVP), simán átütik már 8-as tiertől. Így vagyok az E100-al, hiába van meg, annyira papírnak érzem mikor ellene játszom, hogy még véletlenül se akarok azzal a tankkal csatába indulni :D
En azon egek ki mikor megyek kreditet farmolni 703al es 8as tier, lista teteje, ellenfel meg skoda t56, 480as peneleseivel meg kettos tarjaval, jobb esetben a 703 830dmgt penel dupla lovessel es meg golddal sem uti be a skoda tornyat
 

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
En azon egek ki mikor megyek kreditet farmolni 703al es 8as tier, lista teteje, ellenfel meg skoda t56, 480as peneleseivel meg kettos tarjaval, jobb esetben a 703 830dmgt penel dupla lovessel es meg golddal sem uti be a skoda tornyat
Ismerős érzés, csak a Skoda szemszögéből ;)
Viccet félretéve, én csak remélni tudom, hogy a tank egyensúlyozásokat komolyabban fogják venni a wg-nél, nevetséges amit művelnek a régi/új tankokkal, akár a balanszolásokkal.

De addig is Rinoceronte & CS-63 for life ❤️
 

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
En azon egek ki mikor megyek kreditet farmolni 703al es 8as tier, lista teteje, ellenfel meg skoda t56, 480as peneleseivel meg kettos tarjaval, jobb esetben a 703 830dmgt penel dupla lovessel es meg golddal sem uti be a skoda tornyat
Prém tankok közül nagyon változott ott is minden, jelenleg nagy átütés ami dominál ha valaki farmolni akar, ilyen az Iron Arnie a 230-es alapátütésével, vagy ha szar a helyzet akkor a 300-es Heat-je. De én inkább TD-vel szoktam farmolni, azok közül és a 8-as TVP-vel, mellette a Skorpion-al.
Nagy kerdes, de mi a velemenyetek arrol amugy h most elkezdtem jatszizni maussal de hasznalhatatlan szamomra, minden beuti szembol a tornyat, konkretan elvesztette azt az egyetlen kepesseget ami jo.
10/9 meccs szar vele, ritka egy jo meccs ahol nem tudja az enemy hol kell penelni.
E100 szerintem hasonlo
Persze minden loves utan megkapom a teamtol, hogy skill issue xddd
Nem reg kezdtem ujra, de ezek a regi heavy tankok szart se ernek mar
Maus az használhatatlan, de az összes ilyen SzuperHeavy ilyen. Ha az ember olyan tankot hoz be aminek heat-je van akkor a Mausból nem sok marad, nekem is ki van húzva de talán ha 1-2 meccset mentem vele összesen. Most ami megy azok a S. Counq, AMX M4 típusú tankok, jó löveg, korrekt DPM és valamennyire használható páncél.
 

Fótsirk

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
383
1 283
20
LV karakter
Zack Saunders
Amy m4 54 fingatos tank, tetszik, hogy van pancelja es az agyuja se szar, de nagyon hanyingerem van, hogy minden beut.
A masik tank az 56tp, alvazon semmi pancel nincs, eleg nehez vele jatszani jol, de ha jol eldugod verhetetlen a skoda szamara is
 

Sanyikasz

Újonc
2023. 07. 12.
54
29
V4 karakter
Duze Sanyego
Az amx m4 54 a buff után volt igazán jó. Sajnos azóta 2x is nerfelték és már nem olyan ütőképes tank, mondjuk a páncéljához nem nyúltak hozzá.
 

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
M4 54 mikor volt másodjára nerfelve? nem emlékszem rá.

Leginkább arra leszek kíváncsi, hogy a fizetős prém tankokhoz hozzá nyúlnak-e.
 

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Az AMX még mindig jól használható, de amúgy én is csak egy nerfre emlékszem. Még az se nevezhető nagy nerfnek
 

Szzzka

Pötyögtető
Támogató
2019. 09. 08.
441
239
20
Kecskemét
V4 karakter
Andreas Zaisser
LV karakter
Andreas Zaisser
Miután felbuffolták az M4-et, utána 2nerf jött rá. Első nerf után még ugyanúgy használható volt, 2. nerf után meg rosszabb lett mint a buff előtti változata.
 
  • Tetszik
Reactions: Sanyikasz

Fótsirk

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
383
1 283
20
LV karakter
Zack Saunders
asde2.png

megint tanki onlineoztam rohamba, kivételesen meddel mentem nagyon
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Mennyire használható a 30B mostani metában?
Legtöbb tankom med, szóval nem lenne rossz a garázsomban látni, viszont 6 misit nem akarok kidobni az ablakon emiatt.
 

Sanyikasz

Újonc
2023. 07. 12.
54
29
V4 karakter
Duze Sanyego
A mostani metában randomra szerintem nem a legjobb, kb semmi páncél, nagy kupola, alacsony heat pen, DPM az nem rossz, illetve a mobilitása. Erre a 7v7 módra meg bőven vannak jobb tankok mint ez.
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

Fótsirk

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 10.
383
1 283
20
LV karakter
Zack Saunders
Mennyire használható a 30B mostani metában?
Legtöbb tankom med, szóval nem lenne rossz a garázsomban látni, viszont 6 misit nem akarok kidobni az ablakon emiatt.
Nem annyira rossz, pancelja tenyleg kalap kaki, kupolaja akkora mint a big ben, de ha van jo pozid, tudod forgatgatni meg rejtegetni azert, egesz jo tud lenni, golddal szabad csak loni 10es tierbe es ez melle vallalhato, hogy 330-440 kozott lo, minden skillel 7mp a toltes ideje, ez is vallalhato.
Osszessegeben amugy nem szar otlet megvenni, nem rosszabb mint egy leopard 1, vagy obj 140
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
9cc04136a71c33cfa13fdef3f0e11e14.jpg

Szegény megpihent kicsit
 
  • Vicces
Reactions: Fótsirk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.