Tankok világa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Srácok, ti mit gondoltok ezekről a tankokról, melyiket fejlesztenétek ki a helyemben?

- S. Conqueror
- UDES 15/16
- STB-1
- Porgetto 65
Első három kötelező darab. De a stílustól függ ahogy játszasz. Hulldown-ba mindegyikkel lehet játszani az agresszív stílust. De ha ezek közül egyet kell választani akkor S. Conq nálam a Top. De én azt mondom, hogy így sorba mindegyiket csak ajánlom. Mindegyikkel rendelkezek, van velük tapasztalatom.
 
  • Tetszik
Reactions: aricsi és Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Első három kötelező darab. De a stílustól függ ahogy játszasz. Hulldown-ba mindegyikkel lehet játszani az agresszív stílust. De ha ezek közül egyet kell választani akkor S. Conq nálam a Top.
Igazad van, amennyire én ezt magamon látom, nálam a tankok mozgékonysága/sebessége a prioritás, viszont bármennyire is lassú a Conqueror, OP egy tank. (Vagy csak én vagyok ilyen turbó felszerelős b*zi :D )

Nekem most lett meg a Progetto 65, igaz úgymond csak 1 roham csatát mentem vele de engem meggyőzött. Arra kell figyelni vele hogy az utolsó lövedéket jókor lődd ki mert ha ki fogy teljesen az ágyú akkor nagyon megnő a DPM érték. S. Conq.-ot meg kb. mindenki ajánlja, egy nagyon jó tank és bele illik teljesen a META-ba illetve CW-re is vinni szokták.
Kedvelem az autloader tankokat, kihívást ad számomra a játék. Akárhányszor találkozom a Conquerorral, inkább elmenekülök, mert nem bírom felvenni vele az 1V1-et a saját tankjaimmal, baszott nagy DPM-e van....
 

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Igazad van, amennyire én ezt magamon látom, nálam a tankok mozgékonysága/sebessége a prioritás, viszont bármennyire is lassú a Conqueror, OP egy tank. (Vagy csak én vagyok ilyen turbó felszerelős b*zi :D )
Nem csak te, ne aggódj, én csak arra nem teszek ami mozgékony. Az S. Conqueror turbóval se a legmozgékonyabb, de nem kell rá panaszkodni. Én HP-t, turbót meg töltés gyorsítót használok rajta, mert az ágyúja valami zseniális. Azok a kevés tankok közé tartozik ami stabilizátor nélkül is menetközbe lehet vele puffogtatni.
a66137345431e40cdd9cf71a82872de7.png

Én ezekkel használom.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: aricsi és Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Én itt kínlódok ezekkel a szarokkal, te meg egy ládából nyitottad :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
525
1 898
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
És amúgy egész jó kis medium tank. Igaz az ágyúja nem olyan baromi erős de nagyon mozgékony és stabilizátor nélkül is lehet pontos lövéseket leadni menet közben. Pont azaz igazi medium tank élmény amit szeretek. :D
 
  • Imádom
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Elmondtam 2 miatyánkot ezután
 
  • Hűha
Reactions: Mave és .Hunor

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Hát, nekem a héten megfordult a fejembe, hogy talán még is le kellene törölnöm a játékot. Ez csak szivatott egész héten.
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Ez az rng is ritka, mint a fehér holló. Nemtudom hogy mi történik a játékban, de az elmúlt 2 hétben nem gyulladt ki egyetlen tankom se, most a mai nap, ahogy elkezdtem a BP-t, 26 csatából 5ször kigyújtottak, szinte végig égett mindig....
 
