Halál ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~
[



Neved:

Hosi O Donnell


Ötleted:

Ha meghalunk vesszen el minden, nem skines vagy PP-s fegyverünk. Hogy miért? Mert akkor nem fog minden ember üldözésnél random kiszálni, előcsapni a TEC-9et és darálni 20 rendvédelmist, majd meghal, és boldogan folytatja a játékot. Ez egy RP szerver! Az életünket igen is félteni kell, és csak így lehet megakadályozni hogy midnen üldözésnél lövöldözés legyen ezzel megúszva a ticketet, és a fegyver elvételt.


Megjegyzés:

Tudom hogy jönni fognak azok akik élnek halnak ha üldözik őket, de ez akkor sem túl Rp-s szerintem.

 
  • Tetszik
Reactions: Smithi és CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ha jól értelmezem a dolgot akkor az összes kp , telefon stbstb csak a PP s itemek nem? (fixkàrtya , pps fegyo stb)
Lenne értelme szerintem , valamikor régen még lehet samp nàl volt ez , hogy az összes kp eltünt és még kórhàzi ellátàs után is fizetned kellett.
És azt írta ki , hogy "meghaltàl így minden értéked elveszett" vagy valami ilyesmi.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Kp rádió ilyenek nem kell hogy eltűnjenek, csak az illegális tárgyak, mivel ez egyáltalán nem rp-s hogy inkább meghalnak és így megmaradnak a cuccaik, fegyver és lőszer is. Sniper lefűrészelt ssoti, taktikai soti, meg az ilyen kaliberek sem tűnnének el persze
 

Pedro

superstar
2019. 01. 10.
66
247
23
V4 karakter
Davion Haynes
És akkor mi a helyzet ha ledmelnek, az admin felszed az illető jailt kap neked pedig elvesznek a tárgyaid csak úgy?
V3nál is van egy ilyen topic azért írom le ide is mert ez miatt szerintem nem megoldható az ilyen dolog.
 
  • Tetszik
Reactions: Csempe és -Kéri-

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Akkor mivel lenne jobb?
Vesszen a KP meg minden nem PP s fegyver , drog stbstb
Minden potolhato még a ràdio és a telefon is.
A nagykaliber miért legyen kivétel? 500-1000 db van vagy mégtöbb és csak több lesz belőle.

Legalàbb a fegyvergyàrtàsnak és kereskedésnek is lenne értelme.
És hidd el ha a KP is veszne mindenki jobban figyelne mert így nincs mit veszítsenek ... kivàrja a halál időt , a fegyver a hátàn és megy tovàbb a dara.
Persze akit funbol ölnek meg log alapjàn vissza kapná a dolgait.
Mondjuk így lenne értelme szerintem.
 

Pedro

superstar
2019. 01. 10.
66
247
23
V4 karakter
Davion Haynes
Hát az hogy visszakapná az oké, de ez hatalmas munka pluszba még a főadminoknak mert ugye csak azok tudnak addolni.
Nem beszélve arről hogy egy nap hány ilyen eset van, folyamatosan várni a főadmint hogy visszakapd a cuccaid. Bonyolult szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Azt a részét nagyon tudom támogatni hogy minden illegális item tűnjön el! Sokkal RP-sebb lenne és nem a daráról szólna az egész!
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Van benne igazág , de ha minden veszne akkor kicsit gondolkozna mindenki ha màr IRL re alapul a dolog.

IRL ha lelőnek és meghalsz nem éledsz újra itt viszont igen .. és úgy lenne reálisabb ha nem KP val meg fegyverrel élednél újra hanem nulla kp és üres invertory.

A PP s itemeket és a legàlis / illegális fegyvereket nem tudnàk megoldani szerintem , hogy a rendszer kiválogassa őket menyiket törölje melyiket ne.

Hàt nem tudom , majd eldöntik mi valósítható meg ebből és , hogy kell e ide. :)
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Pedro, van bizonyítékod, mész FA/ SA hoz és meg van oldva
EDIT: de az miért jobb ha az üldözött elkezd lövöldözni, meghal aztán boldogan elsétál az OMSZtől?
 

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
596
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Gondolom akkor a KP-t is töröltetni akarod, az éppen használt autóval együtt,
nem beszélve, hogy adod is be a névváltást ugye?
"Ez egy RP szerver, ha meghal hát meghal".
Vannak akik több százezer perce kereskednek, vagy 1 névvel a hetedik frakciót és ötödik bőrszínt járják meg.

Te sem gondoltad komolyan ezt, Kőhalmi vagy Aranyosi előadja majd.
 

denny

Zöldfülű
2019. 01. 10.
177
447
22
V4 karakter
Ario Gardner
LV karakter
Daniel Pennington
könnyű rendvédelmesnek ezt papolni, khm.
ha te lennél másik helyzetbe teis ellenkeznél ez ellen.
felesleges ötlet, jesse is leírta
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Nem, nem kell névváltás, sem pénz elvétel... Ez nem Ck. Csak a rendvédelemnek nem FUN hogy mindenki üldözeti magát, volt hogy konkrétan kérték ooc hogy nem vegyem le a körözést, de azért ha elkapnánk őket, ők 2en elkezdenek lőni 5-6 rendvédelmis autót hogy meghaljanak, elkerülve a ticketet és a fegyver elvételt.. Szerintem ez megéri azt a plusz munkát hogy RPsebb legyen a szerver.
 

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
596
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Aki funol, az előbb utóbb ráfázik.
Ezért van 20-25 admin, és egy online felület,
RP-sebb szerverhez kezdhetünk a legnagyobb scriptel a rendvédelemmel.
Mindenben van javítani való.
 

denny

Zöldfülű
2019. 01. 10.
177
447
22
V4 karakter
Ario Gardner
LV karakter
Daniel Pennington
nem ettől lesz rpsebb a szerver, sokkal inkább attól hogy az rpre mentek nem a jail osztogatásra
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Az a baj hogy az nem minősül sem PGnek sem FUNnak ha minden egyes üldözésnél, mégha csak egy glockja van a srácnak bátran kiáll 10 rendvédelmis ellen.... Ez az egyetlen módszer hogy ezt meglehessen előzni. vagy jelentkezzen az aki irl is egy üldözés után inkább meghalnak mint sem hogy egy kicsit börtönbe menne :D
 

denny

Zöldfülű
2019. 01. 10.
177
447
22
V4 karakter
Ario Gardner
LV karakter
Daniel Pennington
akik direkt csinálják azok megérdemlik, de legtöbb esetben más szívja a szivar végét
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ezt hogy érted? Miért szívnak akkor ha (szerintem nonrpsen) megöletik magukat, ezzel megelőzva a ticketet és a fegyver elvételt
 

denny

Zöldfülű
2019. 01. 10.
177
447
22
V4 karakter
Ario Gardner
LV karakter
Daniel Pennington
pont arról beszélek aki nem """nonrpsen""" öleti meg magát... offoljuk
 

Pedro

superstar
2019. 01. 10.
66
247
23
V4 karakter
Davion Haynes
Arra gondol hogy mások szívnának azok miatt akik üldöztetik magukat. Mindegy szerintem fejezzük be mert csak a felesleges hsz megy. Én tovább nem írok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.