Közlekedési táblák visszarakása [San Fierro]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Helló.

Nem ragoznám túl, számomra teljsen irreális és abszurd, hogy kikerültek a közlekedési táblák. Úgy is katasztrófális volt a közlekedés, de így, hogy még a táblák is kikerültek csak romlott a helyzet. Sőt, így még a rendvédelem sem tudja valamelyest kordában tartani azt. Bízom benne, hogy ezt a vezetőség még a közeljövőben szándékozik oldani, mert egy RP szerveren szerintem nem kellene részletezni, hogy ennek a hiánya mekkora baki.

Természetesen jöhet a hideg/meleg vélemény, hisz ezért jött létre a topic.

Puszi.
 

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Nem rosszból, de te jó szerveren játszol?

image.png
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Helló. Én úgy tapasztaltam, hogy akár bent vannak, akár nem, lényegtelen, mert a játékosok 99%-a annyit sem tesz meg, hogy egy elsőbbségadás kötelezőnél legalább lassítson. Azt meg soha nem tapasztaltam, hogy ez érdekelné a PD-t akár egy kicsit is, hiszen rengetegszer volt már abból problémám a közlekedés során, hogy pont egy PD-s szabálytalankodott.

Egyébként jogos a probléma felvetése, egy RP szerverre tényleg kellenek a táblák. Viszont ahhoz, hogy a közlekedés javuljon és ne mindig mindenki azzal vágjon vissza egy ilyen dolognál, hogy IC ügy, súlyosabban kéne szankcionálni. Én pl. egy olyan szituáció után, amikor valaki balesetet okoz és egy /do-t követően szó nélkül megy tovább, nagyon szívesen bannolnám 1 hétre, hátha elgondolkodna, hogy nem fun szerveren van
 

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Csak én nem értem, hogy ha bent vannak, akkor miért csináltok úgy, mintha tényleg nem lennének bent???
Nagyon remélem, hogy én nem értek valamit.
 
  • Vicces
Reactions: ReWeR

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Csak én nem értem, hogy ha bent vannak, akkor miért jött létre topic???
Nagyon remélem, hogy én nem értek valamit.
Az egy dolog, hogy vannak bent táblák, de nagyon sok helyről kikerültek, ahova kellenének. Közel sincs annyi bent, mint korábban.
 
  • Tetszik
Reactions: ReWeR és flakon

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Az egy dolog, hogy vannak bent táblák, de nagyon sok helyről kikerültek, ahova kellenének. Közel sincs annyi bent, mint korábban.
Erről van valami infó? Én nem tapasztaltam.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 975
22 508
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Hát ja,te nem értesz valamit. Szerintem csak célszerűbb lenne úgy kommentálni egy ilyenhez,hogy teljes tudatában vagy az általad megkérdőjelezett és megtámadott tényhez. Akkor nem kellene ilyeneket olvasnunk feleslegesen egy ötletek topicban.
San Fierroban szinte sehol nincs! ;)
 

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Hát ja,te nem értesz valamit. Szerintem csak célszerűbb lenne úgy kommentálni egy ilyenhez,hogy teljes tudatában vagy az általad megkérdőjelezett és megtámadott tényhez.
San Fierroban szinte sehol nincs! ;)
Ha most nem commentelek, valószínűleg nem kapok választ a kérdésre, csak az ötlet támogatását olvasnám. Így már értem, köszi!
 

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Vagy csak játszani kellene a szerveren nyitottabb szemmel,mielőtt "Nem rosszból, de te jó szerveren játszol?" kérdést teszel fel! ;) Akkor most ki nem játszik jó szerveren?
Jogos. De fontos, hogy nem rosszból írtam. :ninja:
 

Westin

Újonc
Támogató
2021. 12. 16.
38
29
17
V4 karakter
Edward Westin
Illetve jó lenne, ha javitva lenne a közlekési lámpa pár helyen.
Pl.: Déli benzinkútnál átmegyek zöldön és megvág 500 dollárral, nem is a pénz számít, mert nem brutális összeg, de örülnék, ha átmegyek a zöldön akkor ne írja ki a rendszer, hogy "átmentél a piroson".
Illetve hajó bolti lámpa meg nem is látszódik, hogy ott van, de még is megbüntet, ha piros.
 

