ese korsi jelentkezése Globális Moderátor pozícióra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dani930

Írnok deák
Támogató
2022. 08. 02.
560
663
17
Romania
V4 karakter
Archie Nash
Nem nagyon ismerjük egymást, de egy nagyon jó lapot írtál, az előttem lévő emberek szavából is azt vettem ki, hogy Te vagy az egyik legalkalmasabb ember erre a feladatra, legyen így, Sok Sikert! :)
 
  • Imádom
Reactions: ese korsi

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
336
437
V4 karakter
John Shelton
A rosszindulatú megjegyzések itt is feleslegesek, és teljes mértékben károsak. Felesleges ezekbe ennyi időt meg energiát pazarolni, ugyanis ettől nem lesztek többek. Ha nem vagytok képesek kúltúrált stílusban véleményt kifejteni úgy figyelmeztetés nélkül kitiltás lehetőségével fogok élni.
 

floatin

Pötyögtető
2019. 08. 25.
525
4 043
Pécs
V4 karakter
Remy Moussaoui
LV karakter
Tommasso Ferri
volt még annó egy kis összeszólalkozásunk de ettől függetlenül tagadhatatlan, hogy az egyik legmegfelelőbb személy vagy aki ezt a poziciót betöltheti, és tényleg sokat elértél, gratulálok hozzá, így tovább, sok sikert
ugyan ezt tudom írni.
 
  • Imádom
Reactions: ese korsi

Kyle

2014
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 399
6 479
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Egyáltalán nem tartalak alkalmasnak a pozíció betöltésére.

Az alap kritériumoknak nem felelsz meg, ezt ne vegyük semmibe :
A jelentkezéshez szükséges elvárások:

  • Napi több óra aktivitás a fórum területén
  • SeeMTA V4 szerverének és szabályzatának teljes körű ismerete
  • Betöltött 16. életév
  • Ne rendelkezz aktív figyelmeztetéssel
  • Ne rendelkezz aktív kitiltással a SeeMTA szerverein
  • Helyesírás, és érthető fogalmazás
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Érettség, valamint a fórum szabályzatának teljes körű ismerete
  • BB code felhasználó szintű ismerete
  • Más szerveren nem tölthetsz be semmilyen pozíciót. (Moderátor, Globális Moderátor, Admin, stb...)

SeeMTA V4 LV szerveréről és TeamSpeak3 szerveréről is végleges kitiltásod van.
Többszöri utolsó esélyes vagy a fórumon, ahogy ezt bármelyik jogosultsággal rendelkező felhasználó láthatja.

Figyelmeztetéseid egyáltalán nem olyanok, amik elhanyagolhatóak:
Fórum szabályzat 4. pontja : A többi játékostársnak kötelező megadni a tiszteletet! 2x
Utolsó esélyes, következő warnnál perma.
Illetve a legutolsó mai napig aktív: Bármiféle figyelmeztetés esetén örökös kitiltás osztandó rá a következő indokkal:
Nem sikerült betartani a megbeszélteket, UB nincs. -bazsi, Max, rajna

TS-en, 2023.08.22. napján tanúsított viselkedésedről szívesen továbbítom a logot, Ölembé és Zane részére, hogy milyen stílust képviseltél, amire a bannokat is kaptad.

LV szerveren, 2022.08.23 - napján kaptad meg a bant, amit egy már elbukott főadmin vett le de nem sokkal később vissza is került rád.

A fórumra, magam sose engedtelek volna vissza, főleg nem azután, hogy több közös ismerős és barát környékezett meg, hogy adjunk neked utolsó esélyt a már megkapott és újra eljátszott esélyt.
 

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 880
18 911
21
V4 karakter
Martin Chambley
LV karakter
Monyet Chopper
TS-en, 2023.08.22. napján tanúsított viselkedésedről szívesen továbbítom a logot, Ölembé és Zane részére, hogy milyen stílust képviseltél, amire a bannokat is kaptad.
Erről többször is szó volt, társaságon belüli szituáció, aminek Te, úgy ahogy sok más ember sem, nem tudod a hátterét. Ettől függetlenül köszönöm a hozzászólásod, bár ne az utolsó nap tetted volna ezt, hisz tudjuk mire hajaz, ettől függetlenül aki nem próbálkozik, az nem kap esélyt.
LV szerveren, 2022.08.23 - napján kaptad meg a bant, amit egy már elbukott főadmin vett le de nem sokkal később vissza is került rád.
Mellékesen ezt már tisztáztuk Orionnal (ő osztotta az eredeti bant), az meg hogy levette egy akkori Főadmin saját döntése szerint (?) nem tudom, hogy miért tartozna rád, vagy bárki másra. Nem egy emberről került le egy időpontban ban akkor, ezért lett elvéve legjobb tudomásom szerint az a bizonyos Főadmin rang is, de rendben van.
 

