Playboy Hustler Crips

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

realBálint

Pötyögtető
2019. 01. 10.
491
936
LV karakter
Nathan Sieg
PlayBoy Hustler Crips

image0.png


A PlayBoy Hustler Crips (PBHC) vagy alternatívan PlayBoy Hustlers egy főként afro-amerikai személyekből összetevődő, Los Santos Déli részén tevékenykedő amerikai utca banda. Az egyik legnagyobb, a Hustler és a Gangster Crip umbrella alá esik, s ott az egyik legnagyobb sub-set. Territóriumuk Vermont Ave.-tól Westmont Ave.-ig kiterjedően helyezkedik el, magába foglalva az 5300-as blokkot. A csoport tagjai legfőképpen narkotikumok, valamint kisebb lőfegyverek értékesítésével szerzik pénzüket, ugyanakkor ezen a territóriumon mindennaposak a séfelések, valamint a gyilkosságok. A banda nagyrészben olyan emeberekből tevődik össze, akiknek szándékukban áll törvényt szegni, ezzel kimutatva elkötelezettségüket az affilált tagok felé.

A PlayBoy Hustlers nem csak a territóriumán, azonban a környező terletekre is igyekszik nyomást gyakorolni minél hatékonyabb módokon. A csoport a Crip-card alatt a Gangster/Tray Cripek alágába tartozik, onnan vált ki az 1970-es évek második felében. A Hustler Cripekre jellemző aggresszívitás ebben a csoportban sem marad el, sőt mindennapi tevékenységükre is kihat. A banda sem a szövetségesekben, sem pedig a riválisaiban nem szenved hiányt, mivel Los Santos Nyugati és Déli területei igen magas banda affillátságnak örvendenek. A set főbb szövetségesei a Hustler Cripek, a Gangster/Tray Cripek mint pl. a Trouble Gangster Crips (TGC), By Yourself Gangster Crips (BYGC), 73 Hustler Crips (73HC) etc. A PlayBoy Hustlers főbb riválisai közé tartozik minden sub-set, ami a Blood/Brim/Piru umbrella alatt helyzekedik el, így pl. a Tree Top Piru (TTP). A Blood szettek ellenére elég komoly rivalizálás folyik még szeverális Criminal szettel, csak úgy mint a Maffia Cripekkel. A sok riválisa miatt a banda a kilencvenes évek végén felvette az Everybody Killer (EBK) valamint az Anybody Killer (ABK) manikereket.

A PlayBoy Hustlershez való közeledéshez, a non-affilated tagoknak elég komoly elkötelezettséget kell mutatniuk a feljebb valóiknak. A sett előszerettel hordja ruháin, esetleg tatoválás formájában a Playboy logót, valamint egyedi, a Hustler Cripektől eltérő hand-signal próbálják egyediségüket kimutatni.


- Önéletrajz(ok):
- Bálint vagyok, 16 éves. Jelenleg a Magyar László Gimnázium 10. Osztályába járok, tanulmányaimat igyekszem legjobb tudásom szerint végezni, főként a reál tantárgyak fele specializálódva. A jövőben egy informatikus szkot szeretnék megcélozni egy a hozzám közel eső egyetemen, innen tovább szakosodva remélhetőleg a közbiztonsági egyetem kibervédelem szakára. Szabadidőm nagyrészét igyekszem hasznosan eltölteni, főként az iskola utáni időmet a barátaimra szoktam fordítani, így mindennapi tevékenységeimet is este csinálom. Hétvégente szeretek eljárni valamerre szórakozni, amerre éppen a lehetőség adja. A SeeMTA-t V3 elején kezdtem el. Ez alatt elég sok, értékes banda roleplay tapasztalatot sikerült elsajátítanom, azóta kamatoztatnom. A frakcióimat majd a referenciák résznél fejteném ki.

