ese korsi jelentkezése Globális Moderátor pozícióra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 880
18 911
21
V4 karakter
Martin Chambley
LV karakter
Monyet Chopper
ese korsi jelentkezési lap

Játékbeli, és fórum neved:
Martin Valek, ese korsi
Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
A szerveren 2014 közepe óta játszok nagyobb kihagyásokkal, aktívan 2023 elején kezdtem újra a játékot. Fórumot 2015 óta használom, amiből az aktív éveket 2018 óta számítom.
Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Korábban adminisztrátori pályafutásom alatt is kellett valamilyen szinten a fórummal foglalkozni, volt némi belelátásom a Las Venturas részen dolgozó globális moderátorok munkájába, illetve korábbiakban a SAS fő globális moderátorja is mutatott néhány bevezetőt ezzel a feladatkörrel kapcsolatban, így az eddigi felhalmozott kíváncsiságot, tudást, vágyat szeretném kamatoztatni.
Miért pont téged válasszunk?
Korábbiakban a Las Venturas szerveren tevékenykedtem adminisztrátor, illetve leader jogkörrel, ahol megtanultam a segítségkérő, szabálytalankodó játékosokat kezelni minden olyan szituációban, amit el tudunk képzelni. Számtalan felvételt, betanítást tartottam a kezdő adminok, illetve játékosok számára is, ami alatt megtanultam úgy kezelni az embereket, ahogy azt ők elvárják. Egy pozitív csalódás vagyok, példa arra, hogy az ember tud változni, ha akar, illetve tesz érte.
Miért ne téged válasszunk?
A saját lapomat szeretném kiegészíteni ezzel a ponttal, hisz úgy gondolom ez ebben a formában korrekt. Az admin pályafutásomnak nem épp a legszebb módon lett vége, lásd összetűzés az akkori főadminnal, ahol én is nagyon gyerekesen, nevetségesen nyilvánultam meg. A munkámat, rám bízott feladatokat addig tudom teljes erőfeszítéssel, jókedvűen végezni, amíg azt valaki szapulni kezdi. Emellett a másik ellenem szóló érv a profilomon látható.
Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
A fórum mindig meg van nyitva, amikor gép előtt ülök, ez napi három, akár négy óra, hétvégén ez arányosan nő. Telefonon is általában két óránként megnézem, hogy mi történik, már ha van alkalmam rá.
Mutasd be a referenciáidat.
A referenciáimat szeretném felsorolni, hisz mindet bemutatni egyesével nagyon sokáig tartana.

Las Venturas GameAdmin 5 2022.10.27. - 2023.06.17.
SeeMTA Discord Moderátor, nyitástól számítva kilenc, maximum tíz hónapig, ekkor lettem admin ismét.
Reális banda szerepjáték 2024
Banda szerepjáték 2023
Mennyi RP szükséges egy rabláshoz?

Cherrie Ville Park Diablos 13
Villa Capri Gangster Bloods
Pilgrim Crew
Enfermo Clan
Those blinding lights
MERKUR ügy

Rendelkezel TeamSpeak 3-al?
Igen, játék közben ez is fut mindig.
Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Az alap funkciók elmagyarázásával kezdeném a segítségnyújtást, lásd fórumon belüli keresés, UCP elérése fórumon keresztül, témák nyitása. Minden alfórumon van legalább egy minta, amit jelentkezéshez, panaszok beadásához használunk, így a témák nyitása alatt főképpen erre térnék ki, hisz a legtöbb (saját meglátás) probléma a helytelenül megnyitott topicoknál van, amik általában a minták használatán csúszik el. Egy úm. 'körbevezetést' tartanék a kezdő palántának, amiben saját igényei szerint mutatnám meg az elérni kívánt témákat, azok kezdetleges használatát, lásd a fórumos hirdető felületet, panaszkönyv, illetve Fő/SzuperAdmin segítségkérés részleget, utóbbi kettőnek akár napi szinten is hasznát veheti.
Ismeretséged a csapaton belül?
Felületesen ismerem PENCZ-t a Las Venturason bemutatott munkásságai által.
Mesélj magadról, minimum 10 mondatban.
Martin vagyok, húsz éves. Korsiként ismernek 2017 év vége óta, ezt a nevet Cukrótól kaptam. Szolnok vármegyében élek, ahol különböző városokban végeztem el iskoláimat, legutóbbit hanyagoltam az érdeklődés elvesztése végett. Személyedző karriert, jövőt képzeltem el, illetve építek is magamnak, hisz ez az elfoglaltság az, amiben igazán otthonosan mozgok. Aktívan folytatok fizikai edzést, egyelőre hobbi szinten, viszont a későbbiekben szeretnék ebben versenyezni is, viszont ez még a jövő zenéje. Jó érzéssel tölt el, ha valakinek segíteni tudok saját tudásom szerint, lásd az általam írt edzéstervek, étrendek utáni öröm az ügyfelek, ismerősök arcán, illetve az is boldogságot okoz, hogy másokat látok szenvedni. Nem félre érteni, edzésen belülre értettem, hisz véleményem szerint kőkemény próbálkozás, bukás nélkül nincs fejlődés, sem győzelem. Ezt a gondolatmenetet követem a magánéletemben is az edzésektől elvonatkoztatva, akármennyi rossz, ingadozó időszak ellenére is pozitívan kelek, fekszek. Tervezek az iskolám befejezése után testnevelési egyetemre menni, ahol tovább fejleszthetem a tudásomat, hisz maximalista vagyok, szeretnék a legjobb lenni az edzéssel kapcsolatos tanácsadásban. A közeljövőben elköltözök szeretett Szolnok vármegyénkből Budapestre, ahol a barátnőmmel fogunk összeköltözni. Továbbiakban a közös jövőnket külföldön képzelem el.
 
