Eventes itemből nyitható skines fegyverekhez bizonylat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Swend

Barangoló
Támogató
2023. 02. 21.
95
49
20
Szekszárd
V4 karakter
Cedric Jaques
LV karakter
❌
V2 karakter
Secret.
Itt nem a bizonylattal van a baj, hogy nem kap az ember ha kinyit egy skines fegyót. Az az érdekes mint fentebb is említették, hogy miért lehet elvenni a halloweeni skines fegyókat miután egyértelmű, hogy event item és máshonnan nem lehet beszerezni. Logikátlan az egész miközben még egy szabálypont is szól erről.
 
  • Tetszik
Reactions: Matrix és lorii

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
115
485
V4 karakter
Teal© C Jackson
Hát... ki lehet ezt fordítani, de a szabálypont nem erről szól valójában. Event item az amit épp megkapsz, jelenleg a tök, húsvétkor a tojás és egyéb. Amit belőlük kap az ember az már a végproduktum, avagy őket igazából nem érdekli hogy "mi van benne", lehet az fegyveralkatrész, vagy bármi... én igazából arra lennék kíváncsi hogyha mondjuk egy kinyitott skines fegyvert kicsomagtartóznak, akkor mi a "hivatalos" álláspont? Olyan mintha nem is lenne prémium item? Avagy olyan mintha egy alkatrészt vennének ki?

De ha szabálypontról van szó, akkor az is szabály volt/jelenleg is, hogy csak az számít prémium fegyvernek amihez van bizonylat, a tökből nincs jelenleg (érhetetlen módon, de szerintem nem véletlen), tehát nem számít másabb itemnek mint egy sima natúr fegyver.

Kicsit érthetetlen amúgy hogy míg egy mesterkönyvet védünk, addig egy komolyabb értéket nem.

Kár ez a nesze semmi fogd meg jól elv, de ne feledjük, az érme másik oldalát, mert nem mindegy hogy 3x vagy 1x használják a fegyvert, mint eszközt, bár én sem tudnám ezt elfogadni magyarázatként, mert ha már úgymond szerencsés vagyok, és "jackpotot" nyerek, akkor ne egy értékcsökkentett cuccot kapjak már.

Igazából szerintem ez is az üzletpolitika része, ahogy a tuningolóban is 1-2 dolog.

(lehet el kéne kezdeni mesterkönyveket rabolgatni az emberektől, azokat is csak úgy kapták... ) ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Matrix

Barangoló
2022. 02. 23.
87
38
V4 karakter
Billy Ray Jhonson
Szerintem is jö ötlet, nem értem aki azt mondja hogy nem. Alig van esélyed kinyitani de ha kinyitod akkor el is vehetik a rendőrök ha meglátják nálad és kidobnak egy nagyon drága fegyvert. Nem is értem ez miert nem minősűl pps/ eventes tárgynak.
 

Swend

Barangoló
Támogató
2023. 02. 21.
95
49
20
Szekszárd
V4 karakter
Cedric Jaques
LV karakter
❌
V2 karakter
Secret.
Hát... ki lehet ezt fordítani, de a szabálypont nem erről szól valójában. Event item az amit épp megkapsz, jelenleg a tök, húsvétkor a tojás és egyéb. Amit belőlük kap az ember az már a végproduktum, avagy őket igazából nem érdekli hogy "mi van benne", lehet az fegyveralkatrész, vagy bármi...
Az a baj ez nem kifordítás, ez a szabályzat. Nem véletlen tudnak az ügyvédek is sok kiskaput kijátszani. Ennek a szabálypontnak szóról szóra pl. egy halloweeni colt teljes mértékben megfelel.
“ -Event itemnek minősül minden olyan tárgy, amit csak egy bizonyos időszakban lehet megszerezni a játékban egy event alkalmával.”
Lehet, hogy az alkatrészek nem felelnek meg, miért is felelnének? Azok bármelyik event alatt kinyithatóak ellentétben a halloweeni fegyverekkel amik csak egy bizonyos időszakban/eventen szerezhetőek meg.
Érdekes, hogy miért így van dehát ez van.
Hátha kicsit átgondolják.✌🏻
 
