Orvosi vizsgálat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
778
2 366
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
@TommenV2 volt már egy ilyen ötletem még V3-on, elég rendesen le lettem oltva pár ember részéről, végül a topic lezárásra került, mivel be kellett látnom, hogy sajnos az itteni játékosok nagy része nem hajlandó illetve nem is nyit a reális és mélyebb szintű RP iránt. Szóval javaslom te is engedd el.
Szia!
De akkor már legyen teljesen reális a jogsi, elvégre ez egy roleplay szerver, akkor kelljen egy hús-vér emberrel végigvezetni minimum 30 órát, aztán a vizsgabiztossal egy órát vezetni, és csak utána kaphasd meg a jogsit.
itt ez a válasz, szerintem élveznétek.
Nem tudom, hogy miért szeretnétek ennyire kötelezni a játékosbázist erre, ott az önkéntes lehetőség arra, hogy élénken szerepjátékozzatok a városban.
Lehet itt orvosi vizsgálatot, meg mindent kitalálni, de akkor csináljátok meg, legyen egy konkrét tervezet, álljatok elő azzal és ne csak szavakkal dobálózzatok.
Továbbá, amíg ilyen unalmasan monoton dolgokat akartok bevezetni, nem érzem azt hogy a kreativitásnak is teret engednétek. Menjetek, szerepjátékozzatok ilyen dolgokat, de el lehet engedni a fantáziát, és lehet izgalmas (nem monoton) szituációkat is kreálni.
Hajrá, én támogatom a jó rpt, de az ilyen felesleges dolgokért nem vagyok oda.
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Relatív, hogy mi felesleges és mi izgalmas. Erre csak ennyit reagálnék, mindenki gondol aztán magában amit akar.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
798
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
én úgy veszem észre, hogy vannak akik nagyon érzékenyek arra, ha nem egyezik valaki véleménye a sajátjukkal. azt tudom mondani, hogy lehet nem a jogsihoz kötelezően elvégzendő orvosi vizsgálattal kéne előcsalogatni a szerver mély bugyraiból azokat, akik vevők a reálisabb és mély rpkre, hanem esetleg máshonnan megközelíteni, és megpróbálni más módszerrel rpt generálni. de nemtom, én ha szeretnék egy jobbat rpzni, általában rövid idő alatt megtalálom rá az embert, akár egy teljesen ismeretlent. csak nem mindegy, hol keressük őket.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
IRL is egy nyűg és IRL sincs semmi értelme

Mérnek egy vérnyomást meg adnak egy szaloncukrot csengess be pár ezrest aztán mehetsz haza

Ez a valóságban is egy adó nem pedig egy vizsgálat, így csak emiatt nem támogatom a dolgot. Illetve nekem szokásos mondatom jön miszerint RP-vel minden megoldható. Realisztikusabb lenne ez igaz de nem vagyok benne biztos hogy több pozitív hozadéka lenne, mint negatív
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Mi szabunk határ a szerepjátékba, illetve a szabályok, de a játékban ne legyen ez is monoton, hogy lenne 400-500 ember, várni kell kitudja mennyit, és folyton ugyanazt a hasonló RP-t letudni, talán más szöveg környezetbe néha, de ettől még monoton marad.

Értem, hogy Tommen, meg pár ember biztos jól érezni magát vele, de szerintem a közösség nagy része eltávolodik ettől az ötlettől.
Szóval, nem hiába van ez az ötlet leoltva.
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Egy ötletet - ha nem tetszik - akkor sem leoltani kellene, vagy nevető emojikkal telerakni egy hozzászólást, hiszen a gyerekek viselkednek így, ide pedig elvileg ugye 18 éves kor alatt nem is szabadna regisztrálni. Akkor viselkedjünk is felnőtt módjára. Engem speciel abszolút nem zavar, hogy eltér a véleményem a témával kapcsolatban. Amennyi ember annyi nézőpont és vélemény. Azonban mindkét fél tanulhatna a másiktól. Mindegyik vélemény tartalmaz értéket, pontosabban értékes gondolatot. Off topic, de sajnos pont ezért néz ki az IRL világ is úgy ahogy, mert képtelenek vagyunk teret adni más nézőpontoknak, vagy legalább elfogadni, hogy vannak és azok is rendben vannak. Röviden tömören, hianyzik a mások iránti tisztelet.

