Roleplay vagy a pénz fontosabb?

Lorenzo from Italy

Barangoló
2020. 04. 11.
139
94
23
Ismeretlen
V4 karakter
Lorenzo Di Carlo
LV karakter
Olezka Jaroslav
Pénz az fontosabb mint az RP. Végül is ha autóval kereskedek nem minősül RP-nek. Szerver autó kereskedő szimulátor amit imádok. Viccet félre téve RP fontos nyilván.
 

xixoo

Aktív fórumozó
2021. 08. 19.
290
2 690
17
www.elmenykepek.hu
V4 karakter
Arnau Gaos🔪🍬
2018-óta játszom a szerveren, különböző frakciókat jártam meg és vezettem. A szomorú tendencia az, hogy évről-évre egyre csak tűnnek el az RP-s játékosok, vagy nézőpontot váltanak és inkább funolnak, mert az itt már "jobb". Bár ne is keressük a miértjét, ha az új páncélozott TEK-es autó gyár mellé van rakva, hogy minél előbb lehessen gyárazni.

Én még mindig azt mondom, aki RP-re vágyik, keressen magának egy illegális frakciót. A réteg eltűnése mellett szerencsére az illegális frakciók inkább erősödnek és jönnek a jobbnál-jobb és RP-be visszatérő emberek. Színes a választék, úgy hiszem. Régebben még a V3-mas korszakban a szerelők is csak a bindet nyomkodták, általuk leírt sort nem is láttál. Mára már meglepő, de rengetegen vevőek a hosszabbtávú RP-re karakter - karakter között.
 

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
155
617
V4 karakter
Ada Graves
Én még mindig azt mondom, aki RP-re vágyik, keressen magának egy illegális frakciót.
Mert rendvédelembe és más egyéb legális frakcióba nem lehet rp-zni vagy mi? Hidd el nem csak illegális frakcióba fogsz ilyen élményeket megélni. Érdekes módon én NNI-ben és Rendőrségben is megtaláltam azt a helyet, ahol eltudtam vegyülni egy adott társaságban. Nem arról szólt a jelenlétem, hogy ticket és jailezés, áh untam volna az egészet, viszont volt egy sorrend, amit betartottam.

NNI BO-ban, ha nem volt akció akkor 21:00-tól lehetett tolni V3 idején. KB így nézet ki a napi rutinom: Délután 17:00 táján hazaérkeztem a melóból és vagy ismerősömmel, vagy soloba elkezdtem nyomozni/megfigyelni egy adott személyt, majd este kilenctől BO-ztam, kis kikapcsolódásként. Mikor rendőrségbe mentem hiába jelentkeztem a K.R-be, sikerült olyan személyt/személyeket találnom, akivel/akikkel ki tudtam kapcsolódni lövöldözés nélkül is. Sőt szerintem egy személlyel sikerült egy jó kapcsolatot kialakítanunk a két karakterünk közt, mivel amellett, hogy kollégák voltak elég szoros barátság kötötte össze őket. Beavatták egymást a magánéletükbe, támogatták egymást, stb.

Tehát ilyen ostobasságot, hogy kizárólag (mert erősen erre utaltál) illegálba fogsz tudni rp-zni azt felejtsük el. Nem a "térfél" választás dönti el, sokkal inkább, az adott személyek hozzáállása. Amikor civilként tevékenykedtem, még itt is sikerült megtalálnom egy olyan közösséget, akikkel jókat tudtam rp-zni és az egész csak egy házvételel kezdődött. Ja és nem, nem kereskedő rp-ment mielőtt így jönne le. Csupán két idegen ember találkozásából mondhatni barátság lett majd ezt követte az átlagos beszélgetések, vitatkozások, hülyülések, meg kb ilyen hétköznapi dolgok.
 

Lorenzo from Italy

Barangoló
2020. 04. 11.
139
94
23
Ismeretlen
V4 karakter
Lorenzo Di Carlo
LV karakter
Olezka Jaroslav
Hetekig lehetne itt vitatkozni ,hogy van e RP bármelyik frakcióban. Ahogy olvastam itt a HSZ-eket vannak olyan emberek akik szerint a kereskedés nem RP. Teszem fel a kérdést akkor mi? Kereskedőt RP-zik ami szintén egy szerep. Pénz meg igen fontos kell az embereknek.
 
  • Vicces
Reactions: sian

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
253
563
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Alapvető fogalomzavar van jelen sok embernél, ez a topic is jól bizonyítja. Az rp az nem a /me /do, nem a “le ic-zése” a dolgoknak. Szerepjáték. Csak sajnos így is kevés azon jatekosok száma akik karakterben jatszanak, és ismét sajnos, hogy ezen jatekosok kb 80%a egy önfejű hirtelen haragu semmitol sem félő terminatort alakít.
 

keving

Újonc
2020. 08. 01.
29
54
Vecsés
V4 karakter
remi_monet
Hetekig lehetne itt vitatkozni ,hogy van e RP bármelyik frakcióban. Ahogy olvastam itt a HSZ-eket vannak olyan emberek akik szerint a kereskedés nem RP. Teszem fel a kérdést akkor mi? Kereskedőt RP-zik ami szintén egy szerep. Pénz meg igen fontos kell az embereknek.
xddddddddddd inkabb irl rpzzed azt h kereskedo vagy ne egy jatekban, tobb idot tesznek bele az emberek a jatekban levo kereskedesre mitn irl, meg ha kereskedot rpzz akkor ugy is viselkedj es ne ugy mint egy putris cigo, mar nem azert a ket fillerert de ez amit irtal nulla konkretan
 