Utoljára szerkesztve:

robeeZ

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 09.
207
950
22
Sóskút ?
V4 karakter
💰 Leo Longpré 💰
LV karakter
Sal_Bail
V2 karakter
❌
Nem teljesen értem, hogy a halloweeni skineket miért állítjátok elvehetőnek és nem event itemnek. Szerintem egyértelműen mondja ki a szabályzat, amit már többen bemásoltatok, hogy NEM elvehető, mivel limitált ideig lehet nyitni, csak tökből lehet nyitni, stb.. Aki pedig mégis elveszi, az felrúgja a szabályzatot, szerintem. Nem tudom, hogy felső kategóriás playerek is hogyan tudtak ilyet mondani. Hát ennél egyértelműbben már nem lehet leírni, mint ahogy a szabályzat fogalmaz. Esetleg akkor, ha odaírják a nevét mindegyik itemnek egyesével. Ha meg megint eltérünk a szabályzattól ilyen kis csikicsuki módba kapcsolva, akkor kérdem én, amugy az minek van? Xd Néha kezd átmenni nagyon röhejesbe a szitu úgy érzem sajnos... Vagy most akkor ezzel is az lesz mint a kocsi csomagtartójával, hogy a rendőr az kinullázhat, vegigmehet rajtad, minden kocsidat kinyittathatja ha van oka, akkor is ha a város másik felén van, de egy rablás során semmit? Mert hát "vagyonmegőrzésre alkalmas tárgy", nem lehet kinyitni, akkor sem ha 50 méterre van és rpvel próbálom bele a kulcsait az erdő kellős közepén, ahova nyilván nem kigyalogolt és kilóméteres körzetben az az egyetlen autó... Az az érv, hogy vegyen széfet meg ugyan úgy jogos akkor is ha rabolva van, nem csak akkor ha buktatva. Kicsit eltértem, de itt meg akkor a rendőr elveheti a halloween mp5-öt, de rablás során: event item, bocsi.

Ez egy új dolog, hogy eventhez kapcsolódó mintával lehet fegyvert nyitni, ami máshonnan nem szerezhető. Érdemes lett volna hozzá igazítani a szabályzatot is, ha tényleg az van, hogy elvehető. Mert ezt most eddig megint csak "iratlanul" kaptuk meg DC válaszban, miközben a szabályzat az ellentétét köti meg egyértelműen. :D

A többi skines fegyvert egyébként valószínűleg azért nem kíséri a ládából bizonylat, mert van bent folyamatosan két olyan lehetőség is a szerveren amiből szerezhető. A horgászás és a detektorozás. Treasure chestek. Innentől kezdve pedig bárkinek elérhető pp-zés és milliók kiadása nélkül, (még ha nehezen is) és ne érjen már ugyan annyit egy kvázi ingyenes fegyver, mint egy 20.000 Forintos. (Ezzel én még együtt is tudnék élni.)
Szóval bár a logikáját értem a dolognak, a kivitelezéssel én sem értek teljesen egyet. Rettentő sok játékidőt és pénzt megeszik addig az élet, mire sikerül kinyitni egy skines fegyvert valamelyik ládából, ez is igaz. De, ha már sikerült, tényleg unfair elveszíteni egyből, az első unluko szitunál.

Az én ötletem az lenne, ha bizonylatot nem kapunk mellé, hogy legyen 2 esélyes, mégse érjen ugyan annyit mint egy pp-s, de azért valamennyire érezhessen jót az a paraszt is, aki nem invesztál bele a játékba. A bizonylatos fegyvereket ugye a harmadik figyelmeztetésnél vehetik el, amelyikekhez pedig nincs bizonylat, azt a másodiknál vehessék el. Az event itemekre, mint például a mostani halloween mintás fegyverek, vonatkozzon ugyan az mint a bizonylatosokra.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
(lehet el kéne kezdeni mesterkönyveket rabolgatni az emberektől, azokat is csak úgy kapták... ) ;)
Egyébként nem hülye ötlet, ha azt mondja nem lehet az lesz a válaszom, hogy van e róla log, hogy költött rá, hisz ha nem, ilyen elven tényleg el lehetne venni.
 
