Legendák Ligája

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Amivel ugrálni, pattogni, lebegni, falon át suhanni, emberre rádzsalni 300 méterről lehet, azoktól a karakterektől távol tartom magam.
Én csak megyek és falakat rakok mindenhova IS és 3 mp-re mint egy bolond drog dealer kábítókat osztok embereknek. #Anivia
 
  • Tetszik
Reactions: leviiiii

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
764
3 902
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
ha nem lenne olyan a lol, amilyen jelenleg, akkor senna-nék, pykeoznék és zedeznék párszor, de már teljesen elment a kedvem amilyen buffok és nerfek jönnek.
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 400
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
URIS10. nade várjunk. Te olyan "main" vagy, akinek Apheliosra dobott skint és csapatja az 1,2-es KDA-val, vagy olyan aki main main?
ADC-nél nem mindegy, mindkét fajtából sok előfordul! Multkor egy olyan Twitch-et kaptam ki, akit mivel Xerath (supp) és Cath folyton lehitelt, a torony MÖGÖTT volt és még a farmot se merte vinni TORONY ALATT (5. percnél se már). Mert nehogy meghaljon (spoiler: ott is meghalt, mert a jg kiszedte:) )
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
764
3 902
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
nautilus pov: q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk q + jobb klikk
 

TFeri123

Barangoló
2019. 03. 05.
92
251
20
Kisújszállás
V4 karakter
Chahid Fadel Mizrahi
URIS10. nade várjunk. Te olyan "main" vagy, akinek Apheliosra dobott skint és csapatja az 1,2-es KDA-val, vagy olyan aki main main?
ADC-nél nem mindegy, mindkét fajtából sok előfordul! Multkor egy olyan Twitch-et kaptam ki, akit mivel Xerath (supp) és Cath folyton lehitelt, a torony MÖGÖTT volt és még a farmot se merte vinni TORONY ALATT (5. percnél se már). Mert nehogy meghaljon (spoiler: ott is meghalt, mert a jg kiszedte:) )
nem olyan akinek dobott skint, a skineket én vettem (xd), csak már nem játszom mert mindig van adc a csapatban én meg alapból jg main vagyok
 
  • Hűha
Reactions: Ivano

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
738
1 963
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
86b7b8afdba230c1d0f1554cf89a4c04.jpg


Tippekért, trükkökért keressetek privátban! :cool:
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Ivano és amar1ka

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
738
1 963
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
0/10/2 a powerspikeja ez egy ilyen nyílt titok ha máskor is játszanál vele

Az volt a baj, hogy az jungler folyton megölte a lanerem, és így nem tudtam elégszer meghalni... Nem jött össze a shutdown taktika
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
image.png

Életemben ha 5x játszottam vele, inkább játszok egy jinxet vagy egy vaynet. ? (y)
 
  • Tetszik
Reactions: .balint