ic jail

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

benec

Pötyögtető
2019. 01. 10.
407
2 656
20
V4 karakter
Hazrat Barat
LV karakter
Kale Hart
V2 karakter
Berc Bence
Sziasztok, szerintem jó lenne, ha az ic jailt lehetne afkolni úgy, mint régen és nem kéne betaboljak a játékba 10 percenként, mintha adminjailt ülnék, elvégre nem szegtem szabályt a szerveren ami miatt ilyen büntetésben kéne részesüljek, illetve a zárkában sem lehet túl sok mindent csinálni, rpzni meg főleg nem

kiegészíteném az ötletem annak a lehetőségnek a felvetésével, hogy óvadék minden esetben legyen, így ig pénzzel kiváltható lenne a bünti
 
Utoljára szerkesztve:

Morales

Siti para bellum
2019. 02. 16.
288
132
20
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
Szia! Az óvadék részét tudom támogatni az ötletednek, viszont azt a szerver pénzügyi helyzetéhez kellene igazítani és magas összeget elkérni. Valamint ne lehessen súlyosabb vádpontokért óvadékot lerakni.
 

benec

Pötyögtető
2019. 01. 10.
407
2 656
20
V4 karakter
Hazrat Barat
LV karakter
Kale Hart
V2 karakter
Berc Bence
nem annyira érted akkor az ötletemnek a lényegét

jelenleg sem lehet óvadékot beállítani bármihez, ha lehetne, szerintem sokan inkább megfizetnék
a téma inkább arra irányul, hogy valahogy ki lehessen bújni az alól, hogy nekem a szerveren fölöslegesen kell eltöltsek több órát azért, mert elfogtak mondjuk egy lövöldözés során
 
  • Tetszik
Reactions: szabooka

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 404
7 909
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Amúgy én inkább fizetnék százezreket minthogy bent üljek órákat a kóterben és mozgatni kelljen az egeret minden tizenkilencedik percben. Jelenleg az IC jail egyenlő az AdminJail-el semmi különbség nincsen. Ugyan úgy feljegyződik, csak nem UCP-re, hanem MDC-be. Nagyon unalmas a négy falat bámulni, régen legalább volt valamiféle aktivitás a rabok és az őrök között ameddig volt prison. Mostanra ott tartunk, hogy szarrá lövik a lábad sniperrel a háztetőről, hogy ne legyen semmiféle esélyed elmenekülni, majd katt -katt bilincs, LVMS 5 perc alatt felszed, 5 perc alatt megműt és a rá következendő tíz percben már bent is vagy, ráddurrantják a jailt és mennek tovább grindolni az emberek mint akik jól végezték a dolgukat. IC semmi esélyed beszélgetésre, mert mindig a max ticket megy és ennyi, nem lehet RolePlay szituációt kezdeményezni, tisztelet a kivételnek. Ez vonatkozik az elkapásra és egy szimpla traffic stopra is.

"Egyebkent viccet felreteve, sok olyan kiszabott buntetesnel van ovadek lehetoseg"
Ja, csak senki nem használja azt a részt és esélyt sem adnak annak, hogy letegyék az emberek. @Papii
 

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 794
16 809
20
V4 karakter
Martin Valek
Öt perc alatt felszed, öt perc alatt megműt, következő tíz percben már jailban vagy, másik fél részéről sértődöttség, bosszúvágy, amiért gondolom (?) tettetek valamit az ő szemükben. Alapvető okokért kötelesek lennének az óvadék lehetőséget megadni, általánosságban ennek megvonásához indok kell, viszont azt azért bevallhatja mindenki, hogy gyilkosságért, terrorizmusért (ezt a pontot továbbra sem értem a Penal Codeban) járó börtönbüntetés mellé nem reális óvadék lehetőséget adni. Sok pénzt szereztek úgy, hogy csak 'lövöldöztök' ez sok embernek szúrja, szúrta, szúrni is fogja a szemét, természetesen úgy fognak titeket megállítani, hogy a lábatokat lövik, majd beraknak 300(?) percre.
 
