Milyen Felnit szeretnétek a szerverre?

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cherretky

Újonc
Támogató
2020. 04. 26.
22
93
Targu-Mures
V4 karakter
Alberto D Gallarez
LV karakter
Jack Deere
V2 karakter
🚫
Nem tudom hogy volt e de egy Superturismo WRC - s OZ felnit szívesen látnék/használnék
Elég régen jött ez az ötlet, de újra felhoznám a témát, egyik kedvenc felnim, rengeteg autón jól állna.
Ezek mellett még pár felnit én is szívesen látnék a szerveren.
Drag wheels: Boost Logic 10
Erre mondjuk matrica lehetne, hogy csak az első kerék máshogy nézzen ki: Weld Racing Magnum
És mint ahogy a másik Drag kerekünkön van a szerveren, a gumira külön festés: kerék paintjob

Show whels: SW1 street
Ahogy a képeken látszik, úgy lehetne színezi a külső peremet és a belsejét is külön-külön. Szerintem nagyon szépen be lehetne állítgatni sok autóhoz.

Tuning wheels: Work Meister S1 3P
Itt is ugyanúgy mint az előzőnél, a képek szerintem szépen bemutatják, hogy mi az elképzelés a színezésével kapcsolatban. +még annyit hozzátennék, hogy a csavarokat, illetve a work logót is lehetne színezni. Nagyon megdobná az egészet. Nyilván kis apróság, de szerintem hatalmas változást lehetne vele elérni. Nyilván ha kivitelezhető az egész.
Következő ebben a kategóriában: Strasse Wheels SM7 Deep Concave
Szeritem nagyon sok olyan autóra, amire igazából csak a gyári felni áll igazán jól, rá lehetne rakni. Külön perem színezést nem nagyon igényel, de kiegészítésként ha megoldható nyilván jó lenne erre is.
Következő ilyesmi kerék: WF HE.1-FF
Képek is bemutatják, hogy ezek milyen típusú kocsikra illenek, és szerintem sokaknak leváltaná a gyári kereket mondjuk egy M4-en.

Nyilván ez egy ötlet a sok közül, de szerintem ezzel színesebbé lehetne tenni a szerveren található kocsik kinézetét. Ha pár ezekből az ötletekből, vagy akár másokéból megvalósulhatna, úgy gondolom, hogy sokkal egyénreszabottabb lehetne egy autó, és végre nem az lenne, hogy minden második autón VOLK RAYS kerekek lennének, vagy gyári felnik.
Szerintem a vezetőség, és a fejlesztők körében érdemes lenne elmorfondírozni ezen, hogy akár egy új frissítés keretében, ezekre is lehetne egy kis hangsúlyt fektetni, és megvalósítani.
 
  • Imádom
Reactions: Dzseremi

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
70
147
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
321
975
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Ezt szívesen feltenném a ladáimra.
Plusz ami nagyon kéne
- Work VS-KF kép
- Work equip felnik equip 3 eguip 01 és még van equip, de nekem ezek a kedvenceim.
- Work meister kép
- Wantabe R kép
- Style 95 (igaz csak bmwre illik,de jó volna ha volna.) kép
- Mercedes-Benz AMG Gen II kép

És ezek min állnának jól? Honda Civicen?
 

Marcee220

Újonc
2019. 12. 31.
70
147
Vadkert city
V4 karakter
➖Amore Bucci➖
LV karakter
➖Keenan Quang➖
V2 karakter
➖Lasho Djordji➖
És ezek min állnának jól? Honda Civicen?
Akár, de nem kevés autó van a szerveren amin jól állnának, pl honda crx, azon is írtó bután állnak felnik, túl nagy stb, de hogy felsoroljam, Honda Civic, crx, Lada golf 1 golf 2, de egy rx7en is megtudnám nézni, sőt van is egy kultúra, amiben s13akra, a szokásos 16-17es felnik helyett 13, 14eseket raknak fel. Szóval ha tisztában vagy a kultúrákkal lehet építeni belőlük jó autókat. Mellesleg a vskf legkisebb mérete is 16os volt, szóval több autóra is felmenne az :)
 
  • Tetszik
Reactions: Dzseremi és flakon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.