Eventes itemből nyitható skines fegyverekhez bizonylat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Sziasztok.
Röviden annyi lenne az ötletem, hogy a kinyitható eventes itemek-ből kinyitható skines fegyverekhez lehessen kapni bizonylatot.
Nagyon sokaknál látom, hogy az eventből nyitott skines fegyókat adja tovább, mivel ha egyszer is elkap a rendőr, akkor egyből elveszi, így hiába lehet nyitni most jól kinéző halloweeni skineket, ha egy akció után már el is vihetik.
Köszönöm előre is a topic elolvasását és erre való reakciót.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
443
5 219
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Szerintem alapból egyértelmű kéne legyen, hogy egy limitált ideig tartó eventből, kicsi % eséllyel kapható skin többször használatos (mivel csak akkor és ott szerezhető) nem vehető PPből külön az event ideje alatt, hogy bizonylatos lehessen.
 
Utoljára szerkesztve:

westmode

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
374
356
23
V4 karakter
Abraxas Shahrivar
LV karakter
Wyees Ware
Hogy őszinte legyek én sem értem, hogy miért nem jár érte bizonylat, plusz ahogy hallottam egy rablásnál is elvehetik tőled, mert még event itemnek sem minősül holott csak event tárgyből lehet nyitni őket...

Hatalmas+, ha mást nem, legalább utólag lehessen rá igényelni bizonylatot.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
406
1 088
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Bár Én lassan éttermet nyithatnék a sok zöldség és étel kinyitása után, ha be is adná a fegyvert, valószínűleg leraknám valahova, mert nem tudnám használni, aminek nem sok értelme van. Támogatom az ötletet.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
618
335
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Nekem ugyan még nem volt fegyverem, viszont már egyszer kiraboltak. A többiek véleményét osztva támogatom.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 910
4 524
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
- PP-ből vetted?
- Nem
- Akkor nem jár bizonylat, ennyi.


,,
Minden olyan tárgy, ami prémium pontból, az az PP-ből lett vásárolva PP-s itemnek minősül. Erről fegyver esetén kapsz az inventorydba egy vásárlási bizonylatot, amivel bizonyíthatod, hogy valóban PP-ből lett vásárolva.

↳ Ha a bizonylat nincs nálad akkor a fegyvert elvehetik és később visszaigényelni sem tudod.

↳ Akárkinél van a fegyver, amíg van róla bizonylat PP-snek minősül.”
Szerver szabályzat
 

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
388
469
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Mancini
- PP-ből vetted?
- Nem
- Akkor nem jár bizonylat, ennyi.
Ez így igaz, azonban ezek az itemek, itt a halloweeni skines fegyverekre gondolok, event itemnek kellene minősülnie, hisz:
“ -Event itemnek minősül minden olyan tárgy, amit csak egy bizonyos időszakban lehet megszerezni a játékban egy event alkalmával.”

Tudomásom szerint ezek nem is számítanak event itemnek.

Az viszont igaz, hogy ezek nem PPből vásárolt fegyverek, tehát nem is értem az ötlet felvetését..
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
- PP-ből vetted?
- Nem
- Akkor nem jár bizonylat, ennyi.


,,
Minden olyan tárgy, ami prémium pontból, az az PP-ből lett vásárolva PP-s itemnek minősül. Erről fegyver esetén kapsz az inventorydba egy vásárlási bizonylatot, amivel bizonyíthatod, hogy valóban PP-ből lett vásárolva.

↳ Ha a bizonylat nincs nálad akkor a fegyvert elvehetik és később visszaigényelni sem tudod.

↳ Akárkinél van a fegyver, amíg van róla bizonylat PP-snek minősül.”
Szerver szabályzat
Bocs, de szerintem a topic nem arról szól, hogy nem értik az emberek a szabályzatot. Nem hülyék vagyunk és nem értjük, hanem tényleg mondjuk ki gáz, hogy egy évente 1x történő iszonyatosan ritka tárgyat fog a pd és kidob a kukába 54ezer vagy tudjam is én mennyi $ért. Eljutottunk oda, hogy véletlen se éri meg tököt venni, hisz akármit nyitsz, 1 alkalommal úgy is elvehetik. Lényegében csak szórakozás de semmi haszon nincs belőle. Full 0.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
443
5 219
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
- PP-ből vetted?
- Nem
- Akkor nem jár bizonylat, ennyi.
Ez tény, ámbár a többi olyan dolgot legyen az akár csak egy Rust Remington shotgun meg tudod venni a shopból, hogy bizonylatos legyen. Nem pedig egy limitált ideig, limitált százalék eséllyel szerezhető item.

Plusz itt nem egy random itemről van szó, hanem egy eventhez készített skinpackról, ami csak és kizárólag ilyenkor szerezhető. Évente 10 napon keresztül, akkor is rohadtul pici százalékkal és limitált ideig + valószínűleg limitált mennyiségben is.

Szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy amiért grindolnak (mert azt teszik) nem szeretnék instant a kukába/más játékosnál landoltatni az első adandó alkalommal.
Amennyiben az event ideje alatt vehető lenne a shopból azok számára akik szeretnék ezt a skint megszerezni (akár limitált mennyiségben -> pl 50 darab vehető csak az egész event alatt) akkor érthető lenne. De így nem csoda, hogy nem szeretnék instant a kirabló félre ráhúzni ha szarul jön ki valami szitu. Legyen az akár a kés, akár a glock, akár bármelyik skin.

Kéne azért különbséget tenni egy bármikor megvehető item és egy csak event alatt szerezhető (nem vehető) item között. Szépek a skinek, nagyon csilivili skinek, de most az ég világon senkinek sem kell mivel nincs különbség közte, meg egy fegyverboltban megvásárolható fegyver között.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Egyébként, ha már ötlet.
Én úgy tudnám elképzelni ezt, ha pl nem a fegyver lehetne kinyitni, hanem egy jogot vagy kulcsot, amivel a shopból megvehetnéd Ppért, hasonlóan limitesen mint pl az m8 kulcsos dolog.
Nyitnál egy kulcsot amivel pp shopba feloldhatod magadnak azt a limitált skint, és 1x megveheted xy ppért.
Így a szerver is nyerne mert megkéne vennünk, plusz bizonylatot is kapnánk hozzá. Pl mint wgy mesterkönyv kitanulásnál, rányomsz a kis kulcsra és unlockolod h megvehesd 1x, így át is adható lenne az a kulcs ha valaki nem akar most 10-20k ppt költeni arra a fegyóra.
Ezt persze csak a limitált eventes skineknél.
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Szerintem a bizonylat nem az alapján kellene hogy járjon hogy mennyire ritka, limitált ideig szerezhető itemed van, hanem azért jár mert irl pénzt költöttél el a játékban. Ez az én vèleményem, akkor is ha sokan nem értenek velem egyet.
Ilyen szöveget csak olyan ír, aki már egy jó ideje nem játszik a játékkal, de nagyot akar mondani :rolleyes:
 

Powereed

Újonc
2020. 03. 22.
16
10
17
Győr
LV karakter
Cooper Leach
Szerintem az kéne, hogy a skines fegyverek megszünnének, a skinek pedig "matricaként" működnének. Tehát ha veszel egy AK-47et és arra van skined, akkor rúhúzhatod és leveheted. Ha eladod akkor lehetőséged van skinnel együtt eladni, vagy anélkül. Remélem értitek, elég hülyén fogalmaztam. :D

(btw én nem nyitogatom el a tököket, amilyen szerencsétlen vagyok mind kaja lenne. 20+ mennyiségről van szó)
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Levi, fogadd el, hogy igaza van, miért járna érte bizonylat?? Bizonylat olyan itemert jár amit a PP Shopban megveszel…
Annak tudatában nem fogadom el, hogy régebben a skines fegyverek bizonyíték nélkül is pps fegyonak minősültek, meg úgy is, hogy nyitották őket. Érdekes, hogy ahogy változtatják a rendszert egyesek meg igyis elfogadják az egészet, pedig teljesen nem korrekt.
Arról nem is beszélve hogy a skines fegyok többséget az illegal használja, mivel nagyon sok skint a rendvédelem a realitás miatt nem engedélyez.
Emiatt az illegal meg duplán megszívja mert rablásnal elvehetik és az első balul sikerült akcióval megy a kukába a drága skines fegyverük
 

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
388
469
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Mancini
Annak tudatában nem fogadom el, hogy régebben a skines fegyverek bizonyíték nélkül is pps fegyonak minősültek, meg úgy is, hogy nyitották őket. Érdekes, hogy ahogy változtatják a rendszert egyesek meg igyis elfogadják az egészet, pedig teljesen nem korrekt.
Arról nem is beszélve hogy a skines fegyok többséget az illegal használja, mivel nagyon sok skint a rendvédelem a realitás miatt nem engedélyez.
Emiatt az illegal meg duplán megszívja mert rablásnal elvehetik és az első balul sikerült akcióval megy a kukába a drága skines fegyverük
Akkor az ötletet nem így kellett volna megfogalmazni, hanem az ellen felszólalnod, hogy a bizonylatot töröljék, és vissza a régi rendszert, mert így a mostani rendszerben ez nem állja meg a helyét, hogy egy olyan dologért kapjunk bizonylatot, amiért amúgy a jelenlegi rendszerben nem kellene.
 
