Milyen Felnit szeretnétek a szerverre?

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

farhát

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
39
70
Miskolc
LV karakter
Ethan Blackwood
teddysilver.jpg
Én egy ilyet szívesen látnék
 

Ferrari003

Újonc
2019. 11. 26.
0
5
23
V4 karakter
Letty_Tracer
Aztán lenne 3 autó amin jól nézne ki, a többin meg kabaré?
nem értem miért gondolod ezt :)
luxus és letisztult autókra ott a Veilside felni amit használtak a tokyo drift rx7-esén is
amerikai verdákra ott az Amercian Racing felnije
tunereknek meg pl ott a BBS a Köngi stb :)
 
  • Tetszik
Reactions: janosig

Nurman

Újonc
2019. 01. 10.
14
41
23
V4 karakter
Chester Norman
LV karakter
Chester Norman
V2 karakter
Chester Norman
Bármilyet, csak többet és másabbat mint amik most vannak, a változatosság egy jó dolog. Ennek ellenére évek óta ugyan az minden.
 

Alien

Barangoló
2019. 01. 10.
110
96
Valahol Rodeo és Pest közt.
www.subaru.com
V4 karakter
Elijah Lane
LV karakter
Elijah Lane
V2 karakter
Elijah Lane
JunkBuilds JB-1 felniket szívesen látnám, szerintem a maga putri stílusában passzolna a rozsdás / LowBudget autókhoz. Bár mod ehez biztos nincs, ötletnek jó.
(
) |Ebben nincs reklám, szimplán forrás megjelölő, illetve illusztráló célú a videó|

Illetve én gondoltam már arra, hogy elől hátul más felnik lehetnének, ezáltal realisztikusabbak lennének a driftautók, nem tudom ez mennyire megvalósítható, de hát ha már egyszer ötletelünk.. :)
 

Vehulles

Barangoló
2019. 01. 10.
75
315
22
Moscow
V4 karakter
Alexandr Senaviev🇷🇺
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Én támogatnám azt, hogy legyenek kemezfelnik vagy méginkább szélesített/forgatott lemezfelnik. Szerintem elég jól állna egy pár autónak főleg aminek ban hozzá illő matricája is. Illetve még azt is, hogy előre és hátra lehessen más felnit rakni, hogyha valaki ic egy veretős autót csinál akkor hátul valami ócska szar lemez legyen elől meg a rendes alu vagy valami ilyesmi.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.