Fizetés kiegyenlítés

gaben

Modern Verne
2019. 01. 10.
1 368
5 363
LV karakter
eric zavala
A" rendszám úgymond "ritkaság".
Nem rossz az ötleted Jett,
Aki ilyen gyerekes gondolkodásmóddal rendelkezik, hogy milyen rendszámú a kocsi, arra nem tudom mit mondjak.
A realitást közelről sem ismeri jó pár ember, régebbi autóért minek kéne jóval többet fizeti..

A munka ötlethez hozzáfűzve, balanszolni kéne egy árra az összeset.
Nem véletlen $1.000.000 egy AMC Gremlin, mert az egész szerver elgazdagodik a farmtól-nagykertől.
Vicces, hogy anno 2017-be, $300.000 is soknak számított. Most meg a $20.000.000 se elég.
 

Milus

?????? ??
2019. 01. 10.
314
679
Nyíregy
V4 karakter
roy_canali
LV karakter
kash_olson
ezzel csak az a baj, hogy aki nagy pénzeken ül az még a gyógyszerre is sajnálja a betevőjét, nem hogy cégüzemeltetésre.
Ennél már csak az a jobb amikor a gyerek oda jön a több mint egy millió $ os kocsival, és 2000$ nem ad ki belépőért, mert neki nem fér bele a keretbe. Mondván az rpért ő nem fog fizetni.
 

matt007

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
116
LV karakter
Gallius Sucre
V2 karakter
Kalanyos Krisztian
Jó lenne az ötlet, hátha nem mindenki a nagykerfutárt tolná csak, azt szétoszlanának a playerek még jobban a mappon, nem csak egy helyen lennének 20-30-an.
 
  • Tetszik
Reactions: Morozno

Ryo

Pötyögtető
Támogató
2019. 09. 20.
480
1 219
26
Tolna Country
LV karakter
Ryo Kigo
V2 karakter
Erdosi Ella
A játékosoknak kéne céget alapítani és ott pénzelni JÓL az ott dolgozókat. 2013 óta nyomatjuk ezt az alapmunka dolgot.
Teljes mértékben egyet értek veled.

Ezzel csak annyi a probléma hogy nagyon nehéz a szerveren egy céget életben tartani. Itt leginkább az első pár hónapról beszélek.
Több nehézség is van ilyen téren az egyik a játékosok átlag életkora. (15-16 évesen még nem látja át az ember hogy hogyan működik egy cég, hogyan kell gazdálkodni a pénzel és egyebek).
A másik nehezítő tényező, hogy valaki elkezd valamit és egy hónap után unalmas lesz számára, és így folyamatosan kell új alkalmazottat keresni, ami megnehezíti a cég elindítását.

Nagyon sokan az első perctől kezdve a százezreket szeretnének keresni a céggel, viszont egy kezdő cég az első pár hónapba veszteséges és ezért nem folytatja tovább.

Nyilván van kivétel és hatalmas pacsi nekik!
 

Milus

?????? ??
2019. 01. 10.
314
679
Nyíregy
V4 karakter
roy_canali
LV karakter
kash_olson
Teljes mértékben egyet értek veled.

Ezzel csak annyi a probléma hogy nagyon nehéz a szerveren egy céget életben tartani. Itt leginkább az első pár hónapról beszélek.
Több nehézség is van ilyen téren az egyik a játékosok átlag életkora. (15-16 évesen még nem látja át az ember hogy hogyan működik egy cég, hogyan kell gazdálkodni a pénzel és egyebek).
A másik nehezítő tényező, hogy valaki elkezd valamit és egy hónap után unalmas lesz számára, és így folyamatosan kell új alkalmazottat keresni, ami megnehezíti a cég elindítását.

Nagyon sokan az első perctől kezdve a százezreket szeretnének keresni a céggel, viszont egy kezdő cég az első pár hónapba veszteséges és ezért nem folytatja tovább.

