Szebb effect, szebb backfire durrogás (effect,object)

Roy Hardwell

Barangoló
2019. 01. 10.
80
115
V4 karakter
Roy Hardwell
LV karakter
Yadean Mathis
Csáá boss. Beraktam,hibátlanul működik is,se crash se fps problémák,viszont a backfire és a kocsifüstölésen kívül nem vettem észre nagy különbséget. Mta-n belül kell-e esetleg valamit állítani? Felbontás,hd textura,ablakos mód ilyesmi?
 

makszi

Lelkes fórumhasználó
2020. 06. 22.
387
813
Erdély
V4 karakter
Bruno Crane
LV karakter
Connor Graves
ennyi maga az effect(backfire, füst, meg fegyvernél a tüzelés)
 

lbalazs

Zöldfülű
2021. 08. 03.
182
69
Szeged
V4 karakter
rico galano
Hogy sikerült nektek? Mindent úgy raktam be ahogy kell, és amint megnyitom a kliens crahel a játék.
 

Norma

Barangoló
2019. 07. 08.
141
98
18
V4 karakter
Arkell Dean
LV karakter
Cole Rees
Nekem van bent overdose effect-em, viszont ebből kellene a backfire, ez valahogy megoldható?
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
354
917
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
@Norma a .txd fajlt biztosan tudod modositani magictxd-ben peldaul
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 312
4 005
www.youtube.com
V4 karakter
Mesa Varela
Csáá boss. Beraktam,hibátlanul működik is,se crash se fps problémák,viszont a backfire és a kocsifüstölésen kívül nem vettem észre nagy különbséget. Mta-n belül kell-e esetleg valamit állítani? Felbontás,hd textura,ablakos mód ilyesmi?

rengeteg dologban változik, csak nem vetted még észre. vérzés animáció más, lyukas kerék miatt a szikra is másabb, ahogy a golyók lepattanak a kocsiról amikor rálőssz.. meg még sorolhatnám. valamit csinálni is kell ahhoz, hogy más effekteket láss, ötletem sincs mit csinálhatsz a szerveren de ha nem sikerült egyéb effektet a backfireon meg a füstölésen kívül látnod akkor feltételezem csak autókat vezetni jársz fel. abból mégpedig nem fogsz más effektet tapasztalni.
 

Johnny1996

Újonc
2023. 06. 11.
14
11
V4-en még mindig tökéletesen működik. MINDENKÉPPEN KELL backup-ot csinálni az alap GTA fileokból, mert ha mégsem fut jól tőle a játék vagy nem tetszik annyira akkor foghatja az ember a fejét. Ami viszont ezeknél is nagyobb probléma, hogy NEM LEHET használni a mod mellett az EXTERRIOR-os ajtókat (ha nekik mész a játékban, nem nyílnak ki, a te szemszögedből más játékosok átbugolnak rajta). A fotocellás ajtók, mint pl. benzinkutak továbbra is használhatók de sajnos emiatt én használhatatlannak vélem a modot. Szuperül néz ki de kell rá egy FIX!