  • Tetszik
Reactions: Kojo, Lei és lorii

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
388
469
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Mancini
Egyébként nem hülye ötlet, ha azt mondja nem lehet az lesz a válaszom, hogy van e róla log, hogy költött rá, hisz ha nem, ilyen elven tényleg el lehetne venni.

Valójában a szerver szabályzat ezt írja a PP-s itemekről:

“-Minden olyan tárgy, amit a játékban csak prémium pontból lehet megszerezni.
↳ Fixkártya, respawn kártya stb.”

Akárhogy is nézem, ezeket a tárgyakat már nem csak premium pontból lehet megszerezni, akkor nem minősülnek PP-s itemnek, tehát ha neki nincs bizonyítéka, hogy abból vette, el veheted tőle. :)
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd és Kamii

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
115
485
V4 karakter
Teal© C Jackson
Nem teljesen értem, hogy a halloweeni skineket miért állítjátok elvehetőnek és nem event itemnek. Szerintem egyértelműen mondja ki a szabályzat, amit már többen bemásoltatok, hogy NEM elvehető, mivel limitált ideig lehet nyitni, csak tökből lehet nyitni, stb.. Aki pedig mégis elveszi, az felrúgja a szabályzatot, szerintem. Nem tudom, hogy felső kategóriás playerek is hogyan tudtak ilyet mondani. Hát ennél egyértelműbben már nem lehet leírni, mint ahogy a szabályzat fogalmaz. Esetleg akkor, ha odaírják a nevét mindegyik itemnek egyesével. Ha meg megint eltérünk a szabályzattól ilyen kis csikicsuki módba kapcsolva, akkor kérdem én, amugy az minek van? Xd Néha kezd átmenni nagyon röhejesbe a szitu úgy érzem sajnos... Vagy most akkor ezzel is az lesz mint a kocsi csomagtartójával, hogy a rendőr az kinullázhat, vegigmehet rajtad, minden kocsidat kinyittathatja ha van oka, akkor is ha a város másik felén van, de egy rablás során semmit? Mert hát "vagyonmegőrzésre alkalmas tárgy", nem lehet kinyitni, akkor sem ha 50 méterre van és rpvel próbálom bele a kulcsait az erdő kellős közepén, ahova nyilván nem kigyalogolt és kilóméteres körzetben az az egyetlen autó... Az az érv, hogy vegyen széfet meg ugyan úgy jogos akkor is ha rabolva van, nem csak akkor ha buktatva. Kicsit eltértem, de itt meg akkor a rendőr elveheti a halloween mp5-öt, de rablás során: event item, bocsi.

Ez egy új dolog, hogy eventhez kapcsolódó mintával lehet fegyvert nyitni, ami máshonnan nem szerezhető. Érdemes lett volna hozzá igazítani a szabályzatot is, ha tényleg az van, hogy elvehető. Mert ezt most eddig megint csak "iratlanul" kaptuk meg DC válaszban, miközben a szabályzat az ellentétét köti meg egyértelműen. :D

A többi skines fegyvert egyébként valószínűleg azért nem kíséri a ládából bizonylat, mert van bent folyamatosan két olyan lehetőség is a szerveren amiből szerezhető. A horgászás és a detektorozás. Treasure chestek. Innentől kezdve pedig bárkinek elérhető pp-zés és milliók kiadása nélkül, (még ha nehezen is) és ne érjen már ugyan annyit egy kvázi ingyenes fegyver, mint egy 20.000 Forintos. (Ezzel én még együtt is tudnék élni.)
Szóval bár a logikáját értem a dolognak, a kivitelezéssel én sem értek teljesen egyet. Rettentő sok játékidőt és pénzt megeszik addig az élet, mire sikerül kinyitni egy skines fegyvert valamelyik ládából, ez is igaz. De, ha már sikerült, tényleg unfair elveszíteni egyből, az első unluko szitunál.

