[Jármű TOPIC] : Handling & Jármű model problémák

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Sziasztok!
Handling problémákat, jármű model problémákat / egy adott járműre tippeket adni (pj, lámpa, spoiler stb) ide lehet írni.

NEM TÁRSALGÓ, aki nem a témával kapcsolatban ír ide szankcióban lesz részesítve.
 
  • Tetszik
Reactions: makaveli és Carter

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Szia Milán!
Nekem ez lenne a problémám, konkrétan BMW M5 F10-en található ajtó bug:
Mikor behajtok garázs interiorba,akkor egyszerűen eltűnik az autó bal első ajtaja, illetve ugyan ez van,mikor fellépek a szerverre, az fogad,hogy nincs bal első ajtó, hiába mikor kiléptem még rajta volt.
Kép: https://imgur.com/a/9uodhFM
 
  • Tetszik
Reactions: soldato

Montella

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
41
V4 karakter
Montella Vincenzo
LV karakter
Montella Vincenzo
V2 karakter
Montella Mawyd
Szia Mil az Audi C5 colja nem az igazi , ha lentebb van az auto stb latszik hogy szikrazik a rosz col miat.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Mercedes Bent E500. Col. hibás, pár helyen fogja a patka.
 
  • Tetszik
Reactions: NandiLV

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Szia!

Koenigsegg One:1, mint ötlet a durrogás +Edit: Panelossá tétel, szinte minden elem szereléskor buggos a kocsin
Lamborghini Asterion: Patka dobálja a kocsit magát, elég tetű szegény és az ajtók is elég furcsán nyílnak. 60-as fordkör sem segít a kanyarodásán.
Vontató: Egyedi PJ-k, Karosszériák nem látszódnak, csak motorháztetőn ( Nem tudom mennyiben javítható. )
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az audi r8-ra is ráferni a ráncfelvarrás , végsebesség megfelelő , az irányítás és a borulhatóságán kellene javítani , tudom a spoiler beállítás és nem borul annyira de mind a két változaton lehetne javítani.
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Audi RS7:
A füst a modell közepéből jön ki és nem a motor helyéről. (régen jó helyen füstölt)
Enyhén lomha, a gyorsulásán és végsebességén lehetne kicsit javítani. (mint LV-n)
Edit: pár elem buggos rajta, azokat panelessé lehetne tenni, esetleg az egész járművet
 
Utoljára szerkesztve:

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Helló!
Szerintem megváltás lenne civil mint frakciók számára, ha a G65 végre 4 személyes lehetne. Illetve a végsebességén én cseppet tolnék (Jelenleg 250km/h), mondjuk 270-285 közé lőném be.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Bazsi PM -be megkaptad a választ!

Montella: javítva!

Zsiga: Tesztelve, semmi baja.

Norby: Koenigsegg javítva, Lamborghini javítva, A vontató az marad olyan.

R8 marad ahogy van.

gta engine miatt nem lehet 4 ember az autóban, mivel alap autó 2 személyes. De felirtam, scriptel hátha meglehet oldani.

Audi RS7:
A füst a modell közepéből jön ki és nem a motor helyéről. (régen jó helyen füstölt)
Enyhén lomha, a gyorsulásán és végsebességén lehetne kicsit javítani. (mint LV-n)
Edit: pár elem buggos rajta, azokat panelessé lehetne tenni, esetleg az egész járművet

Model hiba (füst) javítva lett. Köszönöm hogy jelezted!


Csumeda.
Szerintem sokan örülnének neki, ha a Subaru-nak lenne egy komolyabb Spoilere, a hagyományos.

Felírva


következő updateval érkeznek ezek!
 
Utoljára szerkesztve:

Szecsöl

Pötyögtető
See Game Helpdesk
LV
2019. 01. 12.
525
208
22
LV karakter
Carlos Saitchel
Hali!

a Mclaren Senna 2019-nél tapasztaltam hogyha egy kicsit le engedem az airride-ot a patka egy kicsit megdobja, és szikrázik az emelkedőkön. szerintem ezis egy collison hiba lehet az esedékes, valamint a gyorsulásán egy kicsit lehetne javítani és a durrogása is olyan lehetne mint pl. a P1-nek. A Végsebességével nincs gond. ;)
 

alexhun2

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 26.
154
108
Ausztria
V4 karakter
Julius Peetu
V2 karakter
Julius Peetu
Helló, van egy 918-am és megdobálja a leg kissebb út padka is vagy bármi, meg esetleg a 356 vég sebességet feljebb lehet húzni? mert az sls a 398-al megy és wikipedia szerint az sls-nek a vég seb 315 :D
 
  • Szomorú
Reactions: NandiLV
2020. 03. 10.
65
21
23
V2 karakter
Dexter Quentin
Hali. Traktorral nem lehet valamit kezdeni? Lehetetlen szinte vontatni vele. Kanyarokban lökdösi a mögötte lèvő jármű ès könnyen felborul a trakesz. Ha már vontatni lehet vele akkor azt rendesen. Gondolom sokan azt mondjátok majd hogy minek, mert nektek nincs traktor, de akinek van tudja miről beszèlek. Ha van rá megoldás nagyon örülnèk ha bekerülne (saját kocsit vontatok csak, nem azèrt írtam mert èn ebből pènzt zsebelek!)
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nekem még annyi problémám lenne , hogy a cápa bmw motorháztetőjét ha nyitjuk akkor a jármű alá nyílik lefele. Nem tudom ez javítható-e.
 
  • Tetszik
Reactions: Nowiczky

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Lamborghini Huracán: Ha lekézized magától elkezd sebződni, ameddig le nem TKzza saját magát
A törésmodelje csillog villog ha törik https://prnt.sc/rxtdb0
Az összes optikailag tuningolhatóbb kocsinál ( Skyline, Subaru stb. --> Cserélhető lökhárítók, spoilerek, küszöbök ) jelen van ez a csillogó törés.
+E: Subarut eléggé dobálja a patka, fekvő magas AirRide-on
 
Utoljára szerkesztve:

csumeda

Újonc
2019. 01. 17.
70
565
LV karakter
Gjoni Kasapi
Heló-heló, szia uram. Csak annyi, hogy a BMW M5 F10 az utastérből füstöl.
Csumeda!
 

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
(Csúszik erőssen)BMW F10,(Nem kanyarodik semmilyen megoldással és sehogy)Audi A8
 
  • Vicces
Reactions: Zacsii és cikmar
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.