Halál ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Rajmi és Kéri hozzászólásait támogatom.
Mi lenne belőle, ha bekerülne? Valaki hirdetné, hogy eladó pl, egy Chrion és "tök véletlenül" mikor menne érte a pénzzel, lelövik. (Értem, hogy szabályellenes, de nem lehet bizonyítani, hogy neked bármi közöd is volt a kocsihoz, ha ketten csináljátok.) Most mondhatod az, hogy ez vele jár meg minden. De te nem hagynád abba a szervert akkor, ha álmaid kocsiját szeretnéd megvenni, erre lelőnek? Vagy ha nem is abbahagynád, akkor megint mehetnél 0-24be dolgozni. Szerintem senkise ezért játszik.
A vele járó munkáról FA/SA-nak nem is beszélve.
De ha már itt tartunk, vesszenek el a kocsijaid is, nemde? Vagy lassan ott tartunk, hogy ne éledjen újra az ember.
Először gondoljuk át a dolgokat, ötleteinket, azután írjuk le.

Egyáltalán NEM TÁMOGATOM!
[- A véleményemmel remélem senkit nem bántottam meg, ha igen akkor sajnálom. -]
Edit: Értem, hogy az üldözések ellen (vagyis a belőle következő lövöldözések ellen) akarunk tenni valamit, de ez nem a helyes módja ennek.
 

Snyder

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
348
227
V4 karakter
arno_mandelbaum
V2 karakter
snyder_nabryce
nem támogatom, pl ha egy kezdőt éjfélkor lepuffantanak amikor nincs fent admin akkor csak csodálkozik, hogy hová tűntek a cuccai.
 

marci98

Újonc
2019. 01. 13.
19
1
20
V4 karakter
Gen Jackob
LV karakter
Vadim Czajkowski
V2 karakter
Brian Rosso
Szerintem rossz ötlet! Vadászatnál például megöl egy állat, oda a fegyvered!!
 

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
Van benne potenciál és valós a probléma. De ehhez felesleges egy scriptet írni... Előttem is leírták, hogy simán lehet a lelőtt ember teljesen áldozat... Ezt a darálós témát átérzem. Megoldás: Szigorítani a szabályokat, átírni a szabályzatot és admint hívni. Mellesleg van olyan bann indok, hogy folyamatos lövöldözés generálása.
 

blank

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
154
74
V4 karakter
Brad Parry
Szerintem nagyon rossz ötlet, pl. ha le DM-elnek akkor is oda a cuccod.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Ez nemjó ötlet véleményem szerint. Inkabb azokat kene szankcionalni aki ak47 el jar napnint nap jogtalanul.
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Szerintem ez egyáltalán nem jó ötlet. Azok meg csak arra mennek 0-24 hogy daráljanak akkor azokat ki kell rakni szépen mondva a p*csába, Nem egy ember lett már ilyennel kirakva vagy osztani neki szépen egy nagyobb jailt aztán szevasz. Azokat meg akik azért lőnek mert pl SF-ből LS-be szállítanak el 10-12 darab ak-t azoknak legyen joguk lőni, erre egy normálisan megfogalmazott szerver szabályzatot kellene le írni amit át beszélnek a leaderek akár hogy még kiskapu se legyen ez mögött...
 

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Semmi értelme nem lenne ugyanis vannak nagyobb értékű nem pp-s fegyverek is és gondolom senki nem örülne ha azok vesznének el, amiért sokat dolgoztak. Hatalmas nagy munkát szabadítana az FA/SA csapat nyakába a folyamatos vissza adollgatással .NEM TÁMOGATOM!
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 045
Nem lesz ilyen a szerveren, ne haragudj. Abba is gondolj bele, amikor valaki kreténkedésből Téged ölne meg, és neked sem tetszene hogy mindened oda.
 
  • Tetszik
Reactions: Hosi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.