Playboy Hustler Crips

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
166
594
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
A BGF utolsó idejében olyan 5-6 leaderváltás volt.
Elmondható, hogy nem gyűjtő fk volt, akik csinálták volna rendesen azok munkáját néhányan direkt a sárbatiporták FK-n belül, s leléptek.
Voltak leaderek akik direkt ezzel szórakoztak akkor is, alleaderek pakolgatták a tulajt, főleadereket funból ki, és dm-elték a frakciót egésznap.
A végére senkinek nem maradt ereje, sőt.
Az egy vállalható projektként indult, de idő és lehetőség hiányában kihullott, köztük pedro, hamis, én , Attila, Sasi, sebes és a fél gárda.
Elengedték, elengedtük a "276"-ot, a felénél és csak vegetáció ment, sokak funra használták.
Cleanerrel instant kiraktuk a frakció 95 százalékát, a végén volt, hogy öten voltunk, öten.
Majd haveri alapon kezdtek a dolgok menni, és mindenki amerre lát.

De gondolom igen, a ballas, grape és bgf újraszervezések előtti vegetáló formája, vagy a pillanatonkénti élhető frakciót megjelölni nem divat.
Ezzel leszólva mindenkit, a "BGF king, fasszpolice" korszak Rakim Westbrook , vagy esetleg a reborn , maybe az ubi féle bgf-et is beleértve, hiszen az utolsó kettő még RP-re született, és nem az 50 fős F3-ért, ahol rádió alatt dm&fun volt a cél kitűzve.
Nem mindegy, kérlek jelöld legalább meg, az az f3 több próbálkozást megélt, mint Kelemen Anna a nyolcórás műszakban.
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 083
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
ezt most úgy írod mintha nem számítana pháh

főadmin akarok lenni mégse lehetek mert van 10 non rps jailem?! .. bazdki, pedig a múltban kaptam a jaileket

( ne hidd azt hogy valóban admin akarok lenni, ez csak egy hasonlat )
Nem tudom, hogy ki vagy alapvetően, és hogy honnan ismerhetsz, viszont Wins számból vette ki a szót, és leírt mindent. Nem úgy írtam, mintha nem számítana, viszont az már tényleg csak a múlt, és változtunk elég sokat /pháh/.
 
  • Tetszik
Reactions: realBálint

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 083
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Skin frakinak pl nagyon fasza!
Érdekes egy szerzemény vagy. :ROFLMAO:
Mellesleg eltudnád nekem magyarázni, hogy melyik frakció ment 2 hétig haver és, hogy miért lenne jó /SkIn FrAkInAk pL/?
Azt se tudom, hogy ki vagy, és szerintem egyikünket sem ismered, se engem se Bálintot, de azért itt vagy, és fröcsög a nyálad.
Soha nem hallottam rólad, de azért ócsárolsz itt minket, hogy /skin frakinak fasza/. Te biztos, hogy jobban érthetsz hozzá egyébként
SPSU tagsággal.?:ROFLMAO:
 
Utoljára szerkesztve:

uDuNN0

Újonc
2019. 01. 10.
22
12
V⚡HARSAROK
V4 karakter
Rain_Perkins
LV karakter
V2 karakter
Mit rázzátok magatokat gyerekek?? Mindenki, aki akart pályázhatott. Mindenkiébe van hiba és valakiét úgy is elfogadják.. Kurva okos mindenki, lehet feljebb tenni a lécet náluk/nálunk. Tudom-tudom néhány Rp jedi csak azért nem teszi meg mert van más és jobb dolga. De akkor annál miért nincs, hogy itt taknyozzátok össze más pályázatát? Mindig kinevel újabb és újabb gyíkokat ez a szerver?
 
  • Tetszik
Reactions: notoriousdancso
O

ogbeno

Kurva jó az amit kitaláltak csak én pl előítéletes voltam a pályázattal kapcsolatban ami mondjuk egy nagy faszság volt.Csak az amit az eddig crips csinált az a dm volt.Nem lehetett elmenni az utcájukba mert le dm eltek.Rpzni akartál velük nem tudtál mert kurva flegmák voltak.Mikor ledaráltuk őket visszavágás képet admin ügy lett.Semmi mást nem csináltak csak dm eltel és ku*va anyáztak.Szóval előszöri elnézést a "leader"ektöl, de a cripsről csak a dm jut eszembe.
 
