David Maly -> Nick Ryder és bandája [lounz]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Idej

Újonc
2022. 09. 04.
69
549
V4 karakter
Gard Lauve
LV karakter
Furnell Parks
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
David Maly


Panaszra tett személy InGame neve:
Nick Ryder


Panasz oka, leírása, kifejtése:
szeintem egy irreális dolog miatt lettem megölve mivel nekimentem egy motorsnak mivel nem figyeltem mert hívott a mamám ezt meg is irtam és utána egyik pillanatról a másikra rámtette a bilincset és bevitt a temető kellős közepére ahol belelökött a gödörbe utána kérdezgettek ada kaurrol (akkor meg nem is tudtam hogy rola beszelnek) illetve valami szürke mackós emberről beszéltek (azóta nem is tudom hogy ki az a forma) es ezért mivel nem tudtam válaszolni elkezdtek elásni majd meg is öltek


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/kf5ptz https://armin.kim/seepaste/kHJd


Megjegyzés:
próbáltam az rp közben is fenntartani a karakterem szerepét és igen de szerintem azért ez még mindig nem elég indok hogy megöljenek mert nekimentem a motornak max egy verés de nem hiszem hogy ezért megkellett volna ölni (ez már nics rendbe!!!)
 
Utoljára szerkesztve:

Nick.

Execute order 66
2019. 01. 10.
178
850
V4 karakter
Nick Ryder
LV karakter
-
Heló. Ennek az egésznek van IC előzménye, amit te és a bandád csináltak legál klubb elött. Be szóltatok és hergeltetek minket. Aki részese volt majd mondja a részleteket hozzászólásba. Ahogy szembe jöttél velem a bicikliddel akkor el kezdtünk rp-zni, (nem a miatt lettél megölve) akkor mondták a többiek a tényeket. Szembesítettünk téged és mivel végig mindent tagadtál az üggyel kapcsolatban így jogosan kaptad, hogy ne tudják infókat közvetíteni nem értem a többiekre minek nyitottad, én voltam az aki nyakon szúrt a későbbiekben a társaidnak. Részemről minden elmondtam várom a bírálatot.
 
Utoljára szerkesztve:

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 310
4 005
www.youtube.com
V4 karakter
Mesa Varela
Vagy te, vagy valaki a motorosok közül foglalja nekem össze (bizonyítékokkal együtt), hogy miért lett volna ekkora szükség David Maly megölésére egy szimpla ütközés miatt. Remélem nem csak valami spontán jött ötlet volt, hogy akkor most megölitek azért, mert múltkor is pont ő csinált valamit a HQnál. Illetve lehetőleg egy ember vállalja fel a PKhoz való hozzászólást, nem szeretném a 15 fős banda összes tagjának a véleményét kikérni. Tehát csak egy ember.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 310
4 005
www.youtube.com
V4 karakter
Mesa Varela
Volt bármiféle összeülésetek a két/négy napja megtörtént beszólogatások és a mostani eset között ahol megbeszéltétek volna azt, hogy mit szeretnétek azzal a bizonyos társasággal tenni? Ezt még valaki fogalmazza bele a válaszba, ez nekem a legfőbb szempontja a panasznak.
 

Nick.

Execute order 66
2019. 01. 10.
178
850
V4 karakter
Nick Ryder
LV karakter
-
Xixoo szerintem ehhez a témához egyáltalán semmi közöd. A saját portádon sepregess, senkinek nem tartozok/tartozunk számadással pláne nem neked. Az ilyen megnyilvánulásaid meg tarsd meg magadnak. A te/ti rp ről inkább ne beszéljünk. Azzal hogy röhögő reakciót teszel rá mindent el árúl rólad. Nincs rá szükség, szerintem eddig se kellett. Ha megjegyzik az embert és akkor ott a helyben nem foglalkozik annyire vele. De később még eszébe juthat pláne ha össze is futnak. Tele volt rendvédelmissel a környék ott, helyben nem fogjuk helyben hagyni őket.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 310
4 005
www.youtube.com
V4 karakter
Mesa Varela
Kitöröltem a kommentjét már akkor amikor megírta, valóban semmi köze nem volt hozzá. Ti se reagáljatok rá, nem vagyok én se kíváncsi a fölösleges drámára. Továbbítsátok a panasz alá a kért dolgokat és majd az alapján döntök, esetleg kérdezek még ha nem lenne tiszta valami.
 

Nick.

Execute order 66
2019. 01. 10.
178
850
V4 karakter
Nick Ryder
LV karakter
-
Akkor konkrétan ott tartunk betonszilárd dolgoknak kell lennie az embernek, hogy ha valakivel volt egy korábbi atrocitás, össze találkoznak és ki alakul egy ilyen konfliktus. Minden ami idáig vezetett Tig el küldte log formájában. Ha ez nem elég akkor, már nem tudom mi... De arra kíváncsi lennék, hogy az ilyen szórakozóhely hergelésről, vagy random oda jönnek és bele kötnek az emberbe mert ők "motorosok" vagy akárki. Arra nem kell elő rp? De egy ilyen szituációnál, ahol így le zártam az esetet, későbbiekben ne legyen belőle több konfliktus, az adott logban szereplő rp nem elég.. Minden el lett küldve. Várom a bírálatot. Azt hozzá tenném én voltam az aki megölte a többeknek ehhez semmi köze.
 

