Eventes itemből nyitható skines fegyverekhez bizonylat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
524
919
17
V4 karakter
nore.karin
LV karakter
klaus.vela
Szerintem a bizonylat nem az alapján kellene hogy járjon hogy mennyire ritka, limitált ideig szerezhető itemed van, hanem azért jár mert irl pénzt költöttél el a játékban. Ez az én vèleményem, akkor is ha sokan nem értenek velem egyet.
A v3 idején is, amiket nyitottál fegyverek ppsnek “bizonyultak”, tehát nem vehették el azokat a fegyvereket, amiket te nyitottál. Ha most elveszi a rendvédelem azt a fegyvered, amit te esetleg éveken át próbálsz kinyitni, akkor mi értelme van ezeknek? Kereskedni? Ugyan ki vesz olyan fegyvert, ami nem bizonylatos, rohadt drágán? Egy szerencsétlenül kivitelezett akció, és úszott a meg mindig event itemes fegyvered. Az event elég nagy értéket veszti, hisz a legtöbben azért nyitogatnak, hogy skines fegyvert, kést nyissanak belőlük.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
443
5 219
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
hogy egy lövéssel kapcsolatos téma több embert mozgat meg (megint)

A téma indítója meg APMS tag, ami legális frakció, nulla köze van a lövöldözéshez.
Jelen esetben én illegális frakció tagja vagyok, de ugyan csak nem sok közöm van a lövöldözéshez.. ezen felül ilyen skint sem fogok vásárolni mivel nem tetszik, meg ha van is nálam fegyver az kimerül egy darab Glock 19 pisztolyban. (Amire az fk társaim az élő példák, esetleg a rendőrök akik már láttak.)
robeez jelen pillanatban NAV frakció tagja, tehát tőle 10/9 esetben el sem vehetnék, illetve nem lenne rá alkalom/esély.
Buntii katonaságban van, tehát legálos értetendő rá ami robeezre.
Teal meg főleg nem fog lövöldözni, illetve amennyire én ismerem őt a szerveren töltött munkássága alapján.

Ezáltal olyanok is ,,felszólaltak" ellene akiknek egyáltalán nem ,,lényeges" de mégis látják a miértjét annak hogy a topic megszületett. Ami egyáltalán nem a lövöldözés, (úristen elvehetik elsőre ha lövöldözöm) hanem a rosszul lekommunikált szabályzat vagy a rosszul elterjedt szóbeszéd hogy ,,elsőre elvehető"

Tehát 4 emberből, akiket ,,ismerek" alsó hangon 3 darabot nem kellene érdekelnie, mégis látja a gondot ezzel a dologgal.

Ez meg alapból csak triggereli az embereket hogy ebben a témában (is) feljön a lövöldözés, hogy megint csak itt tartunk. Szerintem engedjük el, mindenkinek jobb lesz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.