Utoljára szerkesztve:

uDuNN0

Újonc
2019. 01. 10.
22
12
V⚡HARSAROK
V4 karakter
Rain_Perkins
LV karakter
V2 karakter
Valamelyest tisztában vagyok ezzel is, szerintem nem volt még egy illegál fk-nak sem olyan korszaka, ami nem DM-re alapult volna. (LEHET) ez is olyan lesz, bár én kétlem. Még is kemény vádak ezek. Azthogy meg skin frakciónak jó lesz egyenesen lejáratónak gondolom.. Mindenesetre bízok a kompetenciájukba.
 
  • Tetszik
Reactions: Nándika

realBálint

Pötyögtető
2019. 01. 10.
491
936
LV karakter
Nathan Sieg
Zoran gurítsd el innen a biciklid kérlek. Megértettük, elfogadtuk a véleményed, de attól, mert leírod 3x nem fog jobban érdekelni. Ha nem komolyak lennének a terveink nem irjuk meg a pályázatot.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: hooprk és Nándika

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
166
594
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Kurva jó az amit kitaláltak csak én pl előítéletes voltam a pályázatal kapcsolatban ami mondjuk egy nagy faszság volt.Csak az amit az eddig crips csinált az a dm volt.Nem lehetett elmenni az utcájukba mert le dm eltek.Rpzni akartál velük nem tudtál mert kurva flegmák voltak.Mikor ledaráltuk őket visszavágás képett admin ügy lett.Semmi mást nem csináltak csak dm eltel és ku*va anyáztak.Szóval elöszöris elnézést a "leader"ektől, de a cripsről csak a dm jut eszembe...
Ha egy bandatagtól, te virágnyelvet és opera műelemzést vársz akkor rossz hírem van.

Kérdés: amikor egy zsákutcába, egy kétes helyre bemész, az előszél : prostitúciót, fegyvereket, szennyezett utcai drogokat,
gettókat, gyilkosságokat sugall, mélyszegénységgel behajt mindenki a világ legnagyobb önbizalmával akkor szerinted mit várhatsz?

Sajnos a közösség alkalmatlan nagyátlagban megközelíteni egy bandát vagy bármi illegális történetet.
a civil "van valami cuccotok?"
A rendvédelmis a kis opellel az egy szál kadéttal olyan nyugalmasan gurul egésznap oda-vissza a HQ előtt, hogy az valami félelmetes.

Egy cigánysoron nem merném ezt megtenni, ahol a sztereotípia és feltételezés, csak a mélyszegénységet jelenti,
nemhogy egy olyan helyen ahol feltételezhető: drogügylet, gyilkosság, bandák, bandaháborúk, mélyszegénység, fegyverek prostitúció és miegymás.
Szerinted mennyire nehéz megunni ezt?

Szerinted miért magával RP-zik a frakció?
Sőt a bandák legnagyobb része miért csak frakción belül RP-zik?
Mert belefáradtak, és feladták.
Az utolsó belefáradt banda a Trey által vezetett, amikor elengedték a dolgot, hiszen frakció PK-t kapott a rendvédelem,
jogos ítélettel.

Ki kíváncsi így a dolgokra?
A társaság egymást elfogadja, másokkal vonakodik, de ha valakiben van potenciál vagy csak
valami értelem akkor ott tartják és nem eresztik többé, faszság hogy nem lehet megközelíteni.

Régen Orlov, Felipe és Concorde megtudta közelíteni rendvédelmi oldalról a bandát.
Manapság? "Amit a szabályzat és script enged a realitás kárára azt megteszem".
Sosem ment arra, hogy "gyors dm", nem.
Aki kibaszni akart velük, azt levágták mind logikával mind ic.
59 szint alatt csak bandában (plusz 3x maffia) sosem kaptam DM jailt,
mindig jogosan cselekszünk, a projektek minőségét védve.
 
  • Imádom
Reactions: Nándika
O

ogbeno

Zoran gurítsd el innen a biciklid kérlek. Megértettük, elfogadtuk a véleményed, de attól, mert leírod 3x nem fog jobban érdekelni. Ha nem komolyak lennének a terveink nem irjuk meg a pályázatot.
Köszönöm, hogy tisztelettel beszéltél.Elnézést a skin frakis comment miatt, faszság volt.Meglátjuk pár hónap múlva milyen lesz a fraki és majd akkor alkotok értelmes véleményt nem úgy mint a mostanit.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.