Utoljára szerkesztve:

amina

Zöldfülű
2019. 01. 12.
197
805
20
soundcloud.com
V4 karakter
bethany reed
LV karakter
ines prado
Korsi egy nagyon segítőkész ember - segítségét nekem is kérdés nélkül felajánlotta -, kész reflektálni a hibáira és javítani azokon. Konfliktusait - ésszerű határokon belül - higgadtan tudja kezelni, konstruktív kritikáit mindig megosztja a fejlődés érdekében. Kellőképpen objektív egy ilyen pozíció betöltésére. Sok sikert kívánok, támogatom a lapod!
 

vampir

Barangoló
2023. 09. 28.
108
106
V4 karakter
trey katzir
LV karakter
salven bonaventura
Szerintem nem kérdés hogy tudnád-e teljesíteni!

Sok sikert szeretnék kívánni!!
 
  • Tetszik
Reactions: ese korsi

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 408
7 938
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Igazából sok dolgot nem kéne ide írni, mivel mindenki ismer téged. A személyiséged sokat fejlődött az elmúlt évek alatt pozitív irányba. Mindig maximálisan beleadod minden erőd az aktuális feladatba amit végzel, ha hibázol elismered. Korrektséged kiemelkedik ebből a közösségből mivel nem hárítasz. Objektív látásmódod is kitünően bemutattad amikor LV-n voltál admin, mivel mindig megfelelően szankcionáltál és ez alól barátaid, ismerőseid sem voltak kivételek. A problémák gyökeres megoldására törekszel mindig, és nem arra, hogy csak abban az adott szituációban legyen megoldva egy kis része a dolgoknak. Ez a lap számomra is annyira meglepetés volt, mint amennyire a többieknek. Sok sikert Testvér, alkalmasabb ember nincsen erre ezen a vidéken ❤️
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 409
4 234
V4 karakter
Mesias Varela
Fallen barátom mellé egyedül téged gondollak még megfelelőnek a feladatra. Komoly emberke vagy, van egy helytálló adminisztrátori referenciád ami bizonyítja ügyintézési skilljeidet, nincsen issue. Sok ember fordul meg adminisztrátorként, viszont az nem jelenti az, hogy teljesen tudta is a dolgát. Rólad ez pont nem mondható el.

Volt sötétebb korszakja a karrierednek, de szerintem azóta bőven változtattál rajta.
 

Munyoz.

𝕮𝖆𝖗 𝖙𝖊𝖑 𝖊𝖘𝖙 𝖓𝖔𝖙𝖗𝖊 𝖇𝖔𝖓 𝖕𝖑𝖆𝖎𝖘
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
660
2 402
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Chambley
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇫🇷🇲🇽
előttem már fényeztek, énse tudnék mást mondani, Frakcióba is mutatsz egy színvonalat, nem hiába lett rádbízva az a poszt ahol most vagy, sok sikert öreg harcos:cool:
 

sommergewitter

Barangoló
2019. 08. 09.
123
577
volt még annó egy kis összeszólalkozásunk de ettől függetlenül tagadhatatlan, hogy az egyik legmegfelelőbb személy vagy aki ezt a poziciót betöltheti, és tényleg sokat elértél, gratulálok hozzá, így tovább, sok sikert
 
  • Imádom
Reactions: ese korsi

Zozzer

Vive quod mentitur Mendacium quod vivis
2019. 01. 09.
189
252
Oroszlány
V4 karakter
Rowan Khan
LV karakter
Tommy Logan
V2 karakter
Zack Corvia
Meglepett, hogy jelentkeztél és azt hittem megosztóbb lesz, mert elég megosztó arcként ismertelek meg még LV-ről. Kiválóan látod a helyzeteket viszont én nagyon 50-50 embernek tartalak. A közösség egyik fele nagyon szeret vagy nagyon utál. Én kedveltem az LV-s Admin időszakodat és kedveltem/kedvelem a "KÉB" Topicjaidat is.

Ez a jelentkezés egy tiszta lap lehet számodra és szerintem, ha megadják a lehetőséget élni fogsz vele. Értelmes srác vagy és szerethető figura.

Ha a néhol nyers stílusod tudod mellőzni tied a terep! Nyomjad, csináljad én szeretnélek látni téged GMOD-ként!(y)
 
  • Imádom
Reactions: ese korsi

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
649
1 009
21
Győr
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Az a stílus amit képviseltél (flegma) mikor idg voltam és volt admin ügyünk akkor is korrekten álltam hozzá de te nem, Miért gondolod megállnád itt a helyed? Nem Támogatom. (Lehet nevetni tényt írtam le.)
 
Utoljára szerkesztve:

ese korsi

The Fearsome
2019. 01. 11.
1 880
18 911
21
V4 karakter
Martin Chambley
LV karakter
Monyet Chopper
Az a stílus amit képviseltél (flegma) mikor idg voltam és volt admin ügyünk akkor is korrekten álltam hozzá de te nem, Miért gondolod megállnád itt a helyed? Nem Támogatom.
Nem feltétlen emlékszem rád, illetve a sérelmedre, de legyen igazad. Ha nyers volt akkoriban a stílusom, fogadd elnézéskérésemet. Még ha nem is nyernék felvételt, köszönöm a közösségnek, főképp a hozzászólóknak a pozitív megjegyéseket, illetve a támogatásokat, elképesztően jól esett néhány mondat tőletek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.