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
336
437
V4 karakter
John Shelton
Lényegtelen, hogy a jelentkezési határidő utolsó napján, vagy az előtt 1 héttel érkezik ez a hozzászólás, ugyanis ezek az információk nem szolgáltak újdonsággal. Azt sem gondolom, hogy feltétlen kiszúrásként kéne értelmezni, ugyanis a döntés konkrétan ettől függetlenül születik meg.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 321
1 186
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Azt gondolom, korrekten meg tudtuk beszélni a történteket, amikor felkerestél minket az unban-nal kapcsolatosan, ezzel szemben viszont elég meredek, hogy utolsó esélyesként, “frissen” (kicsit több, mint két hónapja) UB-zott felhasználóként GMOD jelentkezést írsz. Nem véletlenül lettél kitéve, ezt részben Kyle is leírta, illetve mi is tudjuk a további indokokat. Ilyen előélettel a fórum moderátornak való jelentkezést elég érdekes felfogásnak tartom.
Természetesen a v4-es FőGMOD-ok kezében lesz a döntés, én sok sikert kívánok neked, viszont egyáltalán nem tudlak támogatni ebben, a fentebb felsoroltak miatt.
 

delta babe

Aktív fórumozó
2020. 01. 02.
233
868
V4 karakter
Wanda Ming
LV karakter
Masa Millam
Lehet ezekkel dobálózni, de még mindig nem tudjátok a szankciók hátterét. Ami mégnagyobb baj, hogy egy cseppet sem ismeritek az emberünket, de aki ismeri, az tudja, hogy egy komoly emberről van szó, aki a munkáját képes kellő komolysággal elvégezni. Nyilván azokról a dolgokról, amiket elért a szervereken több éven át, azokról senki nem ejt szót, pedig ennek is köze van a jelentkezéshez. Több hónapos projekteket csinált és mindig részt vett a szerver szerepjátékos köreiben. Ez is számít, hiszen sok mindent elárul a megbízhatóságáról. Mindenkinek felforrt már az agyvize szerintem egy rossz nap után, ezt kár figyelembe venni. Nem kérdés, hogy elvégezné a dolgát globális moderátorként.
 

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 880
18 911
21
V4 karakter
Martin Chambley
LV karakter
Monyet Chopper
Nem véletlenül lettél kitéve, ezt részben Kyle is leírta, illetve mi is tudjuk a további indokokat. Ilyen előélettel a fórum moderátornak való jelentkezést elég érdekes felfogásnak tartom.
Köszönöm a korrekt véleményedet, illetve hozzászólásodat. Tudjuk, hogy mit mond az a bizonyos szólás, lásd kiből lesz a legjobb feleség, bár ehhez esély is kell az embernek. A globális moderátoroknak példát kell mutatni, ezért elég kétes lenne egy olyan moderátor, mint én a saját hátteremmel, ebben igazat adok nektek, viszont a változás tényét ne felejtsük el, hiába nehéz ezt ilyen rövid idő alatt megmutatni, úgy gondolom, én már megmutattam sok embernek, hogy mire vagyok képes, illetve mennyit fejlődtem. Az, hogy a Las Venturas community nagy része nem szeret (?), mert akkori pályafutásom alatt nyers, kimondó stílusom volt, illetve néhány embernek szankció utáni gondjai vannak teljesen más.
Nyilván azokról a dolgokról, amiket elért a szervereken több éven át, azokról senki nem ejt szót, pedig ennek is köze van a jelentkezéshez
Van köze a jelentkezéshez igen, viszont a negatívról sokszor hamarabb meg lehet mondani, hogy milyen az adott ember. Építhetsz évekig valamit, ha valakinek egyetlen dolog nem tetszik, az bele fog kötni. Itt nem történt ilyen, szimplán háttér nélkül nehéz jó szemmel nézni az augusztusban történteket, ezt csak az akkori vezetőség, társaság, illetve én tudom, tudjuk.

Mivel lassan bírálat és zárás, így szeretném megköszönni a támogatásokat, illetve a kritikákat. Meglepett, hogy olyan emberek is ismerik, ismerték a munkásságomat, akikről még nem is hallottam. Ha most nem, majd máskor sikerül. 👨‍🎓
 

777

Aktív fórumozó
2023. 05. 15.
225
1 063
14
V4 karakter
Tamara Lynch
nyers, kimondó stílusom volt
Nem feltétlenül egy negatívum, akár karizmatikussá tehet valakit ami pedig nem hátrány egy hasonló felületen.
nem tudod a hátterét
Meg annak se ahogy többször is feljárt teamspeakre annak reményében, hogy normálisan sikerül megbeszélni a szerveren fennálló problémákat és valami közös nevezőre jutni, dehát ezt sem említi meg senki csak a bombát amit orira dobott.
Ha valóban aktív, tapasztalt és hozzáértő ember kerestetik erre a posztra, akkor nem kellene ennyit foglalkozni ezzel, nyilvánvaló, hogy más szúrja az emberek szemét.
Egy forumon imo el lehet siklani az LVTS és LV ban felett, nem véletlenül a V4-es alfórumot moderálná, nem pedig az LV-set. 🤞
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.