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Illetve jó lenne, ha javitva lenne a közlekési lámpa pár helyen.
Pl.: Déli benzinkútnál átmegyek zöldön és megvág 500 dollárral, nem is a pénz számít, mert nem brutális összeg, de örülnék, ha átmegyek a zöldön akkor ne írja ki a rendszer, hogy "átmentél a piroson".
Illetve hajó bolti lámpa meg nem is látszódik, hogy ott van, de még is megbüntet, ha piros.
Na ezeket tapasztaltam én is, támogatom ezt is. LS-ben nyitott szemmel járok Vito!
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
279
484
22
Pécs
V4 karakter
Tonci Stipo
@Vito esetleg tudsz róla valamit, hogy a vezetőség tervezi-e visszarakni a táblákat SF területén? Nem tudom, hogy ti például PD-ben felvetettétek-e már ezt, vagy nem, mert nálunk NAV-ban nem hallottam róla.
Miiiii van San Fierro-ban tábla?
 

Nursultan

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 02. 11.
368
1 057
32
Budapest
V4 karakter
Nursultan Murtazayev
Mégis hogyan változna a közlekedési morál a közlekedési táblák nélkül? Mindennek az alapjai a szabályok, azok nélkül eluralkodik a káosz. Pontosabban így is eluralkodott már, mivel nincsenek betartva azok a bizonyos szabályok.

Szerencsére azért van még egy réteg, akik figyelnek erre, ellenben ha nem lenne korlátozva a közlekedés, akkor tényleg elveszne a város. Most mondanám, hogy táblák nélkül legyen mindenhol jobbkéz szabály, de az egyrészt tényleg abszurd lenne, másrészt még annyira sem lenne figyelembe véve, mint a táblák. Vagy a normálisan közlekedő rétegtől azt várod esetleg, hogy majd minden sarkon, kereszteződésben megálljon, lelassítson? Nagyon élvezetes lenne. Habár az a szomorú, hogy már most is érdemes a legtöbb helyen így vezetni.

Félreértes ne essék, nem várom el mindenkitől és nem is várható el, hogy minden közlekedési szabály be legyen tartva, hiszen még mindig egy játékról beszélünk. Ugyanakkor ez mégiscsak egy RP szerver lenne, amibe a vezetés is beletartozna... Csak legalább a forgalmasabb utakon, helyeken legyen annyi az emberben, hogy egy kicsit lelassít és körbenéz. Túl jó lenne kevesebbszer szereltetni járni és kevesebb pénzt elszórni rá. A várakozásról már nem is beszélve.

Lényeg a lényeg, hogy a jelenlegi viszonyok mellett valóban nincs túl sok értelme a tábláknak (sajnálatos módon). De ez már a közösséget minősíti. Remélhetőleg a v4-ben, ha nem is erre, de az autók állapotának nagyobb becsben tartására már lesz valami megoldás. Akkor talán majd a játékosok is kicsit átgondolják ezt az egész kérdést.
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
@Nursultan ez esetben viszont vegyék ki LS-ből is a táblákat. Legyen vagy így, vagy úgy. De a mostani a lehető legrosszabb helyzet, hogy LS-ben vannak táblák és "szabályok", SF pedig mintha egy másik dimenzió lenne - bár már lehet, hogy az is?
 

Nursultan

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 02. 11.
368
1 057
32
Budapest
V4 karakter
Nursultan Murtazayev
Erre külön nem reflektáltam (ennyire pontosan nem ismerem a helyzetet), de valóban zavaró a dolog. LS-ben is tűntek el táblák, nem igazán értem, hogy mi alapján ment a szelektálás.
Egyébként bízom benne, hogy v4-ben újra lesz táblázva az egész szerver, mert elég sok elavult, indokolatlan vagy szimplán logikátlan tábla (volt) megtalálható a pályán.
 
  • Tetszik
Reactions: RageX
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.