Idej

Újonc
2022. 09. 04.
69
549
V4 karakter
Gard Lauve
LV karakter
Furnell Parks
Meg, hogy ne csodálkozzanak ezek után részemről a pózer megnevezésnek, amikor ők magukat nagy kemény, rocker motorosaknak vallják magukat, miközben fogalmuk sincs semmiről, ami egy motoros bandában elvárható. (Max, hogy viselnek felvarókat hűha) A frakciójuk a leírás alapján az észeki mitológiát képviselik, amit a nevük is suggal (Odin fiai), de mégis a metál zene helyet disco klubokba jártok ki, redneck mikulásnak öltöztök, mintha csak farsang lenne (Tig Ryder rá a példa, ami a képen is látható). Majd miután én magam odamentem hozzátok kicsit elbeszélgetni, mint egy másik személy, aki szintén szereti a rock/metál zenét (IRL-t most nem kell tekinteni, puszta rp) végig ignoráltatok és felvettétek azt a védekező taktikát miszerint "Ki kérdezet, húzz a picsába vagy véged". A másik példa a kakastaraj használata, ami ugyanúgy nem kapcsolódik semmilyen féleképpen az északiak hajviseléséhez, sőt még a mai zeneágazathoz se, sokkal inkább a punk műfajban terjedt el ennek a hajformának a viselése.
image.png

(ezt Ada Kaur írta, fogalmazta. https://forum.see-game.com/members/dorell.38780/ illetve az egész rp szál tőle indult el. )
edit : meg egy ilyen linket is kaptam forrasokbol : https://streamable.com/qj2syr
 
Utoljára szerkesztve:

Nick.

Execute order 66
2019. 01. 10.
178
850
V4 karakter
Nick Ryder
LV karakter
-
Akkor te egy frakciót minősítesz le egyszerűsítve? Neked mi dolgod ahhoz hogy egy ember mit művel a karakterével, vagy hogy mit képvisel vele. Attól, hogy a frakciónak a neve mi, nem kötelező mindenkinek skandináv vonalat vinni. Részedről egyáltalán nem vagyok kíváncsi, hogy-hogy működik egy motoros rp. Nem kell itt adnod az áldozatot. Ez már csak részedről nagyon szőrszálhasogatásnak tűnik. Még csak az adott pk hoz se tartozik.

DE ha már ennyire bele mentál az RP be, a haverotok is szépen képviseli magát:
: *** Omar Casey felkeveredik a gyomra, elkezd öklendezni.
[2023-07-09 218:43] [Output] : Omar Casey mondja: Hányni fogok.
2023-07-09 219:30] [Output] : Omar Casey mondja: Bvőőő-ű.
[2023-07-09 219:51] [Output] : *** Omar Casey lehányja a cipőjét, belelép a hányásba és elcsúszik.
 
Utoljára szerkesztve:

Idej

Újonc
2022. 09. 04.
69
549
V4 karakter
Gard Lauve
LV karakter
Furnell Parks
Akkor te egy frakciót minősítesz le egyszerűsítve?
oda lett irva hogy nem en irtam az egeszet tobbet nem szolok hozza
edit : dorell válasza : Nem minősítés. Észrevétel, szubjektív vélemény, amire érvet is adtam. A kép pedig csak bizonyítékként szolgál, hogy ne a levegőbe beszéljek. Én a saját részemre reagáltam, a többi a ti dolgotok, oldjátok meg egymást közt.
 
Utoljára szerkesztve:

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 310
4 005
www.youtube.com
V4 karakter
Mesa Varela
Köszi, Zoli.

Egyáltalán nem értem, hogy miért fontoskodik minden irreleváns ember ehhez a pkhoz. Direkt megkértem mindenkit az első válaszomban, hogy kifejezetten egy ember felől szeretnék végig hallani. Ennek ellenére jönnek a szúrkálódó hozzászólások olyan emberektől akiknek az égvilágon semmi közük ehhez a pkhoz. Az pedig nem jogosít fel senkit se a válaszolásra csakis azért, mert meg lett egy RP említve amiben részt vett.. Gondolom majd az összes 30 ember nyugodtan ideírhatna. Az összes ilyen választ töröltem, és pont hidegen fog hagyni, hogy mik voltak leírva hiszen nem kértem senkinek a véleményét Nick Ryderen, David Malyn és Tig Ryderen kívül.

Magára a panaszra reflektálva viszont az sehol se okés, hogy megöltétek David Maly személyét. Történt 1-2 összeszólalkozás egy legális klubbnál, amivel különösebben nincs is probléma. Az ilyen szituációk mindig is léteztek, és lesznek is. - Ezzel nem lehet mit kezdeni. Viszont ami a legjobban szúrja a szememet az az, hogy 2 nap után ismét egymásba futottatok relatív kisebb ütközést követve, ezek után egy teljesen spontán jött ötletből elviszitek megölni. Érdekes módon egy szót se beszéltetek 2 nap alatt IC arról, hogy amúgy mekkora egy nyomorék ez a David Maly és valamit kéne vele csinálni, ennek ellenére 2 nap múlva hirtelen előjön ez a nagy gyűlölet. Még ha lett volna valami komolyabb összeülésetek ahol megbeszélitek a történteket, de még az se teljesen jogosítana fel titeket arra, hogy megöljetek bárkit is pár összeszólalkozás miatt, egyáltalán nem értem miért mindig a gyilkolás a legelső opció mindenkinek az ilyen helyzetekben.

A klub felfújásával kapcsolatosan pedig nem tudok nyilatkozni, kaptam privátba egy előRPt ami okot adhat egy ilyen ártalmatlan garázdaságra, ellentétben a tiétekkel, Nick. Egyáltalán nem David Maly miatt lett felfújva a klub külseje az előrp szerint, a visszamenő összeszólalkozások miatt történt, legfőképp az Adával és Omaral kapcsolatos dolgok. Kicsit érdekes, hogy most történik meg pont a felfújás David Maly halálát követve, de erre nem tudok semmi szankciót osztani, hisz nincs mire.

Nick Ryder büntetése 150 perc DM lesz a fentebb leírt véleményem végett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.