Lorenzo from Italy

Barangoló
2020. 04. 11.
139
94
23
Ismeretlen
V4 karakter
Lorenzo Di Carlo
LV karakter
Olezka Jaroslav
Alapvető fogalomzavar van jelen sok embernél, ez a topic is jól bizonyítja. Az rp az nem a /me /do, nem a “le ic-zése” a dolgoknak. Szerepjáték. Csak sajnos így is kevés azon jatekosok száma akik karakterben jatszanak, és ismét sajnos, hogy ezen jatekosok kb 80%a egy önfejű hirtelen haragu semmitol sem félő terminatort alakít.
Pár hete be mentem a jeffersonál lévő kocsmába RPzni a barátaimmal és vagy 3 órát ott voltunk. Igazad van sajnos van olyan ember aki terminátor és nagyon forrófejű.
 

xiaomi munkas

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 23.
402
573
Budapest
V4 karakter
Zoey Beaulieu
xddddddddddd inkabb irl rpzzed azt h kereskedo vagy ne egy jatekban, tobb idot tesznek bele az emberek a jatekban levo kereskedesre mitn irl, meg ha kereskedot rpzz akkor ugy is viselkedj es ne ugy mint egy putris cigo, mar nem azert a ket fillerert de ez amit irtal nulla konkretan
Eladjuk a hugobuyos tech szetteket we makin it out of the hood 😎
 
  • Vicces
Reactions: keving

Icco

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
69
101
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
Hetekig lehetne itt vitatkozni ,hogy van e RP bármelyik frakcióban. Ahogy olvastam itt a HSZ-eket vannak olyan emberek akik szerint a kereskedés nem RP. Teszem fel a kérdést akkor mi? Kereskedőt RP-zik ami szintén egy szerep. Pénz meg igen fontos kell az embereknek.
Kereskedőt is lehet Roleplayben hozni, csak kell hozzá egy felépített karaktertörténet, hogy pl. apja is ezt csinálta, aki akkor szeretett bele a kocsikba, amikor a new yorki haverjától kapott egy E46-ot stb.
Sokan viszont mindenféle karakterépítés nélkül kereskednek, a karakter az ő játékbeli másuk gyakorlatilag. Ez inkább alteregózás, mint szigorúan vett Roleplay. De ettől függetlenül szerintem még mindig fényévekkel jobb, mint Lakatos Alonso és társai "vajdarpje".
 

xixoo

Aktív fórumozó
2021. 08. 19.
290
2 690
17
www.elmenykepek.hu
V4 karakter
Arnau Gaos🔪🍬
Tehát ilyen ostobasságot, hogy kizárólag (mert erősen erre utaltál) illegálba fogsz tudni rp-zni azt felejtsük el. Nem a "térfél" választás dönti el, sokkal inkább, az adott személyek hozzáállása. Amikor civilként tevékenykedtem, még itt is sikerült megtalálnom egy olyan közösséget, akikkel jókat tudtam rp-zni és az egész csak egy házvételel kezdődött. Ja és nem, nem kereskedő rp-ment mielőtt így jönne le.
Örülök hogy sikerült megtalálnod a helyed a rendvédelmi frakciókban. Egy szóval sem mondtam azt, hogy ezen frakciókba ne lehetne karaktert építeni // karaktert RP-zni. Szimplán leírtam az én releváns és igaz véleményem. Életemben nem voltam még rendvédelmi frakcióban, mindig is az illegál szerep hajtott, így nem fogok olyanról véleményt formálni mibe nincs 100%-kos belátásom.
Egy szó mint száz, mindenki megtudja találni a helyét mindenhol, csak vannak frakciók és azoknak szabályai mik elég erősen ez ellen mennek, ezzel szemben az illegál frakciók döntő többsége lazább és nagyobb teret adnak a karakternek, elő is segítik ennek fejlődését és hangot adnak az RP-nek.

Remélem így választ adtam a tévhiteidnek.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
360
931
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Én '15 óta itt vagyok és hidd el nekem hogy hajszál pontosan ugyanilyen volt a szerver 10 éve is, akkor is sűrűn volt topic hogy meghalt az RP stb

Déli szinig üdv eladókkal meg a pörgő chat ablakkal. Annyi változott hogy ameddig régen pár dologgal lehetett villogni addig most ennek 100 módja van és jobban szemet szúr, meg persze az hogy mindig csak a jó emlékek maradnak meg így fejben nekem is RP-sebbnek rémlik de ha jobban belegondolok nem volt az

A teljesen hétköznapi emberek akkor se voltak jobban vevők az RP-re
 

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
116
486
V4 karakter
Teal© C Jackson
Alapvető fogalomzavar van jelen sok embernél, ez a topic is jól bizonyítja. Az rp az nem a /me /do, nem a “le ic-zése” a dolgoknak. Szerepjáték. Csak sajnos így is kevés azon jatekosok száma akik karakterben jatszanak, és ismét sajnos, hogy ezen jatekosok kb 80%a egy önfejű hirtelen haragu semmitol sem félő terminatort alakít.
Abszolút egyetértek, ahogy a te hozzászólásodból is érezhető, ameddig az RP arról szól hogy másokat lelőni, kirabolni, leütni, leanyázni kell (egyszóval erőszak), addig igazából értelmes ember ebbe nem szeretne beszállni túlságosan...
 
  • Tetszik
Reactions: Padawan180