Reális karakterépítes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

parkin lot pimpin

Modern Verne
2019. 01. 10.
1 416
5 750
LV karakter
hudson clarke
Ha nem is fontos a KÉB, de a "/do nem fél semmitől."-t elég sokszor tapasztalni valami formában.. Valami alap történet kellene minden karakternek MIELŐTT belekezd egy nagyobb RP-be, ahol fontos lenne tudni hogy milyen tulajdonságai vannak az adott illetőnek.
Az előző sorokat tudnám én is idézni, a közösség ment el egy rossz irányba. :unsure:
 
  • Tetszik
Reactions: Vakus és Custer

blez

Aktív fórumozó
2019. 01. 13.
285
914
V4 karakter
Sylvia Ayala
LV karakter
Raymond Melton
Sajnos akiknek hasznos lenne ez a topic, azok szarnak rá. Amúgymeg egész jó.
 

ygroni

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
276
739
liberace ak
V4 karakter
Shamar Burks
LV karakter
Lucas Shoffner
Azok reagáltak vicces emojival, akik még nem csináltak és soha a büdös életben nem fognak csinálni karakterdevet, mert ők csak kereskedni járnak fel.
 
2019. 01. 10.
1 807
18 408
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Elgondolkodtató, pedig ilyen kaliberű embereknek lett megírva a topik.
rtsae.png
Elgondolkodtató, hogy vajon azok, akik így alkotnak véleményt... Sőt... Akik így minősítik le játékos társukat, szerepjátékoztak-e már vele...
Nyilvánvalóan erre az lenne a kérdés, hogy nem, nem szerepjátékozzott vele, mivel az illető csak kereskedni tud... Előre látom!
Viszont én most csak azért is megkérdezném...
Mielőtt a véleményedet megalkottad, te szerepjátékoztál vele valaha is?
Nyugodj meg, nem kezdek bele vitába, az okosabb én leszek. :)
 

Its lit

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 19.
384
1 598
V4 karakter
theo.byrdston
LV karakter
kostas.byrdston
Tudtommal nem ő van véglegesen kitiltva a szerverről,hanem te.Majd ha leveszik a permát,akkor írd meg a topicot,és minősítsd őt.Vitába én sem akarok belekezdeni, Csak elmondtam a véleményem.Puszi!

András válasza:
Figyelmeztetést kaptál!
Kötelező megadni mindenki felé a tiszteletet.Nem kell senkit se hergelő módon illetni.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Krisztof

Pötyögtető
2019. 01. 10.
411
711
LV karakter
samson_roth
Igaz - igaz. Jól beszél. Szavaid teljes mértékben vázolják a jelenlegi helyzetet.
 

Sonny

Barangoló
2019. 02. 02.
78
168
LV karakter
Vyacheslav Yakrosov
Egyébként, ez egy összeszedett leírás. Hasznos lehet sokaknak, főleg azoknak akik tényleg szánnak némi időt a kereskedés és a fun helyett eme leírás tanulmányozására.
Egy karakter attól karakter ha valóban megtudod tartani azt a stílust és kitalált szerepet, amit a legelejétől fogva szántál neki.

Én LSRP+-al készítem a képeim, tudom vannak emberek akik ezt undorítónak tartják.
De őszintén, amíg nem olyan képről beszélünk ami csak össze lett hányva, addig senkit se érdekeljen hogy mivel is készült.
Nekem ez a legegyszerűbb, ezzel tanultam meg szerkeszteni a képeket, ehhez szoktam hozzá, ajánlani tudom. Photoshop más dolgokra is ad lehetőséget mint például egy instagramos vagy snapchates kép megszerkesztése, ezután keresgéltem egyébként eredetileg, de belebotlottam a topicba.

Szóval a lényeg a lényeg, aki abba gondolkodik hogy hosszútávra tervez karaktert az olvassa el a leírást.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.