Utoljára szerkesztve:

Papii

Legenda
2019. 01. 09.
559
500
Saalbach-Hinterglemm
V4 karakter
Alexander Luttenberg
LV karakter
Alexander Hemsworth
Ja, csak senki nem használja azt a részt és esélyt sem adnak annak, hogy letegyék az emberek.
Általánosítani azért nem kell. SASD részéről azért annyit mondhatok hogy mi nem a csekkelésre meg a max jail osztásra megyünk, mi próbálunk törekedni arra hogy azért valami Roleplay is menjen, mert azért járunk fel a szerverre többségben. Az pedig hogy nem adnak mindenhez óvadék lehetőséget azzal feljebb kell menni. Meg lehet érteni az illegál/civil részt, és meg lehet érteni a rendfenntartók részét.
UI: Sajnos sok esetben maga a civil az aki egy igazoltatás alatt darálja le a rendőrt, ez viszont nem helyén való.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 404
7 909
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
SASD részéről azért annyit mondhatok hogy mi nem a csekkelésre meg a max jail osztásra megyünk
Nem mindenki, akikkel nekem volt dolgom azoknál csak a kitolási szándékot láttam mindig is. :) Egy -egy szituáció volt nagyon maximum amikor IC el lehetett rendezni pár szóval az egészet. Sokszor csak annyit látok, hogy campelik a stop táblákat az emberek és rögtön jön a nínó majd a csekk és már megy is vissza az ember a spotra. Nem restellik azt sem, hogy felálljanak a házak felhajtójára és onnan figyeljék az eseményeket ami szerintem nem éppen reális.
 

Ticoo

Barangoló
Támogató
2022. 05. 15.
89
166
20
LV karakter
Tico Hawkins
V2 karakter
Ticoo Pablito
Nem mindenki, akikkel nekem volt dolgom azoknál csak a kitolási szándékot láttam mindig is. :) Egy -egy szituáció volt nagyon maximum amikor IC el lehetett rendezni pár szóval az egészet. Sokszor csak annyit látok, hogy campelik a stop táblákat az emberek és rögtön jön a nínó majd a csekk és már megy is vissza az ember a spotra. Nem restellik azt sem, hogy felálljanak a házak felhajtójára és onnan figyeljék az eseményeket ami szerintem nem éppen reális.
Az a baj, hogy realisztikusnak mondható, mert már a való életben is ez megy…
 
2019. 01. 10.
178
1 664
V4 karakter
Hera Baker
LV karakter
Clarence Townsend
hello az a gond hogy hosszabb az ic jail általában mint az ooc jail, aminek semmi értelme. az még hab a tortán hogy mozgatni kell az egeret öt percenkéntXDDDD!!! szerintetek ez normális? miért van jobban büntetve az aki szabályosan végez illegális tevékenységet mint aki az alap játékszabályokat nem betartva trollkodik?
 

benec

Pötyögtető
2019. 01. 10.
407
2 656
20
V4 karakter
Hazrat Barat
LV karakter
Kale Hart
V2 karakter
Berc Bence
szerintem vonatkoztassunk el attól, hogy mennyire reális az óvadék ilyen meg olyan esetben, a szerveren rengeteg nem reális dologgal találkozhat az ember így is, ezt egy lehetőségként vetettem fel, hogy felcserélhető lenne pénzre az a rengeteg idő, amit ott el kell töltsön valaki

az afk része nem tudom, hogy szándékosan nem olyan, mint volt vagy pedig hiba végett nem telik a börtönidő ha afkolsz

ilyen közhelyeket amit @Ticoo ideböfögött meg szerintem hagyjuk, ennél jóval komolyabban lehetne venni a témát :D
 

snussypeek

Újonc
2024. 01. 24.
22
102
LV karakter
emmett day
majd berak(nak) 300(?) percre.
barcsak 300 perc lenne

