Halál ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Szóval ha te rendvédelmis vagy akkor ahány rabláson stb.. stb... Meghalsz akkor annyiszor vegyél új cuccokat szerintem ez hülyeség.
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Huhh mondjuk ez igaz erre nem is gondoltam. KEllene valami arany középutat találni. :unsure:
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Szerintem az egész komplett hülyeség, ha azt sem támogatták hogy halálkor ki lehessen pakolni az embert akkor ez minek? Nekem van engedélyem fegyverre, egy glcok van mindig nálam és tűzben meghalok bug miatt, jelzem bug miatt, aztán menjek adminhoz? Hogy adja vissza a névcédulás glockom?!?! NEM TÁMOGATOM, Nincs rendesen átgondolva... Emellett, akiknek nincs Ic neve v2höz, az nem írhatna ide.. Tudtommal.... Csak HSZ hunt...
 
  • Tetszik
Reactions: RickLV

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
173
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Montero Pows
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
És ez már megint kiknek kedvezne? A rendvédelmiseknek. Egyáltalán nem támogatom!
 

MateuszHun

Újonc
2019. 01. 10.
21
3
Bécs
LV karakter
Johny Kensy
V2 karakter
Lee Hang Shao
Hát ha már fun DM ről van szó akkor van rá megoldás. Míg nem éled újra a kórházban addig ne vesszen el és addig van neki ideje szólni viszont ha nincs fennt admin akkor pk nál mondjuk megemlíti vagy idk és megoldják. Bár mindig is több macera lenne ezzel is mint minden mással.
 
Utoljára szerkesztve:

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
799
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Nem lehetne rendesen kivitelezni,az itt a probléma!
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Meglehetne azzal előzni sok bajt hogy ha csak akkor vesz el ha az OMSZhez spawnolsz
EDIT: most lázzam hogy már leírták sorry
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Nem tudom támogatni az ötletet. Ha valaki egy nagyobb beruházásra tesz szert illegál terén és pont nála vannak az itemek ,de meghal akkor az minden odavesszen?
Nem két perc megteremteni ezen dolgokra a pénzi forrást sem. Rengeteg player kedvét venné el ez az egész.
Más ötletet kell kitalálni a lövöldözések visszaszorítására.
 
  • Tetszik
Reactions: RaloV2

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Teljesen igaza van rajminak! Más irányból kellene megközelíteni a dolgot!
 

Loqke

Barangoló
2019. 01. 09.
75
32
V4 karakter
N/A
LV karakter
N/A
V2 karakter
N/A
Ha jobban gondolja az ember, és felvan pakolva mert épp RP-re megy de a PD-s felcsapja a szirénát kiszáll lelövik és mindene oda (Lehet épp egy Chiron-al volt úton) oda Kulcsok, Ház, Széfek, Garázs, PP-s fegyver avagy sima, drog és épp ami. Nagyon nem tudom támogatni mert nagyon sokan megutálnák a játékot.
Ha ilyen Meghalsz és elveszik mindened Szerverre vágysz ott lesz a lassan megjelenő.:
Identity RPG
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Mégegyszer leírom.... Pénz kulcs telefon rádió, PPs fegyver, sniper, lefűrészelt sörétes, taktikai sőrétes és az ilyen jellegű fegyverek/cuccok nem tűnnének el, csak a szimpla fegyverek/ lőszerek de azthittem ez egyértelmű ? // telo
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Script mi alapján döntse el, hogy mi PP-s vagy mi nem? Az oké, hogy a skines cuccot nem veszi el, de lehet "sima" fegyvert is venni PP-ből. Rajminak pedig teljes mértékben igaza van.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ebben igazatok van de lássátok be hogy ha van egy üldözés, és amikor eltudná kapni a rendvédelem a szenélyt és tudnának RPzni, ahelyett inkább lövöldözést generálnak, így megúszva mindent
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Értem amit mondasz, én is rendvédelmis vagyok. De ez több szempontból is kivitelezhetetlen.
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
V4 karakter
Oscar Hood
LV karakter
Quinn Holland
V2 karakter
Teodoro Peres Hamada
Ennyi erővel már újra éledni sem kell akkor, nem támogatom.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Ezt én értem, de akkor ne legyen duty fegyver és lőszer. Ez ilyen egyszerű. Hogy nektek is legyen mit bukni, ne csak nekünk. Ti rohangáltok 750 duty m4 tölivel, mi kimegyünk 150-200 tölivel.
 
Utoljára szerkesztve:

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Semmi értelme az egésznek. Más szerveren sincsen ilyen. Ha meg ez bekerülne, akkor direkt PP-s fegyverekkel rohangálnának.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
889
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
felesleges nem támogatom
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.