[Jármű TOPIC] : Handling & Jármű model problémák

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Heló. Mitsubishi Galant egyszerűen használhatatlanul borul, illetve ha az airrideot a gyári magasság alá nyomom 1 szinttel, akkor karcol, nem fog a fék. Harmadjára állok vele fejre az elmúlt 5 percben...

EDIT: A fék szimplán 0, hiába venomos.
 
Utoljára szerkesztve:

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ford Mustang 2014-nek lehetne egy kicsit több a végsebessége mint most(264 km/h 6 venommal), mivel szerintem többet megy IRL mint egy BMW 750 ami fullosan 270-280 között vana végsebessége. Többivel nincs gond, elég irányítható. Illetve backfire jöhetne rá.

Edit: Ha felnyomom a lámpát a Fordon akkor van ablak, ha lenyomom akkor eltűnik az ablak, kissé idegesítő.

Dodge Challanger SRT Hellcat: Elég papír autó, neki megy az ember egy lámpának és 3 elem törik rajta. Szerintem egy modell csere ráférne.
 
Utoljára szerkesztve:

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
A Quadba kéne egy kézifék mivel minden funoló személy lelökdösi/felborítja így tkra vágva azt. Illetve nagyon borul, dölöngél.
 
  • Imádom
Reactions: Ego és fatmarco

Albertoo

??
Támogató
2019. 12. 04.
99
158
V4 karakter
Alberto Graciani
LV karakter
Alberto Graciani
V2 karakter
Alberto Graciani
Hali!
Nekem a BMW X6M-el lenne egy érdekes handling problémám ,olykor néha-néha ha kicsit megborul lehetetlen vissza borítani ,mivel az első két kerék bele buggol a földbe.
Csatoltam is erről két képet.

42NkHmn.png


bXoaDyK.png
 

Lacy

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
323
142
V4 karakter
Akito Ren Misurugi
LV karakter
Thomas Ascenzo
Audi R8 hadnlingje nagyon rossz,egy kanyar és már az oldala karcolja a földet,plusz borul is hihetetlenül.
 
  • Tetszik
Reactions: Ryder

m4rkk

Újonc
Támogató
2019. 02. 01.
66
58
V4 karakter
Lester E Restel
LV karakter
Flavio Tello
V2 karakter
Aya Rios
Audi RS5​
Hello! Nekem annyi lenne a problémám az RS5-el, hogy nagyon,de nagyon csúszik a kocsi, egyenes úton is simán kitudsz vele csúszni a kanyarokban meg ezzel a kocsival a legkönnyebb 360-at csinálni.
 

Bélint

Újonc
2019. 12. 31.
53
147
V2 karakter
Alexander la Croix
Audi RS5​
Hello! Nekem annyi lenne a problémám az RS5-el, hogy nagyon,de nagyon csúszik a kocsi, egyenes úton is simán kitudsz vele csúszni a kanyarokban meg ezzel a kocsival a legkönnyebb 360-at csinálni.
Ezt teljes mértékben tanúsítom.. nekem is van egy ilyen kocsim és egyszerűen nem merek vele gyorsan menni mert nagyon kiszámíthatatlan, és nagyon nagyon csúszik.
Szerintem a problémát okozhatja az, hogy talán (észrevételeim alapján) a súlypontja túlságosan elöl helyezkedik el..
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Ezt teljes mértékben tanúsítom.. nekem is van egy ilyen kocsim és egyszerűen nem merek vele gyorsan menni mert nagyon kiszámíthatatlan, és nagyon nagyon csúszik.
Szerintem a problémát okozhatja az, hogy talán (észrevételeim alapján) a súlypontja túlságosan elöl helyezkedik el..
javítva

Audi RS5
Hello! Nekem annyi lenne a problémám az RS5-el, hogy nagyon,de nagyon csúszik a kocsi, egyenes úton is simán kitudsz vele csúszni a kanyarokban meg ezzel a kocsival a legkönnyebb 360-at csinálni.
javítva

Audi R8 hadnlingje nagyon rossz,egy kanyar és már az oldala karcolja a földet,plusz borul is hihetetlenül.
javítva


Hali!
Nekem a BMW X6M-el lenne egy érdekes handling problémám ,olykor néha-néha ha kicsit megborul lehetetlen vissza borítani ,mivel az első két kerék bele buggol a földbe.
Csatoltam is erről két képet.
javítva

Ford Mustang 2014-nek lehetne egy kicsit több a végsebessége mint most(264 km/h 6 venommal), mivel szerintem többet megy IRL mint egy BMW 750 ami fullosan 270-280 között vana végsebessége. Többivel nincs gond, elég irányítható. Illetve backfire jöhetne rá.

Edit: Ha felnyomom a lámpát a Fordon akkor van ablak, ha lenyomom akkor eltűnik az ablak, kissé idegesítő.

Dodge Challanger SRT Hellcat: Elég papír autó, neki megy az ember egy lámpának és 3 elem törik rajta. Szerintem egy modell csere ráférne.
handling javítva

Heló. Mitsubishi Galant egyszerűen használhatatlanul borul, illetve ha az airrideot a gyári magasság alá nyomom 1 szinttel, akkor karcol, nem fog a fék. Harmadjára állok vele fejre az elmúlt 5 percben...

EDIT: A fék szimplán 0, hiába venomos.
javítva

Csáó! M5 e34 első lökös illetve motorháztető szerelésnél rendre feldob a motorháztetőre.
És ha már e34-nél tartunk lehetne valamelyest gyorsabb, ha már irl 306 a vége.
javítva

BMW M5 E34 Javitása, nagyon csúszik, nem lehet neki rúgni.
javítva

A Bmw m5 e34, nem kanyarodik akármit csinálunk (forduló, bármi). Egy új handling nem ártana már neki, egyszerűen szörnyű vezetni a kocsit pedig gyönyörű a külseje. A V3-as handlinget minimum meg érdemelné.
javítva

Szia Milán egy ráncfelvarrás kaphatna már a Ford Mustang GT 2014-es meg a headlingen is kéne változtatni. Elégé irreális ,hogy a kis kategóriás autók is ott hagyják az izom autót .
handling javítva

Sziasztok! A BMW M5 Wagonra is ráférne egy kis javítás, hátul a kipufogó 2 helyett csak 1 oldalon füstöl, illetve a lámpái is lehetnének szebbek mint pl az F10 M5-nek.
javítva

Szia!

Koenigsegg One:1, mint ötlet a durrogás +Edit: Panelossá tétel, szinte minden elem szereléskor buggos a kocsin
Lamborghini Asterion: Patka dobálja a kocsit magát, elég tetű szegény és az ajtók is elég furcsán nyílnak. 60-as fordkör sem segít a kanyarodásán.
Vontató: Egyedi PJ-k, Karosszériák nem látszódnak, csak motorháztetőn ( Nem tudom mennyiben javítható. )
javítva


Az említett handling javítások hamarosan elérhetőek lesznek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.