ezert a mozdulatert 420 percet kaptam
image.png

image.png
image.png
image.png
max 300 percet kaphattam volna, mert a jail ido nem adodik ossze

hogyha most nem veszem eszre, es nem uzentetek a Lexienek, akkor itt 7 orat afkoltam volna 5 helyett (hu de jo)

szar kinzas az egesz, hogy nem lehet afkolni
 

kornel333

Újonc
2019. 01. 22.
59
78
Győr
LV karakter
Dareece Glover
Volt egy bank RP alatt, hogy ellőtték a lábam, közben a társaim is lőttek, elég gyors és odafigyelős szituáció volt, de egy SASD-os úr úgy döntött, hogy ő akció közben a lyukas kerekű rendőrautóval beáll elém, hogy ne kűsszak, kiszállt, leguggolt, és egyből RP-zte, hogy elveszi a fegyverem (miközben ment a lövöldözés), hely sem volt a srácnál, így közelebb jött a kocsival, hogy egyből a csomagtartóba tegyem. Majd két perc múlva az akció közepette jött a mentős, és felszedett kb 5 perc alatt, és vittek be, 420 perc és 200 ezer volt a jutalmam, persze még elvették az M4-em és 2 db maradék töltényem, sőt figyeljétek, még egy félig megmaradt parazent is (XD).

Egyben leültem a 420 percet mert nem vagyok normális. Viszont a téma fő szempontjától ne térjünk el.
420 Percet úgy ültem le, hogy 20 percenként futottam egy kört + az egészhez adjunk hozzá még mondjuk kerekítve egy órát, kajálás meg ilyenek miatt mert ugye akkor beafkolt és nem ment az idő.
Illegálosok írhatnák karaktertörténetbe zárojelben, hogy részmunkaidős jail-ülő. :D
 

Dixie

Zöldfülű
2019. 04. 02.
222
709
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
A börtönnel tényleg lehetne kezdeni valamit mert a 4 fal közt ülés, órákon át való semmittevés egy játékban teljesen értelmetlen. Legalább lenne valami hogy takarítjuk a cellát, postát kell kézbesíteni amiért nem pénzt hanem például kézbesítésenként 10 másodperc lemegy az időből.

A rendvédelem tagjaival pedig lehet RP zni elég sokat, feltéve ha nem az van (még illegál frakisként sem) hogy spontán fegyvert vesztek fel és rablás meg lövöldözés. Ha okosan csinálod a dolgot, nem hagysz magad után nyomot vagy amikor megtalálnak nincsen nálad semmi akkor elég komoly nyomozásokat és kihallgatásokat lehet RPzni, ha pedig okosan játszod a lapjaid és a karakteredhez hűen RPzel akkor a börtönt is megúszod. Amikor Dixie Duchettal csináltam a szektát és szekta vezető voltam akkor törzsvendég lettem a kihallgató szobába, de mégse csuktak le egyszer sem (talán 1 szer, de közel sem azért ami miatt akár halálbüntetés is járna).
Nem fogok ilyen olyan tippeket adni hogy miképp lehet megúszni a börtönt/csekket, mert ha illegálos vagy akkor rafkósnak kell lenned és tudnod kell miképp maradhatsz "tiszta". De kérdezzétek @Cr4zy -t, ő tudja mizu ilyen téren szerintem.
 

snussypeek

Újonc
2024. 01. 24.
22
102
LV karakter
emmett day
SASD részéről azért annyit mondhatok hogy mi nem a csekkelésre meg a max jail osztásra megyünk, mi próbálunk törekedni arra hogy azért valami Roleplay is menjen, mert azért járunk fel a szerverre többségben.
@Papii
ezt magyarázd meg nekem
ennyire kell az a 90% egyeseknek?xdddddddddd
nem is rpzni jarnak fel egyesek, mert 3 sor utan mar dobjak rad a csekket, rohej az egesz

