Klevo x justcody (helyette)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ayers

Zöldfülű
2020. 10. 25.
191
519
debrecen
V4 karakter
efe.erim
LV karakter
nathan.zeal

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Klevo

Panaszra tett moderátor neve:
justcody

Panasz oka:
Nem sikerült vele megbeszélni a bannom indokát discordon, mivel letiltott.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):

3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! ↳ (Leader, szemtanú, TS-en jelenlévők, IC családtag nem tartozik bele a jelenlévő fogalmába, csak, ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha admin kéri, hogy írj hozzá.) Büntetés: 100 büntetőpont.
https://forum.see-game.com/threads/david-maly-nick-ryder-es-bandaja-lounz.386344/


Egyéb megjegyzés:
Leírja Nick Ryder, hogy nem amiatt lett meglőve, hogy elüti biciklivel, hanem azért, ami a klubban történt. Én is ott voltam, ahogy sokan a klubban. A logokban is benne vagyok. Ez alapján, a fórum szabályzat zárójeles részében a ' meg vagy említve a panaszban ' jogot kéne adjon nekem, hogy aláírjak. Teljesen normálisan leírtam a véleményemet, és a kérésünket, azonban törölve lett. Ha jól értelmezem, akkor David_Maly azért lett megölve, ami miatt mi is meglennénk. Csak felszólalhatok ez esetben, különben végig kellene nézzem azt, ahogyan ledegradálnak.

 

justcody

it's time for plan B
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
657
1 830
info.bishopsroadside.store
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
Cső.
Ebből indult az egész:
A te/ti rp ről inkább ne beszéljünk.
Azért írnék ide, mivel megemlítesz, mint a 'ti' rp-tek.
Nick válaszolt egy törölt hozzászólásra, majd te felhatalmaztad magad.

Elmondtam neked discordon is mindent, de ahogy látom a beszélgetésünk elejét nem sikerült csatolni a bizonyítékok közé.

Azért mert a panaszkönyvben megemlítenek egy RP-t aminek a részese voltál még nem szólhatsz hozzá, nem te lettél megemlítve. Motorosoknak is el lett mondva, hogy 15 ember nem szólhat hozzá csak azért mert ott voltak.

Azért lettél letiltva mert elmondtam mindent, mégsem értettél velem egyett, nekem meg nem volt épp kedvem felesleges köröket futni. Amúgy is úgy moderálom a privát beszélgetéseimet ahogy szeretném.

A hozzászólásodnak nem volt túl sok értelme a PK tekintetében. Többek között idéztél a bíráló admintól egy kérdést, hogy továbbra is erre várjátok a választ. Biztos vagyok benne, hogy Lounz a segítséged nélkül is le tudja vezetni a panaszkönyvet. Alátámasztja az is, hogyha lett volna bármi haszna, akkor nem törli "ez se kell ide" indokkal.

Részemről lezárt az ügy. Várom a bíráló Főgmod esetleges kérdéseit, bírálatát.
 

Ayers

Zöldfülű
2020. 10. 25.
191
519
debrecen
V4 karakter
efe.erim
LV karakter
nathan.zeal
Nem volt semmi haszna, mivel akkor még nem látszott. Lounz kérését erősítettem egyben, hogy még mindig az előRp-re kíváncsi mindenki. De azért csak két oldalasra sikerült a panaszkönyv, még mindig az adminra nem reflektálva. A szabályzat úgy szól, hogyha megvagy említve. Én megvoltam említve, a vége felé már többször is.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 016
5 543
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
A bíráló admin még a PK elején megkért mindenkit, hogy kerüljétek a fölösleges hsz-eket, és csak 1-1 személy foglalja össze az ügyet. Ezt figyelmen kívül hagytátok, és azonnal ment az egymás sértegetése. Jogosan kaptad a figyelmeztetést, mert hiába vagy jelen az ügyben, ha az admin azt kéri, hogy a jelenlévő 30 ember közül a két oldalról CSAK 1-1 személy írjon hozzá a panaszkönyvhöz, akkor az legyen is így. Ha meg fontos közölnivalód van, azt szintén betudod küldeni az ismerősöd által.


Ilyen viszont nincs, hogy moderátorként letiltjuk a felhasználókat. Minden felmerülő problémában segíteni kell, ha pedig nem megy, vagy a magyarázat nem segít, akkor majd tisztázzuk közösen, vagy egy panaszkönyv alatt, de nem tiltunk le senkit. Cody figyelj oda erre.

A panaszt pedig zárom, szép estét.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.