Az én ötletem az lenne, ha bizonylatot nem kapunk mellé, hogy legyen 2 esélyes, mégse érjen ugyan annyit mint egy pp-s, de azért valamennyire érezhessen jót az a paraszt is, aki nem invesztál bele a játékba. A bizonylatos fegyvereket ugye a harmadik figyelmeztetésnél vehetik el, amelyikekhez pedig nincs bizonylat, azt a másodiknál vehessék el. Az event itemekre, mint például a mostani halloween mintás fegyverek, vonatkozzon ugyan az mint a bizonylatosokra.
Ha már idekeverted a rablásos témát, azért messze nem említhető egy lapon a kettő, amikor valakitől a kiásott cuccokat rabolja valaki, azzal nem csak értéket hanem az ember idejét is elrabolják amit rászánt, a kinyitott fegyverrel csak azt az 5 másodpercet amíg kipörgött, az már más tészta hogy valaki pofátlan módon mégcsak nem is normál helyre parkol, és teszi be a tárgyakat. Amúgy az ötleted tényleg jó, ennyit szerintem megérdemelnének azok akik ilyen itemet nyitottak.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 910
4 524
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
meggondolatlan és logikátlan válaszra nem tudok szebb szöveget fogalmazni, bocs
Nem tudom melyik a meggondolatlanabb, az amit én írtam, vagy az, hogy itt szenvedtek azért mert el lehet venni a skines fegyvereteket. Ha félsz hogy elveszik, ne hord, ennyi, léptem, csőő!
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Nem tudom melyik a meggondolatlanabb, az amit én írtam, vagy az, hogy itt szenvedtek azért mert el lehet venni a skines fegyvereteket. Ha félsz hogy elveszik, ne hord, ennyi, léptem, csőő!
Nagyon jó ez a hozzáállás.
Változtatnak valamit unlogikusan a szerver szabályzatán ezzel a bizonylattal és ez másoknak nem tetszik? Nem baj, dögöljön meg az ember csak mert lövöldözik a szerveren és nem rpzik és vegyék el tőle a nagy szerencsével megszerzett fegyverét.
 

robeeZ

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 09.
207
950
22
Sóskút ?
V4 karakter
💰 Leo Longpré 💰
LV karakter
Sal_Bail
V2 karakter
❌
Ha már idekeverted a rablásos témát, azért messze nem említhető egy lapon a kettő, amikor valakitől a kiásott cuccokat rabolja valaki, azzal nem csak értéket hanem az ember idejét is elrabolják amit rászánt, a kinyitott fegyverrel csak azt az 5 másodpercet amíg kipörgött, az már más tészta hogy valaki pofátlan módon mégcsak nem is normál helyre parkol, és teszi be a tárgyakat. Amúgy az ötleted tényleg jó, ennyit szerintem megérdemelnének azok akik ilyen itemet nyitottak.
Későn volt már.. :D
Szerintem azért kevertem ide, mert hasonló logikátlanság és igazságtalanság szerintem, mint amiről az eventes skinekkel kapcsolatban is szó van. Ha a rendőr elveheti minden fegyverét a gangsternek, akkor a gangster miért nem veheti el minden értékes holmiját a civilnek, a rendőrnek, vagy bárkinek akit éppen kirabol és megállja a helyét roleplayileg? (Ugyan azon a módon, hogy a csomagtartóját nyittatja fel.) - De ez tényleg nem teljesen ehhez az ötlethez tartozik, valóban csak idekevertem. :D

