Reális karakterépítes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisztof

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
711
LV karakter
samson_roth
Úgy gondolom, hogy ez egy hasznos leírás lett. Sok embernek segített már ebben a közösségben, még nekem is tanított újat. Szerintem ezzel nem csak én vagyok így, hanem sokan mások is. Mint szerveradminisztrátor, élek a jogommal és kiemelem a sok közül. Remélhetőleg így még több emberhez eljut.

Köszönjük Beno, hogy elkészítetted ezt a leírást.
 

Thore

“A hatalom vagy igazságossá tesz, vagy zsarnokká”
2019. 01. 10.
83
274
21
Cegléd
V4 karakter
Theo Anderson
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Nagyon jó gondolat, kár hogy csak most találtam rá, jól jött volna az első karakter leírásomnak a kivitelezéséhez. Ezentúl minden ügyemhez amiben szerepel a "/do nem fél semmitől" ember, ezt fogom linkelni.
 
  • Tetszik
Reactions: SigH

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 158
1 403
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szépen összeszedted
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Miért csak most találok rá erre a topicra? Nagyon adja, hasznos leírás.
 
  • Tetszik
Reactions: real beno

Flynn

Barangoló
2019. 01. 11.
93
171
V4 karakter
Kendrick Flynn
Faszán össze szedted, gratulálok! Remélem nem hiába és el is jut azokhoz akikhez kell.
 

csibszi

505
2019. 01. 12.
446
1 326
V4 karakter
Mona Gasca
Nagyon szép leírás, nekem bejött ez által elég jó dolgokat lehet összehozni.
 

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 691
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
8dd0d4e459e717e17178545395e04e92.png

Talán lett értelme :cool:
 

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
306
414
LV karakter
Corey Herman
Szépen összeszedted a gondolataid! - Effektíven vannak benne jó' dolgok, amik esetlegesen javítanák a "valósághűségét".

"Mindenki rohan valahova, dolgozik, kereskedik, de egy kisebb akár nagyobb beszélgetést visszautasít. Felejtsük el azt, hogy sietünk és mindig van valami más dolgunk."
Ez szerintem egy kicsit sok. - Szerintem ne legyen "megszabott", és elvárt, az, hogy bármikor felkészülten elfogadjuk a beszélgetéseket.
Ha már ennyire szeretnéd elérni a "valósághű" érzetet a szerveren, akkor ezt átgondolnám a helyedben.
A mindennapokban is ez van, a valóságban. Erre ott vannak a frakciók, és az egyéb "erre való" közösségek a szerveren. (Családok, frakik stb.)
Mellesleg ezzel a játékod korlátoznák, és feleslegesen menne a jó pofizás', akár kedv nélkül. A témád ezen pontját NEM támogatom!
• Ezt leszámítva a többi nagyjából támogatom!​
 
  • Tetszik
Reactions: real beno

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 691
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Nem várok el senkitől semmit, ez a topic azért lett létrehozva, hogy egy kezdőbb játékosnak adjon egy alapot a játék reális játszásához.
Azt meg nem értem, hogy számodra miért kell frakció vagy hasonló dolog hogy tudj kommunikálni a játékostársaiddal, én egy maffiózóként és tudunk beszélni civil emberekkel, ebben nincs összefüggés, ez lenne a normális.
Egyébként kösz a véleményed, de nem kell ezt támogatni, vagy nem támogatni, ez csak egy leírás.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.