Legendák Ligája

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
Én azt adnám, ha ilyen serial rendszer lenne, mert ha kibannolják a sok toxic feedelős embert úgyis csinálnak új accot és mennek kövi gamere trollkodni.
 
  • Tetszik
Reactions: .balint és floatin

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
763
3 902
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Hiaba csinal uj accot. Ismerősöm 1. Accjàval mindenkit elküldött a f**zba. Már a 4,. Accját csinàlja pedig a 2./3. Accal nem is irt a chatbe semmit. Egy random report es banoljak a tobbi accot.
lol report rendszere olyan mint a csgo anti-cheat rendszere. Van de minek, ha nem is működik rendesen?
 

samat

Barangoló
2019. 01. 13.
130
365
V4 karakter
Lisa G Escobar
image.png

szar
 

Kowalsky

Újonc
2019. 01. 13.
68
372
23
V4 karakter
Anthony Wi DiNozzo
LV karakter
Aristarkh Zharkov
Morganán kívül a többi felesleges, de nem rosszak annyi szent.
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy

TFeri123

Barangoló
2019. 03. 05.
92
251
20
Kisújszállás
V4 karakter
Chahid Fadel Mizrahi
Türelmetlenül várom, hogy fizetőssé tegyék a játékot, legalább pár toxic gyökérrel kevesebb volna, mert anya nem engedné a fizetést, csak ha kijavítja a matek kettest. Story time, lilia top teemo ellen, early gank, ketten megöljük teemot, de belehal lilia, mert pushol és rögtön rep jg 4. percben, mert neki kiment az igniteja ?. Nyílván ez után top közelébe se mentem, elkezdte flamelni a teemot, hogy élettelen. 20. percben járt 30 farmnál, ez után elkezdte leszedni a jg campjeimet. A szarrá feedelt samirát hárman nem lehetett már megölni (ez is jg diff egyértelműen értelmes adc felfogások ?) kb boton ültem. Late gameben mikor már utolért farmban kedves top playerünk elkezdett kselgetni miden, aztán "EZ". Meccs közben kijelenti, hogy nem érdekli, hogy jól játszok jg-ben rep, mert toxic vagyok. 4. ks után már azért kijelenti, hogy ő carryzik, mikor ez a jg feladata volna. MF sup pedig teamfightnál farmolgat boton, vicc néha komolyan ez az egész játék.

lol24.png
velem ilyenkor jól járnak egy random magyar sráccal olyan lengyel átkot szórunk az ilyenekre másnap gép közelébe se érnek ha gondolod szólj segítek kezelni ilyen helyzeteket ugye @Whitey?
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Whitey és kbazsy

harcos

Barangoló
2019. 05. 24.
121
794
19
V4 karakter
Luke S Maxx
LV karakter
Madita Wells
Az a legjobb mikor kiirjak hajnali 2 tol hajnali 3 ig mondván h "jol van ezt megvarjuk sima" aztan 3kor atallitja 10re gn
 
  • Tetszik
Reactions: kbazsy