Nyilván van kivétel és hatalmas pacsi nekik!
Hát itt kellene az sd/pd jószívűsége is hogy pár hónapig nem kéri el a bejelentés árát, hát ha több playernek jön meg kedve céget csinálni.
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Ryo és Custer

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 302
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
Vannak emberek akiken azt érzem, hogy belehalnak ha nincs kifizetve x ezer dollár például egy kezdő frakciónál, vagy egy olyan frakcióban ahol az emberek összvagyona 2 glockban meg egy amc-ben merül ki. Ezzel a mentalitással van a probléma.
 
  • Tetszik
Reactions: JamieLV

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
Az a baj, hogy nem csak V3-on van jelen. LV-n is egyre többen hírdetik a szutyok AMC-t hat millióért mert, hogy 'A'-s rendszám van rajta. Én amúgy szabályba íratnám, hülyeségnek hangzik de legalább az árak a földön maradnának.
Emlékszek rá mikor elkezdtem 4 éve a V3 -at akkor a BMW M5 e60 és a Lamborghini Huracan VERSENY ÁRAT FUTOTTAK EGYMÁSSAL. Mielőtt jött volna az M3 e46 ra a ledes izzó meg az aktív dashboard addig 1.3 nagyon max 1.6 ba eltudtad adni. A Nissan Skyline -val is ez a helyzet hogy régen maximum 1.6 ba eladtada full -fullosodat.Manapság egy fullos M3 -at 7-8 millió között árulják és van aki veszi is.(Ma éppenséggel barátom 8 millióba kereken adta el a fullos M3-as autóját.)
 
  • Szomorú
Reactions: szdavid

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
22
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
Szerintem nem kellene egyensúlyba hozni, inkább a fizetéseket csökkenteni kéne (bele értve a farmot is), evvel talán meg lehetne állítani a most kibontakozó inflációt, és meg lehet előzni azt ami V3on van (tavaly 5 milliós autó ér most 20-30 milliókat)



A játékosoknak kéne céget alapítani és ott pénzelni JÓL az ott dolgozókat. 2013 óta nyomatjuk ezt az alapmunka dolgot.
Ehez még annyit tennék hozzá, hogy RP alapú fizetést kapjon mindenki, mivel a szerver pont erről szól. Példaképpen V2-n volt olyan, hogy élményképekért fizetett a kormány egy adott összeget, és így aki rendvédelmis volt tudott gyűjtögetni Duty közben is.
 
Utoljára szerkesztve:

Jagermeister

Pötyögtető
2019. 03. 12.
413
896
Budapest
LV karakter
Roxy Cage
V2 karakter
---
Szerintem nem kellene egyensúlyba hozni, inkább a fizetéseket csökkenteni kéne (bele értve a farmot is), evvel talán meg lehetne állítani a most kibontakozó inflációt, és meg lehet előzni azt ami V3on van (tavaly 5 milliós autó ér most 20-30 milliókat)
Azzal azt érnénk el, hogy méginkább V3 helyzet legyen. Már elvan gazdagodva a szerver, de egy új játékosnak megfelelően befektetett idővel van lehetősége arra, hogy pénzhez jusson.
 

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
22
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
Azzal azt érnénk el, hogy méginkább V3 helyzet legyen. Már elvan gazdagodva a szerver, de egy új játékosnak megfelelően befektetett idővel van lehetősége arra, hogy pénzhez jusson.
Szerintem ha 20 ezer/óra helyett a játékosok 5 ezret tudnának óránként begyűjteni, akkor a pénz elég hamar el tudna fogyni és lassan termelődik vissza. Ezáltal nagyobb értékű autókra kevesebb lenne a kereslet, és ha a kereslet csökken akkor az árak is fognak. Annyit tennék hozzá, hogy mégjobban ki kéne hozni a pénzt a szerverről. (pl trafi büntetés emelésével, boltokban található itemek árának növelésével, nagyobb adókkal.
 