Tommen, illetve a hozzáhasonlók pedig szerintem már belátták ezt, így a részemről feleslegessé vált a téma további boncolgatása.
 

bm29

Barangoló
2020. 05. 21.
128
798
V4 karakter
kjell björklund
LV karakter
nemeth tamas
V2 karakter
skonc david
hianyzik a mások iránti tisztelet.
Vagy csak tulerzekeny mar mindenki
En is eleg nyersen irom le a velemenyemet nem gondolkozom sokat, hogy ugy irjak, hogy az mindenkinek tetszen, de attol meg szerintem a tiszteletet mindig megadom annak, aki nekem is, es nem kotok bele senkibe csak mert ugy tartja kedvem. Az, hogy valaki viragnyelven fogalmaz valaki meg nem, hat ezt sajnos elkell fogadnia mindenkinek. Velemenyek utkoznek, nyilvan kifog alakulni beszelgetes belole, nem lehet mindig mindent ugy irni, hogy a masiknak teljesen kielegitsd a moralis es mindenfele egyeb igenyeit egy vitaval kapcsolatban.
 

Roy.

yo
2019. 06. 17.
255
696
18
V4 karakter
Zane Cross
teljesen felesleges, kb igy is 10 alkalombol 2x allnak meg neked segiteni, legyen az utkozes utan vagy csak ugy
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: LucasLV és Turtle

Setaj

Újonc
2023. 08. 09.
19
79
V4 karakter
Kaiden Foley
teljesen felesleges, kb igy is 10 alkalombol 2x allnak meg neked segiteni, legyen az utkozes utan vagy csak ugy
Az alkalmassági, és a segítség nyújtás között elég nagy eltérések vannak.
Szerintem nem rossz maga az ötlet, mert 3 havonta azt a 10-15 perc "fájdalmas" RP-t ki lehetne bírni, de szerintem ezeket a felesleges köröket egyenlőre a szerver nem fogja felvenni és ahogy írták "nyűgnek" élik meg.
 

Setaj

Újonc
2023. 08. 09.
19
79
V4 karakter
Kaiden Foley
Értem, s akkor ezen fogsz remegni, hogy kórháznál órákat kell állnod? Szerelőtelepen miért nem történik ez meg? Vagy bárhol máshol? Avagy egy bank/ATM után nem rossz a 20 perc pihi, ja az lényegtelen? Na látod, mert ugye itt valamit RP-zni kellene ami az "idődet húzza". Szomorú, hogy itt járunk, hogy lassan minden interakció egy nyűg lesz.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Hat a szerelotelepen varva is megakarok dogleni, legyszives tedd meg azt a szivesseget nekem, hogy nem osztasz be a napi 24 orambol azzal 2 orat, hogy a seemtan sorbanallassal toltsek el mert neked ez nem nyug hanem elvezetes szerepjatek hogy allsz a sorban es nezel ki a fejedbol xd K O M E D I A
 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 317
4 061
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Mindenki nézőpontját végignéztük már, de a lényeget senki nem figyelte, a mentős aki ott fog ülni és több száz ilyet végigírogatni és ledokumentálni az a játékban vagy IRL fogja előbb felkötni magát? Az ötlet támogatói szinte teljesen nem veszik figyelembe azt hogy a másik oldalt is egy játékos ül aki KIKAPCSOLÓDNI jár fel a szerverre, nem azért hogy több 100 másik játékos abszolút felesleges bindjeit nézegesse a négy fal közé zárva. Míg neked ez -a felettem hozzászólók szerint- havonta maximum pár perc, akkor ez a frakciónak aki ezt intézi a játékosbázis alapján hány ezer perc lehet? Arról nem is beszélve hány ember kellene ennek a kivitelezéséhez az amúgy is 2-3 éve minimális taglétszámmal futó frakcióból?

Nem vesztek ilyen alap dolgokat figyelembe, főleg hogy jelenleg is a szerelőmunka mellett a legmonotonabb a mentőzés és úgy akartok még a frakció nyakába plusz tevékenységet akasztani hogy azt se tudjátok milyen a játékosok nagy részével "RP"-zni ha sérült. Leírni nem fogom, de ha bárki meg szeretné tapasztalni kérdés és mindenféle következmény nélkül beveszem F3-ba, adok neki egy mentőt és megnézzük mikor ég ki teljesen.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
622
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Én is voltam mentős az LV szerveren, tudom hogy nehéz és sokan nem hajlandók kivárni az RP-t. Az ötletet jómagam azért támogatam mert egy realisztikus ötlet lett volna. Viszont abban egyetértek hogy ezt a részét amit Főadmin mondott nem vettük figyelembe.

Az ötlet nekem nagyon bejön de jobban belegondolva tényleg nem megvalósitható.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.