Midnight Corporation

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SoZzz

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
380
2 119
V4 karakter
Aya Safak
LV karakter
-
V2 karakter
-
ISZu8I3.png
 

VIPERA

Pötyögtető
2019. 01. 10.
450
1 984
24
V4 karakter
Portik Tamás
LV karakter
Hüseyin Cantürk
V2 karakter
Robert Mcreary
Oké fiúk! Építő kritika lesz, kezdeném is.
  • Keménykalapot ne erőltesd mert vicc ahogy kinéz.
  • Neveket lehetőleg kapcsold ki amikor csinálsz képet. (Mert úgy szép)
  • Használd a /headmove parancsot és a karaktered feje felvesz egy stabil pózt és nyugodtan birod akár szemből is fotózni.
  • Mondat végén az ékezetekre figyelj oda. (némely képeken nem láttam)
  • Ezeket a gyáras dolgokat felejtsd el hogy majd ti mentek fegyvert craftolni.
  • A rádiót már most dobjátok ki a kukába és only mobile phone.
  • Az élményképekre nagyon nagy chatet vágsz rá. Legyen kevesebb rp a képen de tartalmas.
  • Meg ne pincér skinben szaladgálj ha te vagy a "Boss" pláne ne kalapba mint fentebb is írtam. Figyelj/ Figyeljetek oda milyen skint hordtok és milyen kiegészítővel, mert jelenleg ez elég érdekes.

Most így ennyi jutott eszembe amit kéne itt változtatni. Amúgy legalább annyi pozitívumot tudok mondani hogy erőlködtök.
Ha a fentiekben említett dolgokra figyeltek akkor jó lesz minden. Azért látszik hogy nem vágjátok ezt a maffiózós rp-t. De semmi baj, kérdezzetek engem majd én segítek. Elég sok tapasztalatom van IRL majdnem mindenbe úgyhogy ha kell ötlet rp-re akkor írjatok.
Remélem nem bántottam meg senkit, aztán hajrá.
 

SoZzz

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
380
2 119
V4 karakter
Aya Safak
LV karakter
-
V2 karakter
-
Köszönöm a kritikákat. :) Amit nem kell elfelejteni, ha végig olvastad a topicot, akkor rá lehet jönni, hogy nagyon pitiáner emberek és nagyon gagyi dolgokkal próbálnak kitörni a nagy átlag közül.. Aztán ezt szeretnénk minnél magasabb szintre emelni. Itt még szó sincs maffiáról. :) Sikerült nagyon jó és tehetséges embereket a köreinkbe tudni. Úgy érzem, hogy a segitségükkel, csapatban nagyon jó dolgot tudunk összehozni. :) Csak türelem.. Ha a tervezett szerint mennek a dolgok, jó lesz ez! :)
 

VIPERA

Pötyögtető
2019. 01. 10.
450
1 984
24
V4 karakter
Portik Tamás
LV karakter
Hüseyin Cantürk
V2 karakter
Robert Mcreary
Azt látom hogy itt nincsenek azért komoly szintek ami nem baj.
Nem tapasztaltam azért túlságosan hogy javulna a dolog, de a kritikám után hátha fog változni egy-két dolog.
A "Maffia" szó az csak egy média által felkapott gyűjtőnév a nagyobb bűnszervezetek megnevezésére, ne adja a jó isten de ha így haladtok még bűnszervezet se lesztek nagyon. Úgy gondolom hogy vagy csináljatok valamit normálisan és ahogy kell, vagy sehogy.
De azért örülök hogy ti jól érzitek magatokat és szeretitek ezt csinálni, ezt nagyon becsülöm a társaságban.
Igazából ez a lényege neki hogy élvezzétek. Na most nálatok nem tudom hogy mit takar az hogy ..."Tehetséges" és "Nagyon jó". Én nálam a jó és a tehetséges az nem itt kezdődik, de oké. Többet nem is kritizálnék, befejeztem a részemről. Csak azt akarom hogy jobbak legyetek és jobban tudjátok élvezni a játékot.
 

VIPERA

Pötyögtető
2019. 01. 10.
450
1 984
24
V4 karakter
Portik Tamás
LV karakter
Hüseyin Cantürk
V2 karakter
Robert Mcreary
Maga a képszerkesztés hibátlan, nagyon szép!
De ez a kemény kalap ez valami nagyon szarul néz ki és elront mindent.
Főleg a lányon áll nagyon szarul.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.