Ryo

Pötyögtető
Támogató
2019. 09. 20.
480
1 219
26
Tolna Country
LV karakter
Ryo Kigo
V2 karakter
Erdosi Ella
@MODIE Ez is egy jó megközelítése. A való világba is kb ilyen elven szokták kordában tartani az inflációt.

Csak az ezzel a baj hogy ez egy játék. Játszottam már olyan szerveren ahol az infláció elen hasonló dolgokat próbáltak csinálni. Kezdő ként szenvedés volt a játék, és úgy éreztem hogy fölösleges dolgozni.

Most vissza az öltötemre.
Én azt javasoltam hogy legyen minden munka után ugyan annyi az óra díj. Ez lehet 20e$ , de lehet 5e$ is.
Szerintem nem kellene egyensúlyba hozni, inkább a fizetéseket csökkenteni kéne (bele értve a farmot is)
 

Milus

?????? ??
2019. 01. 10.
314
679
Nyíregy
V4 karakter
roy_canali
LV karakter
kash_olson
Ha tizedeljük a fizetéseket akkor tized annyiba fog kerülni minden, ugyan annyit kell dolgozni egy m5 ért mint eddig, csak jobban nézne ki, hogy nem 2,5 misiért veszed meg hanem 250.000$-ért.
 

Jagermeister

Pötyögtető
2019. 03. 12.
413
896
Budapest
LV karakter
Roxy Cage
V2 karakter
---
Szerintem ha 20 ezer/óra helyett a játékosok 5 ezret tudnának óránként begyűjteni, akkor a pénz elég hamar el tudna fogyni és lassan termelődik vissza. Ezáltal nagyobb értékű autókra kevesebb lenne a kereslet, és ha a kereslet csökken akkor az árak is fognak. Annyit tennék hozzá, hogy mégjobban ki kéne hozni a pénzt a szerverről. (pl trafi büntetés emelésével, boltokban található itemek árának növelésével, nagyobb adókkal.
Hajaj... Elbeszélünk egymás mellett. A 20.000$/h arra tökéletes, hogy a kezdő játékosok eltudjanak indulni. Ha meg is valósulna ez, akkor az utólagos megjegyzésed kicsit már overkill lenne a szerver szempontjából. Szegény kezdő 5.000$-t megkeres egy óra alatt, ebből a pénzből lejön az, hogy karambolozik 1-2-t, mivel kezdő nem ismeri a traffikat, még az adó is mínuszolja.. Nem 5.000-et fog keresni, hanem 500-at. Nem hiszem, hogy sokan időt fektetnének utána a szerverbe. Aki 10millió felett van bankba, az nem fog elmenni árufeltöltőzni óra hosszákat, csak hogy mégtöbb legyen neki.. Neki a pénze se fog eltűnni a szerverről, mert amit a traffi, gyógyszer ára elvisz, azt 1 óra alatt visszaszedi.
Remélem így már érthető, hogy utólag a hibákat nem mindig lehet kijavítani. Sőt.. Lehet nem is kell ezt hibának mondani.. Ahogy telnek az évek, minden játéknál feltűnik az, hogy egyre több ember kitudja maxolni az adott játékot. Legyen ez egy MMORPG, egy mikrotranzakciós játék, vagy egy RolePlay.. Ha valaki nagyon akaratos, akkor nem fogja megakadályozni az hogy ő most 20.000-et, vagy 5.000-et kap óránként. Cserébe viszont feleannyian se fognak vele megpróbálkozni, mert nem látnak értelmet benne.
 
  • Tetszik
Reactions: Ryo és Morozno

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Szerintem akár azt is simán meg lehetne csinálni, hogy minden embernél változnának a fizetések, gondolok itt arra, hogy ez megoldaná azt a problémát, hogy mindenki nagykerezik és, el oszlanának az emberek munkánként valószínűleg, tehát például mindenkinél változóan lenne egy munka amin van pl:+20%- pénz boost. szerintem ez lenne még a legreálisabb kivitelezés.(a + pénz persze változna akár napi,2-3 napi vagy heti szinten)
 

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 528
9 938
25
Budapest
armin.kim
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség