San Fierro feltámasztása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rey

relentless
2020. 03. 16.
430
1 654
V4 karakter
Richard Reyes
Szervusztok!

Tisztában vagyok vele, hogy a lenti ötletekből pár már ki lett fejtve régebbi témákban, de csak külön-külön, és van ami már elavult téma.
Én szerettem volna egy témában, egybe összeszedni mindet.

Röviden annyi az ötlet, hogy lehetne San Fierro-ban is egy városháza, kórház, autóbérlő, piac, kikötő, autósiskola, lőtér, autókereskedés, bank.
Fontosabbak lent részletesebben.

VÁROSHÁZA: Még mielőtt sokan jönnének azzal, hogy "nem kell SF-be is egy FPS csökkentő mappolás",
nem feltétlen egy olyan szintű dologra gondolok, mint ami LS-ben van,
csak lehessen SF-ben is munkát felvenni, személyit, stb-t kiváltani.


KÓRHÁZ: Nem ártana, ha SF-ben tudna újraéledni az, aki SF közelében halt meg, néha nem a legjobb mulatság LS-ből visszajutni SF-be.

AUTÓBÉRLŐ: Ennek az ötletnek akkor van igazán értelme, ha az SF-i kórház bekerül. Jó lenne, ha miután újraéledsz, SF-ben se kelljen fél órákat futkosni a kocsidig, főleg ha látható illegál van nálad.

PIAC | UTÁNFUTÓ BÉRLŐ: Sok farm van SF-ben, rengeteg embernek lenne könnyebb dolga, ha a termést nem LS-be kéne beszállítgatni minden alkalommal, és nem kellene a map másik végébe caplatni állandóan az utánfutóért.

Szinte egyértelmű, hogy ha SF-be életet lehelne a fejlesztő team, eloszlanának a playerek a mapon, és nem mindenki LS-be lenne bezsúfolva, ami jelentősen javítaná az FPS problémákat is többek között.​
 
Utoljára szerkesztve:

Legacy

Zöldfülű
Támogató
2020. 04. 26.
161
599
21
V4 karakter
Nico Walker
LV karakter
Bobby McBride
V2 karakter
Ryan Evans
Támogatom! Ha San Fiero felvirágozna, akkor egy sokkal színesebb játékélményt kapnánk, mivel jelenleg ott nincs sok minden. Nem minden Los Santosba lenne bezsúfolva, kicsit eloszlana a nép.
 
  • Tetszik
Reactions: ReWeR

réééé

do me some hardstyle
2019. 01. 12.
106
509
V4 karakter
nuray polat
LS-ben is van taxi, mégis van autóbérlő.
nem szeretnek feszultsegkelto lenni, szoval ezzel le is zarom. Los Santosban hova futsz el autotberelni? Olvasd el mi van odairva az autoberlohoz. “Ne kelljen fel orakat futkosni”. Mar pedig LS korhaztol elfutni az autoberloig nem ketto perc.
 
  • Tetszik
Reactions: Kiko. és MONSTER

Berim

Barangoló
Támogató
2019. 04. 16.
123
1 009
Erlau
V4 karakter
Nils Fritjof
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Cső!
A kórház,az utánfutóbérlő, és a SF-i vh mindeképpen egy jó ötlet, talán ezek a legfontosabb épületek LS-ben is, és így talán az SF-i élet is tényleg jobban fellendülne, és nem LS-be topzódna a playerek 80%-a.
Autóbérlő,lőtér és társai nem fontosak szerintem, több object kerülne be a szerverre, ezek csak laggoltatnának jobban és, ha valaki ezeket igénybe akarja venni akkor azt megteheti LS-ben is. IRL sincs minden városban minden, hanem van hogy utaznod kell, hogy eltudj intézni valamit.
Egyébként amint fentebb leírtam azokkal tudok azonosulni teljesen.
 

no actin

Újonc
2020. 05. 08.
37
77
LV karakter
Arkell Knight
Van pár felesleg benne én szerintem köztük a bank vagy a városháza. Szerintem pont elég ha van LS-ben is. Többit viszont támogatom.
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: ReWeR és Sgergo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.