- Nándinak hívnak, tizenhat éves vagyok, és Bács-kiskun megyében élek azon belül viszont Tiszakécskén. Itt Kécskén végeztem el az általános iskolát, és lassan két éve vagyok benne Gimnazistaéveimben, szintén itt Kécskén. Tíz éves korom óta kosárlabdázom kisebb kihagyásokkal, a kihagyások oka nem volt más, mint az, hogy több sportot is kipróbáltam/elkezdtem egy esélyt adva, hátha jobb vagyok bennük vagy jobban tetszenek, mint a kosárlabda. A szerveren lassan három éve játszom, szintén kisebb kihagyásokkal. Őszintén meg mondva a szerveren elég hosszú idő után kezdtem el komolyan RP-zni. Mikor elkezdtem, akkor nagyon tanácstalan voltam, és féltem, hogy hibázni fogok, de nagyon sok segítséget kaptam, ezáltal eltudtam indulni egy jó irányba. Többnyire a szerveren, csak banda roleplayel foglalkoztam, nagyon sokat foglalkoztam. Aki ismer az tudja, hogy volt eredményes munkám is, és eredménytelen is.

- IC tervek:
-
A tervünk a frakcióval, egy élhető, jól müködő, minőségi frakció létrehozása, ami reális keretek között mutatná be, mai szemlélettel a banda életét. Igyekeznénk a tőlünk legtöbbet nyújtani, figyelni minden apró részletre, tanácsra. Nem riadunk el attól, ha valaki teljesen /szűzen/ közelít meg minket, anélkül, hogy előtte bármilyen formában foglalkozott volna a banda szerepjátékkal, pont ezért van kihalóban akár a szerveren is ez a műfaj, mert nincsen elég ember, aki tovább tudná vinni azt, amit a /nagyok/ felépítettek. Mi se tartjuk magunkat vérprofiknak, de fejlődőképesek vagyunk, és akármikor várunk hozzánk hasonló kedvvel rendelkező embereket a köreinkbe.

- Céljaid a frakcióval kapcsolatban:
- Rövidtávú célunk egy virgázó közösséget megalkotni, akik talán megalapozzák a jövő bandaszerepjátékosait, bár a céljaink egyben a terveinkkel egyeznek meg.
- Egyetlen hosszútávú célnak talán az Év Frakciója Címet tartanánk, ami mindenképp az i-re a pontot. Persze ez még egy hosszú futás.

- Frakció felépítése (rangok, leaderek/alleaderek száma, stb.)
- Nem lenne sok dologra szükségünk, két leader lenne egyenlőre:
- @aBálint
- @Nándika

- A rangok teljesen az IC hierarchia szerint épülnek fel/valúsulnak meg.
- OBG
- BG
- TG
- Hang-around (TGF-es, nem teljes körű tagja a bandának, F3 joga nincs)


- Miért téged (titeket) válasszunk?
- Mindketten elég jártasak vagyunk a banda szerepjáték terén, összetudunk hozni egy elég jó, minőségi roleplayt képviselő csapatot. Nem félünk az újoncoktól, igyekeznénk legjobb tudásunk szerint megtanítani őket, amennyiben szükséges. Megpróbálnánk feléleszteni a régebbi időket, egy komolyabb banda roleplayt hozni a szerverre.

- Miért NE téged (titeket) válasszunk?
- Megint többeszámban beszélek, mindkettőnk nevében. Mindketten tudunk lusták lenni, elhanyagolni pár dolgot. Nagyon nehezen kapjuk fel a vizet, de ha igen, akkor túl tudunk menni a határainkon, szerencsére ez elég ritkán fordul elő. Tudunk elég hirtelen döntéseket hozni, aminek nem mindig van pozitív eredménye.

- Skin modok, ha szükséges (max. 10 db.)
-
82.jpg
105.jpg

106.jpg
107.jpg

195.jpg
269.jpg

270.jpg
271.jpg
A két női skin (78;81 ID) bent maradna.


- Mappolás, ha szükséges (max. 200 obj.)

- Mappolás egyenlőre nem biztos, hogy szükségeltetik.

