Megérkezett a Miner Update!

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
326
993
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Jogos az amit mondasz, viszont az furatokat most is össze lehet nyitni és lehet labirintust csinálni, csak a síneket nem lehet összekötni. Az hogy most körbemegy a vonat vagy sem, szerintem nem változtatna sokat - aztán kitudja.
Nem tudom mi alapján kell kiásni a járatot, de valahogyan össze lehet kötni a síneket is

IMG-2129.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Favaro

Attila..

Barangoló
2023. 06. 07.
98
44
16
V4 karakter
Daniel Bozhur
LV karakter
Roscoe Barbera
V2 karakter
-----
Kilehetne alakítani labirintusokat, és az első adandó alkalommal ki is lenne használva lövölde helyszínének. Aztán már persze lehetne tárgyalni, hogy NonRP-e vagy se.
Lámpa nélkül még lenne is feelingje..😂😍
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
849
1 276
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Ha megveszem a mozdonyt és lejár a bánya bérlése, akkor elveszik a PP-be kerülő mozdony illetve az egész eddig kialakított bányarendszer is?
Jó lenne ha ebben az esetben viszont mondjuk a mozdony első alkalommal 2500pp, aztán ha új bányába szeretne valaki megint akkor már csekély 500pp legyen a formaiság végett...
 

HuoTheOne

Barangoló
2019. 01. 10.
93
309
29
Cyprus
V4 karakter
Jurgen Vans
LV karakter
Hugo Cabret
V2 karakter
Nincs
Jó lenne ha ebben az esetben viszont mondjuk a mozdony első alkalommal 2500pp, aztán ha új bányába szeretne valaki megint akkor már csekély 500pp legyen a formaiság végett...
Mivel PP-s itemrol van szo, szerintem ha a banya berlete lejar, a 2500PP vissza kerulne az egyenlegbe, vagy masik banya kiberlesekor ne kelljen ujra megvasarolni. Minden fele kepp jo volna erre egy megoldas a biztos, addig is aki vonatot vasarol, az figyeljen a berleti ido lejarasara es meg idoben hosszabbitsa meg. Maga a hosszabbitas ara nagyon hamar vissza jon a banyabol, azzal nincs problema.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
326
993
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Srácok,
Csak én érzem azt, hogy nerfelve lett a bányászat? Amikor bekerült, minden egyes körömben két lámpa hossznyit bányásztam ki és ez mindig megtelítette a hat vagont, általában 2-3 darab kő ki is maradt, amiért vissza kellett mennem.
Tegnap óta viszont azt veszem észre, hogy bármit csinálok, a két lámpa hossznyi haladásom még négy vagont sem tölt meg. Volt hogy a harmadik sem lett tele.
Ma is mentem már öt kört, de mind az ötnél ugyan ezt tapasztalom. Még a negyedik sem telt meg egyiknél sem.
Mindezek mellett, az elmúlt négy óra bányászatomban egy drágább ércet sem találtam.
Valamint szerintem ma van először, hogy 16:00-ra nincs tele a szerver, pedig péntek van. Lehet, hogy más is ugyan ezt tapasztalja mint én és inkább el is engedték ezt a bányászósdit?
Kíváncsi lennék, hogy ki mit vesz észre ebből.
 

HuoTheOne

Barangoló
2019. 01. 10.
93
309
29
Cyprus
V4 karakter
Jurgen Vans
LV karakter
Hugo Cabret
V2 karakter
Nincs
Srácok,
Csak én érzem azt, hogy nerfelve lett a bányászat? Amikor bekerült, minden egyes körömben két lámpa hossznyit bányásztam ki és ez mindig megtelítette a hat vagont, általában 2-3 darab kő ki is maradt, amiért vissza kellett mennem.
Tegnap óta viszont azt veszem észre, hogy bármit csinálok, a két lámpa hossznyi haladásom még négy vagont sem tölt meg. Volt hogy a harmadik sem lett tele.
Ma is mentem már öt kört, de mind az ötnél ugyan ezt tapasztalom. Még a negyedik sem telt meg egyiknél sem.
Mindezek mellett, az elmúlt négy óra bányászatomban egy drágább ércet sem találtam.
Valamint szerintem ma van először, hogy 16:00-ra nincs tele a szerver, pedig péntek van. Lehet, hogy más is ugyan ezt tapasztalja mint én és inkább el is engedték ezt a bányászósdit?
Kíváncsi lennék, hogy ki mit vesz észre ebből.
Ugyan ezt tapasztaltam... eloszor azt hittem hogy csak szerencsetlen vagyok.. de reggel ota 2db ertekes kavicsot dobott.. 1 smaragd meg 1 rubin.. az elejen siman meglett az 1 millio par ora alatt... most a fele is nehezen jott ossze.. Pedig orultem vegre egy olyan melo amivel lepest lehet tartani a magasan elszalt inflacioval.. de tevedtem szerintem..
 
  • Tetszik
Reactions: Kökény

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
Srácok,
Csak én érzem azt, hogy nerfelve lett a bányászat?
Pedig alapból ezért hajkurásztam 1 hétig bányákat és most végre lett. Tegnap 4 óra hard labour és össz hozam 500 ezer volt.
 

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
82
167
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Már tegnap délután feltűnően gyér volt a hozam.. Tegnap reggel volt egy szerver resi, gyanítom akkor vehették visszább a lootolható cuccokat. Azóta nagyon sok lett a kő és a szén, értékesebb darabok meg hébe-hóba jönnek.. Megérős a dolog még így is, csak álljatok össze 2-3 emberrel, hogy tudjatok haladni
 

Reezyz

Barangoló
2020. 08. 02.
102
68
Kállósemjén
V4 karakter
Edward Dimitri
LV karakter
Emily Shannon
V2 karakter
Dr. Edward Dimitri
Nekem annyi ötletem lenne még ehhez, hogy ha valakinek "rakteres" az autója (pl.: Raptor), akkor arra is lehessen rakodni. Annyira nem kellemes, mikor mondjuk csak egy doboz lámpára van szükséged és el kell menned egészen LS-be egy utánfutóért.
 
Utoljára szerkesztve: