Kulcsmásolás és kulcskarika item

Smith

IT Support
2019. 01. 09.
954
587
Szeged
V4 karakter
Smith F Brasco
LV karakter
Smith D Burnett
V2 karakter
Smith D Burnett
Kulcsmásolás és kulcskarika item
Kulcsmásoló bolt:
  • LS-ben és SF-ben is lenne egy kulcsmásoló bolt
  • A boltba az NPC-nél lehetne látni az összes ingatlanod és járműved listába rendezve és mellete két gomb:
    • Az egyik gomb a "changelock" vagyis, hogy új kulcsot másolsz, így több kulcsod lehet egy ingatlonhoz / járműhöz.
    • A másik gomb a "changelock2" vagyis a zárcsere, hogy elvegye mindenkitől az adott ingatlan / jármű kulcsot és neked adjon 1 darabot.
  • Valamint itt a boltba látnád, hogy éppen aktívan egy adott ingatlon / járműhöz mennyi kulcs van másolva.
  • Ezek természetesen pénzbe kerülnének, de nem annyiba mint most. (Szerintem a mostani changelock ár kicsit irreálisan drága)
A visszaélések elkerülése végett amikor eladsz egy ingatlan / járművet akkor automatikus changelock2 történik és az új tulajdonosnak ad a rendszer 1 darab kulcsot. Így megszünének, hogy véletlen elfelejtette átadni a kulcsot.

Kulcskarika item:

  • Lehetne venni valahol kulcskarika itemet amiben kulcsokat lehetne tárolni.
  • Több méretű is lehetne és a mérettől függne mennyi kulcs fér rá. Pl: 5, 10, 20 darabos
  • Ezzel arra lenne jó, hogy lehetne kategorizálni a kulcsokat valamit ha valakinek sok ingatlanja és járműve van akkor tudná magánál hordani egyszerre az összes kulcsát és nem kéne valahova leraknia.

Frissítve: 2023.08.19
 
Utoljára szerkesztve:

leviiiii

Welcome to the final act
2020. 05. 24.
720
3 807
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
liliana xiang
LV karakter
seres "felvidéki" zoltán
V2 karakter
krisztián lovász
a mostani ch2 árak azért vannak hogy minél jobban vegyék ki a pénzt a szerverről, tehát szerintem már elvből ezért nem kerülne be az első ötlet
a második egész okés ötletnek tűnik, szóval szerintem jó lenne behozni ezt.
 

Smith

IT Support
2019. 01. 09.
954
587
Szeged
V4 karakter
Smith F Brasco
LV karakter
Smith D Burnett
V2 karakter
Smith D Burnett
CH2 része nem lenne jó viszont az elsőre nem adok sok esélyt illetve nem is tartom jó ötletnek.
Nem teljesen értem, hogy maga a CH2 miért nem lenne jó, valamint miért nem tartod jó ötletnek az egészet.
Kiváncsi lennék az indoklásra is, hogy miért rossz.


a mostani ch2 árak azért vannak hogy minél jobban vegyék ki a pénzt a szerverről, tehát szerintem már elvből ezért nem kerülne be az első ötlet
a második egész okés ötletnek tűnik, szóval szerintem jó lenne behozni ezt.
Ha ezért lenne, hogy kivigyék a szerverről a pénz akkor a mostani árat is el lehetne kérni. Nem muszáj csökkenteni, de legalább az FAról plusz teher kerülne le amit a játékos magának is el tud intézni.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
230
388
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Okkal van egy kulcs interiorhoz/kocsihoz.
Ezért sem lehet kérni changelock-ot, azt csak FK leader tud FK kocsira.
Ha kell a haverodnak a kocsi rakd be a csomagtartóba a kulcsot, a garázs ajtaját meg hagyd nyitva.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 514
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Okkal van egy kulcs interiorhoz/kocsihoz.
Ezért sem lehet kérni changelock-ot, azt csak FK leader tud FK kocsira.
Ha kell a haverodnak a kocsi rakd be a csomagtartóba a kulcsot, a garázs ajtaját meg hagyd nyitva.
Aztán egy hét múkva jöhet a kérelem hogy nincs meg a kulcs.😇😊
 
  • Tetszik
Reactions: Panti és devil557

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
230
388
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Aztán egy hét múkva jöhet a kérelem hogy nincs meg a kulcs.😇😊
Hát ez ilyen xd
Nem azt mondom, hogy nem támogatom a több kulcsot, de szerintem elég sok problémát szülne ha lenne.
 

devil557

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
286
656
26
V4 karakter
Zion_Santana
LV karakter
Miles_M_Russel
V2 karakter
Chiara_Lucia
Ha több kulcs lenne miért lenne gond? Eltűnik vagy elveszik a kulcs? Ugyan úgy ott van a CH2.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
230
388
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Ha több kulcs lenne miért lenne gond? Eltűnik vagy elveszik a kulcs? Ugyan úgy ott van a CH2.
Napi 200 ch2 kérelem mert "haver nem adta vissza stb" és nem 500k lenne a kérelem hanem 2 millió
"Lakatossal" automatikus ch2 meg nem túl reális ha engem kérdezel...
 

Zecky

Újonc
Támogató
2020. 10. 15.
14
7
Békéscsaba
V4 karakter
Zack Morgan
LV karakter
Richard Monroe
Sokszor előfordult már hogy kellett volna mégegy kulcs egy autóhoz. Így támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: realevo

lorii

222
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
376
419
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Nease
Szerintem intiknél nincs értelme több kulcsnak. Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy egy autóhoz lehessen maximum 1 kulcsot másolni. Nem tudom, hogy ezt lehet-e valahogy kivitelezni IG, de az egy tok jó dolog lenne, ha lenne egy pótkulcsa az autónak, eladás esetén természetesen a rendszer automatikusan elvenné mind 2 kulcsot, akkor is, ha a másik más játékosnál van. Ebben a formában támogatnám az elsőt. A kulcskarika item nagyon hasznos lenne. :)

/telo/
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Swedver és Jerry

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
301
913
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Én amúgy ezt a kulcsmásolósdit pont az ingatlanokhoz tudnám elképzelni, mert sok esetben többen használnak egy házat/garázst és nem lenne hátrány, ha mindenki be tudná zárni maga után. Autónál nem sok értelmét látom, mert nem hiszem hogy hetente több 100 PP-t elversz a protectre, csak azért hogy a haverod tudja használni az autódat. Autóbérlőnél és személyszállítós cégnél, ahol jelen van a protect, ott pedig mindegy, mert egy adott autót egy ember használ, nem több.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

lorii

222
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
376
419
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Nease
Valami olyat is elképzelnék, nem tudom, hogy volt e már ilyen topic, hogy bérelhető garázshoz lehessen jogosultságokat adni, ahogy a farmokhoz.