- Referenciák (LV, V3, V2):
- Bálint:
V3:

- Idlewood Maffia Blood:
- Lazy Lane Family (tag)
- Go Crazy Piru (tag)
- Outlaw Rollin Piru (tag)
- We Got Your Life Brims (tag)
- Tree Top Piru (tag)
- Playboys:
- No Warning Shots 13 (tag)
- Nothing But Trouble Crips: (leader)
- Trouble Gangster Crips (tag)
- 52 Seashore Crip (tag)
- 59 Hoover Criminals (leader)
LV:
- Las Venturas Metropolitan Police Department (tag) (jelenleg is)
- San Andreas Sheriff's Department (tag)
- Kalinisky OPG:
- Kadiev MOB (tag)
- Nándi:
V3:
- NWA (tag)

[Black Guerilla Family (leader)]

- Idlewood Maffia Blood:
- Bosk P Stone Family (tag)
- Hellish Circle Gang (tag)
- Lazy Lane Family Bloods (tag)
- Outlaw Rollin Piru (tag)
- We Got Your Life Brims (tag)
- Hyatt Avenue Pirus (tag)

- Playboys:
- Willowfeld Terrtory 13 (tag)

- W/S Natural Born Killers:
- 22 Tiny Viet Boyz (Itt nem voltam Frakció tag, viszont megemlítem, mert szerettem itt RP-zni.)

- Nothing But Trouble Crips: [leader]
- 59 Hoover Criminals (leader)
- Rollin 60’s Neighbourhood Crips (tag)

LV: - Las Venturas Metropolitan Police Department (tag) [jelenleg is]
- San Andreas Sheriff's Department (tag)
 
Utoljára szerkesztve:

uDuNN0

Újonc
2019. 01. 10.
22
12
V⚡HARSAROK
V4 karakter
Rain_Perkins
LV karakter
V2 karakter
Ezt végig olvasván reméltem, hogy nem lesz egy harmadik valamire való pályázat, ami behúzhat minket:sneaky:
Sok-sok sikert nektek, hogy alkalmasak lennétek rá nem is kérdés.
 

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 083
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Hé, kösz mindenkinek.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: realBálint

7am

Barangoló
2019. 01. 10.
121
310
25
Szolnok
V4 karakter
Darion Mograine
LV karakter
Isaac Finley
Semmi támadás, viszont ez tovább fog tartani mint az átlag általatok elkezdett projekt, mint olyan?

Semmi támadás
 
  • Tetszik
Reactions: realBálint

realBálint

Pötyögtető
2019. 01. 10.
491
936
LV karakter
Nathan Sieg
Az különböző projectekkel 8 hónapig ment uncseh, de köszi, sok ember, sok féle elképzeléssel próbált működni. Ne felejtsd el, hogy a Nothing But Trouble az nem velünk kezdődött, és nem is miattunk fejeződött be.
 
U

uncseh

de a 8 hónapban nem ti voltatok, hanem olivérék.. nem?
tudtommal most kaptátok meg február körül a cripet, amit nem nagyon csináltatok
-- és igen valóban nem miattatok lett vége, hanem az miatt h 1 millió $ért adtak el ooc rangokat (legalább is ezt hallottam ))
*illetve~
Minden projektünket a közösség miatt hagytuk abba. :)
pár hét alatt nem hinném h változott volna a "közösség", mi van ha jönnek razziázni az nnisek és megunjátok? lehet újra pályázatot nyitni :/
 
  • Tetszik
Reactions: Danesz

realBálint

Pötyögtető
2019. 01. 10.
491
936
LV karakter
Nathan Sieg
Október eleje óta leaderek voltunk. Olivérék után közvetlen. Az OOC rang eladáshoz nekünk semmi közünk továbbra sem. Saját részemről pedig elég higgadt tudok maradni, és amég a rendvédelem úgy áll hozzánk, ahogy azt illik, mi se fogjuk őket ócsárolni. Több mint fél éve pdzek lv-n, már mindkét oldalról látom a történetet.

A közösség olyan szempontból játszik közre, hogyha senkit nem érdekel a banda roleplay akkor mi magunknak kell RP szituációkat kialakítanunk, tehát nem tudunk külsős személyt RPbe bevonni, ami elég unalmas tud lenni egy idő után.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.