ese korsi jelentkezése Globális Moderátor pozícióra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fótsirk

Pötyögtető
2019. 08. 10.
406
1 337
LV karakter
Sarbjeet Farswell
Szerintem amugy mindenkinek volt egy korszaka amikor sok butasagot csinalt, mindenki volt mar szankcionalva, relativ eppen h mire es mennyire.
Jart mar mindenki a jo es a rossz oldalon, de valtozas eselye mindenkinel megvan.
Pozitiv iranyban kezdtel el mozogni es szerintem ez hatalmas elony itt, az eselyt Te is megkaphatnad. Egyszerubb annak moderalni egy ilyen szekciot aki azert mar jocskan bele latott minden dologba.
Ha nem kapnal eselyt szerintem akkor sem kell az asztalra verni, mindenkinek eljon az ideje amikor megmutathatja, hogy egyebkent alkalmas es megerett a dolgok kezelesere.

Sok sikert kivanok!
 

drakeN

>.<
2019. 01. 10.
429
3 205
23
V4 karakter
nevio.scutari
LV karakter
bernard.hawell
Teljesen felesleges azzal dobálózni meg példálózni, hogy régen miket csinált, milyen warnok, bannok, bármilyen más szankciók vannak a neve mellett. Voltak már utolsó esélyes emberek a szerveren akik lelkiismeretesen csinálták a dolgukat, csak kimerték mondani a véleményüket, még ha nyers formában is és erre fáztak rá, korsi is ilyen. Persze.. van akinek ez nem fér bele, és az idő végezetéig emlékezni fog a másiknak a hibáira, de szerintem mindenkinek van a saját háza táján mit sepregetnie és talán pont ezek az emberek előtt a legnehezebb azt megmutatni, hogy tényleg változni akarsz (és talán észre sem veszik). Egy biztos, referenciáid azok árulkodóak a kitartásodról és arról, hogy amit csináltál abba beletettél mindent. Az meg hogy párszor elment veled a ló.. őszintén, kivel nem?

Hajrá, csao.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 057
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.


Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.