Utoljára szerkesztve:

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Nem egy hatalmas csata, de így napindító meccsként azért meghozza a kedvét az embernek :D

93199d30d050ae78fb1e95c1edacb926.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Mave és azataylor

azataylor

Újonc
Támogató
2019. 05. 31.
52
311
www.instagram.com
V4 karakter
Tariq Montero
megjött a kedvem a game hez de random 2 visszamentett videót megnéztem

hát még nem vagyok benne fix h visszatekintsek e


 
  • Szomorú
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Újabb kiegyenlített csata 4 perc alatt :)
c125c6a65bbea399cd0e13ccd33a85d8.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: azataylor

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Kivételesen nem, azért 3 TD hozta a 3k dmg-t, egyedül a Standard B tolt egy 0-t.
 

azataylor

Újonc
Támogató
2019. 05. 31.
52
311
www.instagram.com
V4 karakter
Tariq Montero
akkor még nem is volt annyira borzasztó a helyzet.. engem mindig az MM rendszer idegesített a legjobban, RNG még lenyeltem mert arra épül a játék, habár a 25% szerintem sok de mindegy is, az MM-el szerintem simán lehetne kezdeni valamit, de nem mintha lekötné őket.

am kedvet kaptam mostanába a játékhoz, lehet nekifogok megint majd néha-néha érettségi után :D
 
  • Imádom
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Az RNG ott rohadjon meg ahol van, kész káosz amit a Leoval leműveltem pár csatában. Egyik csatában lövöldözgetem a snapshotokat, másikban a 200 méterre lévő full pucér tankot nem találja el teljesen becélozva...



Cobrával az egyik meccsben az ellenfelek, mondanom se kell, bármit csinálhattam volna, top tieres tanktársaim próbáltak egyszerre játszani és levegőt venni...
Ha már az első pár lövésemet melléhordja, onnantól nincs visszaút a f*szerdőből...
e62839d83fd5d3040737758a9b26ad65.jpg
 
  • Szomorú
Reactions: azataylor és Mave

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
A játék már olyan szinten van ami élvezhetetlen, én 10 év alatt most hagytam abba, mert már vicc. Egyszerűen az, hogy meccsenként változik az RNG, hogy BZ-vel még a mókust is letudnám szedni, de egy Scorpionnal folyamatosan mellé lövök. A másik meg, hogy egyszerűen egy csapatjátékba nem lehet számítani a társakra. Jó volt ez a 10 év, de ha tovább játszom akkor eséllyel a kórházba kötnék ki. ( vicc csak, de komolyan van mikor nagyon felbosszant )
Szóval átérzem a helyzetet, de ezen semmi sem fog változni. A Wargaming ugyan úgy naponta milliók tudnak neki befolyni már csak a prémium napok/tankok vásárlásából, innentől már jó formán nagyon sok mindent nem tesz azért, hogy élvezni tudd a játékot.
 

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Nem bírsz vele.
uOX08RRDx8w5h8x6FDm28UBFMgAaYwJOhY6Ikzneiz_MIeSUB82HpKAWo6rWp0HkGCpYDuH9Zs3caY_-l99N4JWgdcs1hT19PpHsQ6laGA
Lövésekről egy montage-t kérnék szépen :D

A játék már olyan szinten van ami élvezhetetlen, én 10 év alatt most hagytam abba, mert már vicc. Egyszerűen az, hogy meccsenként változik az RNG, hogy BZ-vel még a mókust is letudnám szedni, de egy Scorpionnal folyamatosan mellé lövök. A másik meg, hogy egyszerűen egy csapatjátékba nem lehet számítani a társakra. Jó volt ez a 10 év, de ha tovább játszom akkor eséllyel a kórházba kötnék ki. ( vicc csak, de komolyan van mikor nagyon felbosszant )
Szóval átérzem a helyzetet, de ezen semmi sem fog változni. A Wargaming ugyan úgy naponta milliók tudnak neki befolyni már csak a prémium napok/tankok vásárlásából, innentől már jó formán nagyon sok mindent nem tesz azért, hogy élvezni tudd a játékot.
Amíg van pénz, addig csak csinálják a frissítéseknek nevezett játékromboló dolgokat. Valahogy 10 év után én nem tudom elhagyni a játékot, pedig volt egy másfél év mikor hozzá nem nyúltam a játékhoz különböző okok miatt. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Mave és azataylor

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Mit mondtok, megéri?
5fdd61b8e0cc505fe16895e0a784320e.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.