Ennél egyszerűbben szerintem nem lehetne megoldani a dolgot, mint amit leírtam. Semmi script nem kell hozzá, illetve már meg van hozzá (a figyelmeztetés rendszer a fegyókra), csak a szabályzatot kell egy plusz ponttal kiegészíteni, hogy egyértelmű legyen mindenkinek, a halloweeni fegyverek event itemnek számítanak és a 3. figyu után vehetőek el. A skines fegyverek pedig bizonylat nélkül a 2. figyu után vehetőek el. - Úgyhogy én ezt javasolnám, amennyiben nem a kukában végzi az ötlet.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
115
485
V4 karakter
Teal© C Jackson
Nem tudom melyik a meggondolatlanabb, az amit én írtam, vagy az, hogy itt szenvedtek azért mert el lehet venni a skines fegyvereteket. Ha félsz hogy elveszik, ne hord, ennyi, léptem, csőő!
Nem hiszem hogy bárkinek lennének ettől kialvatlan éjszakái, de ez egy ötlet topic, miért is baj hogy próbálnak kitalálni értelmes lehetőségeket? Volt már pár topic amiből lett éles végkifejlet is a szerveren, szóval lehetne erről vitatkozni hogy mi a gáz, de ebben a részlegben az összes téma erről szól, pont ezért van, még ha nem is lesz belőle semmi... Ha szerinted felesleges erről irogatni, akkor gyakorlatilag az egész fórum értelmét veszti, mivel a legtöbb részlegnek ennél jóval kevesebb értelme van.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 910
4 524
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Nem hiszem hogy bárkinek lennének ettől kialvatlan éjszakái, de ez egy ötlet topic, miért is baj hogy próbálnak kitalálni értelmes lehetőségeket? Volt már pár topic amiből lett éles végkifejlet is a szerveren, szóval lehetne erről vitatkozni hogy mi a gáz, de ebben a részlegben az összes téma erről szól, pont ezért van, még ha nem is lesz belőle semmi... Ha szerinted felesleges erről irogatni, akkor gyakorlatilag az egész fórum értelmét veszti, mivel a legtöbb részlegnek ennél jóval kevesebb értelme van.
Ha ez egy ötlet topic, csak az írhat ode akinek bejön az ötlet? Azt hittem ez egy fórum ahol lehet vitatkozni. Kifejtettem a véleményemet, le lettem hurrogva, az élet megy tovább, véleményem azóta sem változott.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Ha ez egy ötlet topic, csak az írhat ode akinek bejön az ötlet? Azt hittem ez egy fórum ahol lehet vitatkozni. Kifejtettem a véleményemet, le lettem hurrogva, az élet megy tovább, véleményem azóta sem változott.
amit te leírtál az nem véleménykifejtés volt, hanem mezei "minek hordasz akko skines fegyot ha nem tudsz rá vigyázni?" böfögés
új megoldásod nincs, csak a kifogásokat keresed hogy MIÉRT NE legyen megoldva ez az egész dolog.
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Nem teljesen értem, hogy a halloweeni skineket miért állítjátok elvehetőnek és nem event itemnek. Szerintem egyértelműen mondja ki a szabályzat, amit már többen bemásoltatok, hogy NEM elvehető, mivel limitált ideig lehet nyitni, csak tökből lehet nyitni, stb.. Aki pedig mégis elveszi, az felrúgja a szabályzatot, szerintem. Nem tudom, hogy felső kategóriás playerek is hogyan tudtak ilyet mondani. Hát ennél egyértelműbben már nem lehet leírni, mint ahogy a szabályzat fogalmaz. Esetleg akkor, ha odaírják a nevét mindegyik itemnek egyesével. Ha meg megint eltérünk a szabályzattól ilyen kis csikicsuki módba kapcsolva, akkor kérdem én, amugy az minek van? Xd Néha kezd átmenni nagyon röhejesbe a szitu úgy érzem sajnos... Vagy most akkor ezzel is az lesz mint a kocsi csomagtartójával, hogy a rendőr az kinullázhat, vegigmehet rajtad, minden kocsidat kinyittathatja ha van oka, akkor is ha a város másik felén van, de egy rablás során semmit? Mert hát "vagyonmegőrzésre alkalmas tárgy", nem lehet kinyitni, akkor sem ha 50 méterre van és rpvel próbálom bele a kulcsait az erdő kellős közepén, ahova nyilván nem kigyalogolt és kilóméteres körzetben az az egyetlen autó... Az az érv, hogy vegyen széfet meg ugyan úgy jogos akkor is ha rabolva van, nem csak akkor ha buktatva. Kicsit eltértem, de itt meg akkor a rendőr elveheti a halloween mp5-öt, de rablás során: event item, bocsi.