  • Tetszik
Reactions: robeeZ és tommenxd

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Akkor az ötletet nem így kellett volna megfogalmazni, hanem az ellen felszólalnod, hogy a bizonylatot töröljék, és vissza a régi rendszert, mert így a mostani rendszerben ez nem állja meg a helyét, hogy egy olyan dologért kapjunk bizonylatot, amiért amúgy a jelenlegi rendszerben nem kellene.
Nem eltörölni kell a bizonylati rendszert, hanem módosítani arra hogy a nyitott skines fegyok is kapjanak vagy lehessen igényelni hozza bizonylatot. Az egész már csak azért is logikus az én szemszögből mert régebben mikor mindenki FA-tol igényelt bizonylatot, akkor senki se kérdezte hogy “a skinekes fegyot ppzted vagy sem?”, hanem elég volt ha csupán skines a fegyo
 
  • Tetszik
Reactions: robeeZ

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
443
5 219
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Bizonylat olyan itemert jár amit a PP Shopban megveszel
Csak az event alatt a kifejezetten arra az eventre készült skineknek lehetne ,,értéke" ami nem dollárban értetődő. Rászánom az időt hogy a szerveren játszok, gamblingek hogy remélve hogy kaphatok (nem pedig fixen kapok) olyan skint, ami csak és kizárólag limitált ideig(x nap) és limitált százalékkal(x százalék) esik ami annyit ,,ér" mintha bemennék a fegyverboltba megvennék egy sima Colt 45-t vagy egy Glockot 250.000 dollárért, ami viszont BÁRMIKOR vehető. Amit viszont megteszek az év összes napján.

Alapból nem kéne bizonylat hozzá, csak legyen egyértelműen kimondva hogy az adott itemek amik limitált ideig, limitált számban, limitált százalékkal esnek azokra legyen a régi V3 rendszer, hogy azok viszont ,,ppsnek" számítanak bárkinél vannak, mivel nem bármelyik pillanatban megvehetőek/megszerezhetőek.

A töklámpás event item, nem vehető el. De az abból nyitott kifejezetten erre az eventre készült skinek elvehetőek.
A töklámpás egyáltalán nem vehető el, még az abból nyitott skin igen, ráadásul elsőre. Semmit nem változna, ugyan úgy elvehető lenne az item, csak nem elsőre kellene kukába dobni, leadni a leadós npcnél, áthúzni a másik játékosra akinél ugyan ezek lehetnek a sorsa.

Nem mellesleg, fizetett a játékos azért a skinért. Az idejével, amit a szerverre áldozott hogy ESÉLYE legyen arra a ,,skinre".
 
Utoljára szerkesztve:

lorii

Az idő ad, az idő elvesz
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
388
469
23
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Mancini
Csak az event alatt a kifejezetten arra az eventre készült skineknek lehetne ,,értéke" ami nem dollárban értetődő. Rászánom az időt hogy a szerveren játszok, gamblingek hogy remélve hogy kaphatok (nem pedig fixen kapok) olyan skint, ami csak és kizárólag limitált ideig(x nap) és limitált százalékkal(x százalék) esik ami annyit ,,ér" mintha bemennék a fegyverboltba megvennék egy sima Colt 45-t vagy egy Glockot 250.000 dollárért, ami viszont BÁRMIKOR vehető.

Alapból nem kéne bizonylat hozzá, csak legyen egyértelműen kimondva hogy az adott itemek amik limitált ideig, limitált számban, limitált százalékkal esnek azokra legyen a régi V3 rendszer, hogy azok viszont ,,ppsnek" számítanak bárkinél vannak, mivel nem bármelyik pillanatban megvehetőek/megszerezhetőek.

A töklámpás event item, nem vehető el. De az abból nyitott kifejezetten erre az eventre készült skinek elvehetőek.
A töklámpás egyáltalán nem vehető el, még az abból nyitott skin igen, ráadásul elsőre. Semmit nem változna, ugyan úgy elvehető lenne az item, csak nem elsőre kellene kukába dobni, leadni a leadós npcnél, áthúzni a másik játékosra akinél ugyan ezek lehetnek a sorsa.

Nem mellesleg, fizetett a játékos azért a skinért. Az idejével, amit a szerverre áldozott hogy ESÉLYE legyen arra a ,,skinre".

Pár hozzászólással fentebb leírtam, hogy ezt miként és hogyan kellene:

Ez így igaz, azonban ezek az itemek, itt a halloweeni skines fegyverekre gondolok, event itemnek kellene minősülnie, hisz:
“ -Event itemnek minősül minden olyan tárgy, amit csak egy bizonyos időszakban lehet megszerezni a játékban egy event alkalmával.”

Tudomásom szerint ezek nem is számítanak event itemnek.

Tehát, az oké, hogy nem kapunk ezekre a fegyverekre bizonylatot, azonban nekem az a problémám, hogy miért nem számítanak event itemnek, természetesen csak a halloween-i fegyverekről beszélek.
 
  • Tetszik
Reactions: rhymes és Browniee

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
115
485
V4 karakter
Teal© C Jackson
Ha valakinek van ennyi szerencséje hogy kipörget egy ilyen cuccost, akkor éppen meg is kaphatná már rá (nem hiszem hogy a rendszer 100-ával osztogatná amúgy ezeket), hiszen korábban a bizonylat rendszer előtt is rendes prémium itemnek számított. De igazatok van, miért is legyen jó a parasztnak aki nem invesztált bele egy játékba, dobáljuk meg kővel...

Személy szerint én nem is fegyvereket raknék be, hanem pl kocsikat, sokkal több értelme lenne mint ezeknek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.