[2024-02-29 16:00:30] [Output] : Lucas Warner mondja: Magához ki a fene szólt?
[2024-02-29 16:00:34] [Output] : Holden Copeland mondja: Anyád.
[2024-02-29 16:00:56] [Output] : Lucas Warner mondja: Sergeant Warner, Sheriff's Department. Intézkedés alá vonom.
[2024-02-29 16:01:02] [Output] : Lucas Warner mondja: Adja át a személyi igazolványát.
[2024-02-29 16:01:05] [Output] : Holden Copeland mondja: Rendben.
[2024-02-29 16:01:13] [Output] : *** Holden Copeland átadott egy tárgyat Lucas Warner játékosnak. (Személyazonosító igazolvány)
[2024-02-29 16:01:57] [Output] : Lucas Warner mondja: Kapni fog egy bírságot, ezért a megszólalásáért.
[2024-02-29 16:02:01] [Output] : Holden Copeland mondja: OKÉ.
[2024-02-29 16:02:04] [Output] : Holden Copeland mondja: Elfér a többi között.
[2024-02-29 16:02:08] [Output] : Lucas Warner mondja: A következő alkalommal meg be is viszem.
[2024-02-29 16:04:10] [Output] : *** Lucas Warner átadja a bírságot az igazolvánnyal együtt.
[2024-02-29 16:04:12] [Output] : [SeeMTA - Figyelmeztetés]: Megbüntettek! A csekket megtalálod az inventorydban, az iratok között.
image.png

image.png
 

Andypapa

Aktív fórumozó
Támogató
2023. 09. 04.
273
446
28
Miskolc
V4 karakter
Jayceon Rafferty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
@Papii
ezt magyarázd meg nekem
ennyire kell az a 90% egyeseknek?xdddddddddd
nem is rpzni jarnak fel egyesek, mert 3 sor utan mar dobjak rad a csekket, rohej az egesz

[2024-02-29 16:00:30] [Output] : Lucas Warner mondja: Magához ki a fene szólt?
[2024-02-29 16:00:34] [Output] : Holden Copeland mondja: Anyád.
[2024-02-29 16:00:56] [Output] : Lucas Warner mondja: Sergeant Warner, Sheriff's Department. Intézkedés alá vonom.
[2024-02-29 16:01:02] [Output] : Lucas Warner mondja: Adja át a személyi igazolványát.
[2024-02-29 16:01:05] [Output] : Holden Copeland mondja: Rendben.
[2024-02-29 16:01:13] [Output] : *** Holden Copeland átadott egy tárgyat Lucas Warner játékosnak. (Személyazonosító igazolvány)
[2024-02-29 16:01:57] [Output] : Lucas Warner mondja: Kapni fog egy bírságot, ezért a megszólalásáért.
[2024-02-29 16:02:01] [Output] : Holden Copeland mondja: OKÉ.
[2024-02-29 16:02:04] [Output] : Holden Copeland mondja: Elfér a többi között.
[2024-02-29 16:02:08] [Output] : Lucas Warner mondja: A következő alkalommal meg be is viszem.
[2024-02-29 16:04:10] [Output] : *** Lucas Warner átadja a bírságot az igazolvánnyal együtt.
[2024-02-29 16:04:12] [Output] : [SeeMTA - Figyelmeztetés]: Megbüntettek! A csekket megtalálod az inventorydban, az iratok között.
image.png

image.png
Ez azért kurvára elkeserítő.
 
  • Imádom
Reactions: hokes

benec

Pötyögtető
2019. 01. 10.
407
2 656
20
V4 karakter
Hazrat Barat
LV karakter
Kale Hart
V2 karakter
Berc Bence
légyszi ne itt boncolgassuk, hogy ki mennyire korrekt és kivel mi történt a szerveren :)

azért hoztam létre a témát, hogy az ic jail leseggelésének lehetőségein változást érjünk el nem pedig azért, hogy mindenki leírja a saját tapasztalatát egyesekkel szemben
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.