SeeMTA v4 Rekordok

NNathan

Barangoló
2019. 12. 15.
113
24
V4 karakter
Sasha Doherty
Ez szép és érthető, viszont erre csak 1 hét van mivel szeró resikor nullázódik a taxi óra hiába nem állítod le. Illetve a hívásfogadás nem állhat le azért, mert én rekordot akarok dönteni, illetve a rekorddöntés alatt a sofőr elesik a bevételtől mivel mindenkit ingyen kell vigyen.
 

Nyugatfa

Pötyögtető
2019. 03. 26.
515
796
Szlovákia
V4 karakter
Dave T Westwood
V2 karakter
Michael Frederich
Nem tudom ki hogy van vele de az abszolút nem fair ha egész nap nem kapcsolod ki az órát és úgy fuvarozol. (Tudom mert aznap én is ültem melletted 🙂)
A leges leg nagyobb probléma az, hogy tudtommal te nehezen ülhettél mellettem miközben én azon az egy utason kívül senki mást nem szállítottam. Remek hazugság. 🤔
 
Utoljára szerkesztve:

Nyugatfa

Pötyögtető
2019. 03. 26.
515
796
Szlovákia
V4 karakter
Dave T Westwood
V2 karakter
Michael Frederich
Nyilván hazudnék mert sok értelme van mi? Nekem se előnyöm se hátrányom nem származik csak gondoltam megemlítem mert melletted ültem aznap + nem utaztam még taxissal úgy sose hogy ingyen visz mert peregnie kell az órának🤯🫠
Hát akkor utazhattál de fix nem nálam. Ha megtudod mondom milyen jármű simán elhiszem.
 

Kőváriii

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 27.
154
117
Bora-Bora
V4 karakter
Lars B Hallstein
LV karakter
Lion Keenway
V2 karakter
Layla Scarlett
Nyilván hazudnék mert sok értelme van mi? Nekem se előnyöm se hátrányom nem származik csak gondoltam megemlítem mert melletted ültem aznap + nem utaztam még taxissal úgy sose hogy ingyen visz mert peregnie kell az órának🤯
Nem hiszem, hogy számodra keletkezett akármilyen hátrányod belőle. Ha pedig elvittek, és ingyen akkor örülj annak. Szerveren, és házon belül sincs rá szabályozó, azaz lehet ezt csinálni. Problémáztok, csak nem értem minek. Amikor Benyával vitte miért nem volt problémázás? Illetve amikor Nathan és Ferec.. Csak hogy legyen akkor már matek is benne. Taxióra fizetése, úgy működik hogy háromnegyedet kapja meg a sofőr, aki valóban a sofőr ülésen ül, és a maradék negyed pénz kimegy szerverről. Azaz, 750k-t kapott vissza Nyugat, és a maradék 250k pedig kiment szerverről. Szóval ennek is van hátránya, ellentétben az lenne itt a lényeg, hogy azt a 250k-t kárpótolja az a rekord, amit Gombos ír be. De eddig, 1 normális érvet nem tudtatok felvetni; miért nem fair? Előbb ha kérhetem, egy kicsit gondoljátok át, miért nem fair és azt érveljétek ki, mert kíváncsiak vagyunk rá. És ameddig ezt semmilyen szabályozás nem tiltja, illetve itt a taxis van hátrányban, az ügyfél pedig előnyben (ha valóban volt) addig szerintem ne beszéljünk róla.
 

aMatt

Zöldfülű
Támogató
2019. 09. 02.
160
314
21
V4 karakter
lucio candreva
Szerintem hagyjátok a moderátorokra ezt a feladatot, ők eldöntik, hogy mi fair, mi unfair, és melyik rekord érvényes valójában. Oké, hogy pörög az óra, meg fun az egész, voltam én is taxis, csináltunk ilyen "hatalmas" fuvarokat. De azt mind RP keretein belül, hogy mindig volt valami tevékenység-úticél kombináció. Most IRL sem taxizol úgy, hogy beszállsz a kocsiba és meglátod, hogy kb. 2 millió forint van az órába pörgetve csak úgy. De igen, ez játék, nyilván kikapcsolódni járunk fel, most az ilyen elengedhető. De legalább ha rekordot szeretnétek dönteni, akkor az lehetne úgy, hogy mindketten egymás mellett ültök végig. Volt egy régebbi rekord EriK és Fran által, ha jól emlékszem 600.000 dollár (Még a régi szorzós rendszerben, sokkal nehezebb volt). Azt is végigülték, mind a ketten, becsületesen végigcsinálták. Az megérdemelte akkor a rekordkönyvbe való bekerülést.