Ez egy új dolog, hogy eventhez kapcsolódó mintával lehet fegyvert nyitni, ami máshonnan nem szerezhető. Érdemes lett volna hozzá igazítani a szabályzatot is, ha tényleg az van, hogy elvehető. Mert ezt most eddig megint csak "iratlanul" kaptuk meg DC válaszban, miközben a szabályzat az ellentétét köti meg egyértelműen. :D

A többi skines fegyvert egyébként valószínűleg azért nem kíséri a ládából bizonylat, mert van bent folyamatosan két olyan lehetőség is a szerveren amiből szerezhető. A horgászás és a detektorozás. Treasure chestek. Innentől kezdve pedig bárkinek elérhető pp-zés és milliók kiadása nélkül, (még ha nehezen is) és ne érjen már ugyan annyit egy kvázi ingyenes fegyver, mint egy 20.000 Forintos. (Ezzel én még együtt is tudnék élni.)
Szóval bár a logikáját értem a dolognak, a kivitelezéssel én sem értek teljesen egyet. Rettentő sok játékidőt és pénzt megeszik addig az élet, mire sikerül kinyitni egy skines fegyvert valamelyik ládából, ez is igaz. De, ha már sikerült, tényleg unfair elveszíteni egyből, az első unluko szitunál.

Az én ötletem az lenne, ha bizonylatot nem kapunk mellé, hogy legyen 2 esélyes, mégse érjen ugyan annyit mint egy pp-s, de azért valamennyire érezhessen jót az a paraszt is, aki nem invesztál bele a játékba. A bizonylatos fegyvereket ugye a harmadik figyelmeztetésnél vehetik el, amelyikekhez pedig nincs bizonylat, azt a másodiknál vehessék el. Az event itemekre, mint például a mostani halloween mintás fegyverek, vonatkozzon ugyan az mint a bizonylatosokra.

Igazából mindent leírt ezzel, konkrétan ezzel kár többet foglalkozni / vitatkozni. A Halloween Fegyver skinek szóról szóra kimerítik az event item fogalmát, így az erre eső szabályok vonatkoznak rá, fölösleges ragozni. (legalábbis ha ezt egy FA / SA meg nem cáfolja itt, nyilvánosan a post alatt!)
 

Jani

Támogató
2019. 04. 05.
41
113
jani.hu
V4 karakter
Luna Kieran 🌒
Sziasztok. Már nem bírom szó nélkül hagyni, hogy még senki nem említette meg ebben a topicban hogy az ugyan úgy event idő alatt elérhető fishing chestből nyitható seedrod 5000 és 6000 event itemnek minősül, ugyanakkor egy sokkal ritkább, ugyan úgy csak event alatt elérhető ládából (jelen esetben tök) eső skines fegyverek nem? Teljesen logikátlan, bár utólag szerintem már kár érte, elég kemény lenne most mindenkinek visszaadni ha már elvették tőle valamilyen módon.

(tudtommal seerodokat se lehet ppzni, ahogy a haloween skines fegyvereket se, hszemben a csak íly módon elérhető fegyverekre gondoltam)
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
950
3 560
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Igazából a szabálypont se egyértelmű, mert az se a PP-snél, se az eventesnél nem igaz, hogy csak abból lehet szerezni. Mástól is lehet. Így gyakorlatilag, a megfogalmazás alapján kijelenthetjük, hogy semmi nem számít event vagy PP-s itemnek, amit át tudsz helyezni más inventory-jába. Nyilván, itt meg közbelép a gyakorlat, ami felülírja az egészet, hogy a "jogalkotó" szándéka nem ez volt a megfogalmazással, nem így kell interpretálni. Csak akkor minek egy szabály, ha mindig adódnak íratlan kivételek, amik felülírják, a "jogalkalmazó" szubjektív elbírálása alapján. Ezt most csak azért böfögtem ide, mert belementetek a szabályzat értelmezésébe.

A különösen nagy felháborodással nem tudok azonosulni, bár nem lepett meg, hogy egy lövéssel kapcsolatos téma több embert mozgat meg (megint), mint egy /placedo visszahozatala, ahol érdekes módon senki nem esett neki vérengző módon a másiknak, mint itt történt. El kell fogadni az ellenvéleményt. Egyből személyeskedő (ad hominem) választ kapott, pedig korrekten leírta a véleményét.

Én úgy gondolom, hogy ezeket a fegyvereket bizonylat nélkül is a három figyelmeztetéses rendszer alapján lenne korrekt elvenni. Szerintem senki nem porosodni veszi vagy szerzi meg és tartja.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.