Óvadék, IC JAIL

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

peterparker

Barangoló
2020. 11. 20.
103
172
18
Dunaújváros
V4 karakter
Javier "Araña" Agramonte
LV karakter
Assen Lyudmilov
nem látom értelmét az óvadéknak amikor mindenki kb 300+ milliós vagyonnal futkározik.. magyarul mindenki csak kiveszi magát jailből mert a pénz ugye nem számít, 5 óra afkolás után megint összeszedte azt a pénzt. ez hol jó? ez hogyan gondolkodtatná el a játékosokat, hogy megéri-e menekülni vagy lövöldözni ekkora jail fejében? kiveszik magukat jailből és lövöldöznek tovább mintha semmi se történt volna? túl egyszerű lenne ez a játék ha a pénz oldana meg mindent főleg ekkora vagyonokkal.

ha meg ennyire nem tetszik, hogy csak 5 órát ülsz azért cserébe, hogy agyonlőttél 10 rendőrt meg városokon/falukon át menekültél akkor ne menekülj vagy lövöldözz. vállalni kell a következményeket. szerintem ígyis kedvező az 5 óra ekkora tettekhez képest, de persze ezt emberi körülményekhez is kell hasonlítani, hisz nincs mindenkinek 5+ órája, hogy jailt üljön. de ez már megint csak a következmények vállalása, nem kerülsz ilyen szituációba ha nem lövöldözöl. ha lövöldözni/menekülni volt időd, akkor erre is legyen időd.

a szerver szabályzat megszegését pedig ne keverjük az ICvel, só és cukor a kettő.
Inkább ne meneküljenek? Pd lassan minden értékesebb tömegautót félrehúz(pl. M5) És egyből nézik a csomit. Ugyanúgy ülnek ha nem menekülnek.
 

Taamaska

Barangoló
2019. 02. 16.
96
204
26
Birmingham
V4 karakter
Mia_Ablenger
Számomra az egy kicsit érthetetlen hogy a sikeres vagy részben sikeres azonban szerver szabályzatot betartó magatartás (illegál akciók) végén, a szituációban részt vevo illegál életet "élo" játékosok úgy nevezett "jutalma" az 1-300 perc IC jail, mintha végulis szerver szabályzatot szegtek volna. Én úgy tudnám ezt elképzelni (nyilván tudom én is hogy ez egy két élu penge, valamint hogy nehezen megvalósítható) hogy pl.: Minden hónap utolsó vasárnapján az illegális Frakciók tagjai valamint néhány civil (onkéntesen) bevonulhatna fegyházba (vagy ugye már ennek a fegyházba kerulésnek is lehet egy RP-je) és ott a játékosok a 300 perc AFK helyett esetleg valami hasznosat is kialakíthatna és akkor innetol lehet a fantáziánkra bízni magunkat és egyéb dolgokat kitalálni mint ugyvédi iroda, óvadék, tárgyalások stb.
ha meg ennyire nem tetszik, hogy csak 5 órát ülsz azért cserébe, hogy agyonlőttél 10 rendőrt meg városokon/falukon át menekültél akkor ne menekülj vagy lövöldözz. vállalni kell a következményeket. szerintem ígyis kedvező az 5 óra ekkora tettekhez képest,
- erre pedig csak annyit, hogy nem nagyon értem hogy miért lenne az büntetendő magatartás hogy valaki az illegált választja. Mintha a rendvédelmet választó játékosokat minden órában egyszer leölné valaki hogy várja le a 10 percet mert a rendvédelmet választotta.

Megjegyzem hogy mindez az én véleményem, valamint ezt kívülállókénk írom.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek és Idej

Hagen

hüppmozdony
2019. 06. 19.
439
701
22
Budapest VIII.
V4 karakter
Cerko Palinho
LV karakter
Cody Clemente
Számomra az egy kicsit érthetetlen hogy a sikeres vagy részben sikeres azonban szerver szabályzatot betartó magatartás (illegál akciók) végén, a szituációban részt vevo illegál életet "élo" játékosok úgy nevezett "jutalma" az 1-300 perc IC jail, mintha végulis szerver szabályzatot szegtek volna. Én úgy tudnám ezt elképzelni (nyilván tudom én is hogy ez egy két élu penge, valamint hogy nehezen megvalósítható) hogy pl.: Minden hónap utolsó vasárnapján az illegális Frakciók tagjai valamint néhány civil (onkéntesen) bevonulhatna fegyházba (vagy ugye már ennek a fegyházba kerulésnek is lehet egy RP-je) és ott a játékosok a 300 perc AFK helyett esetleg valami hasznosat is kialakíthatna és akkor innetol lehet a fantáziánkra bízni magunkat és egyéb dolgokat kitalálni mint ugyvédi iroda, óvadék, tárgyalások stb.

- erre pedig csak annyit, hogy nem nagyon értem hogy miért lenne az büntetendő magatartás hogy valaki az illegált választja. Mintha a rendvédelmet választó játékosokat minden órában egyszer leölné valaki hogy várja le a 10 percet mert a rendvédelmet választotta.

Megjegyzem hogy mindez az én véleményem, valamint ezt kívülállókénk írom.
És véleményed szerint mi fogja eltántorítani a kevésbé bátor embereket attól, hogy fegyvert ragadjanak, és belecsapjanak az illegális életbe, ha kb semmilyen következménye nincsen annak, hogy ő egy társasalmilag elítélt életformát folytat?
 
  • Vicces
Reactions: benec és TheWuki

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
446
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
nem kell senkit eltántorítani az illegális léttől, azt majd ő eldönti hogy mit akar csinálni, szóval ilyen szempontból kár lenne ezt tovább ragozni. nem a követkemények a gondja az embereknek, hanem a mértékével a követkeményeknek.
de ott van fentebb amit én is hozzátettem. ne lehessen kivásárolni teljesen magad, de lehessen enyhítést "venni" pénzért hogy kevesebbet ülj a 2x2 cellába.
b opció hogy kivásárolod magad a jailből de amennyi időre beraktak volna, nem foghatsz fegyvert a kezedbe, legalábbis rendvédelmi oldal ellen biztosan nem.
nem olyan nehéz utánanézni, délután 1 órakor csuktak volna le 5 órára, leghamarabb este 6 órakor foghatnál fegyvert rendvédelem ellen, bla-bla.

de mostanság nem lesz amúgy sem változás ilyen téren, vito leírta konkrétan a 10 óráról 5 órára váltós topic alatt amit én indítottam, hogy v4 előtt már nem lesz a btkhoz hozzányúlva, maximum utána figyelembe véve az újításokat kizárásos alapon a scriptekben, hátha a vezetőség változtat valamilyen módon.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: TheWuki és .Hunor

Taamaska

Barangoló
2019. 02. 16.
96
204
26
Birmingham
V4 karakter
Mia_Ablenger
És véleményed szerint mi fogja eltántorítani a kevésbé bátor embereket attól, hogy fegyvert ragadjanak, és belecsapjanak az illegális életbe, ha kb semmilyen következménye nincsen annak, hogy ő egy társasalmilag elítélt életformát folytat?
Miért is kellene eltántorítani az embereket? Egy roleplay szerverről beszélünk. Minden a saját meglátása alapján alakítja a karaktere életét. Valamint az elkapasnal ugyan úgy ki lehet szabni a pénz bírságot valamint elvenni a fegyvereket mint eddig. A legnagyobb baj az egésszel hogy az egyik oldal elítéli a másikat és úgy tesznek mintha a másik fél által teremtett RP szituáció az rossz lenne, pl.: ATM fúrás, határ zár, stb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.