Ennek ellenére is részemről gratula a teljesítményhez, sok idő lehetett benne. De 50%-ban hiába, ha csak a fél csapat volt jelen a próba pillanatában.

Felesleges hozzászólásokkal spamelni a topicot, hagyjátok meg a moderátoroknak/topic létrehozójának ezt, az ő kezükben van a döntés. Peace.
 
Utoljára szerkesztve:

Gombos

agombos.hu
Very Important Person
2019. 01. 10.
877
2 770
V4 karakter
William Kearney
LV karakter
William Kearney
Sokkalta egyszerűbbnek látom egy videós bizonyíték beküldését az egészről, mintsem egy kivágott képet egy kitudja hány napja le nem állított óráról.
Jóval átláthatóbb, kevésbé hamisíthatóbb a dolog.
Ez lesz a megoldás.
A mostani mellé került egy 'A legnagyobb Taxi fuvardíj egyhuzamban' rekord, ahol Livestream VOD-dal, vagy legalább 360p minőségű vágatlan videóval lehet megdönteni jelenleg beírt rekordot.
Így mindenkinek jó lesz, és nem fog kárba menni az a sok erre fordított idő.
 

aRenji

Barangoló
2019. 01. 10.
78
189
V4 karakter
Renji Mikhailov
LV karakter
-
V2 karakter
-
Csákó, szemet szúrt, hogy lett egy olyan kategória, hogy legtöbb bvi előállítás egy nap. Jelenleg 5nél van én ezt már régebben megdöntöttem, csak nem lett beküldve. Egyszerre 11 darab bvis előállítás. Egy NNIs buktatásból eredően, készült róla google doksi azt privátban át tudom dobni ha szükséges, de szerintem minden látható a képek között is.
 
Utoljára szerkesztve:

dDiesel

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 12.
319
1 141
23
Győr
V4 karakter
Matteo Laine
Csákó, szemet szúrt, hogy lett egy olyan kategória, hogy legtöbb bvi előállítás egy nap. Jelenleg 5nél van én ezt már régebben megdöntöttem, csak nem lett beküldve. Egyszerre 11 darab bvis előállítás. Egy NNIs buktatásból eredően, készült róla google doksi azt privátban át tudom dobni ha szükséges, de szerintem minden látható a képek között is.
Baszki, ezen még én is ott voltam, próbaidős nyomkodóként.
Semmit nem ér a szavam ebben, de alátudom támasztani ezt a számot.
Peace
 

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
616
2 138
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Leghosszabb ideig egyetlen frakcióban AKTÍVAN játszó játékoshoz, 2015 December 27-én léptem be a Rendőrségbe, onnantól kezdve 2 hónap megszakításom volt összesen, így elvileg a mai nap 2391 napja (31 napos hónapokkal számolva a levonásnál + a mai napot nem adtam hozzá) vagyok tagja a frakciónak, melyből mindvégig aktív voltam.

image.png
 

dDiesel

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 12.
319
1 141
23
Győr
V4 karakter
Matteo Laine
Leghosszabb ideig egyetlen frakcióban AKTÍVAN játszó játékoshoz, 2015 December 27-én léptem be a Rendőrségbe, onnantól kezdve 2 hónap megszakításom volt összesen, így elvileg a mai nap 2391 napja (31 napos hónapokkal számolva a levonásnál + a mai napot nem adtam hozzá) vagyok tagja a frakciónak, melyből mindvégig aktív voltam.

image.png
Ahogy a képet elnézem, érik a rangup pár éve. xd