Egon Pfeiffer-->Freak és Vito

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
274
868
V4 karakter
Egon Pfeiffer
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Egon Pfeiffer

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Freak és Vito

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Panaszkönyv ami miatt kaptam a kitiltást: https://forum.see-game.com/threads/egon-pfeiffer-milo-niel.431151/
Egy bankrablás volt amit kamerával néztem és kaptam egy fejlövést erre tettem panaszt.
Panaszt azért tettem mert nem az első eset volt hogy fejbe lőttek.Amiről csatoltam is bizonyítékot.
Adminok ezt úgy értelmezték,hogy én szándékosan olyan szituációt próbálok teremteni ami következményeként szankciót tudok kérni azokra a játékosokra akik kilőttek (egyik esetben sem kapott senki szankciót).
Első két esetbe amit csatoltam videót én külső informátoruk voltam azoknak akiknek fegyveres konfliktusuk volt a rendvédelemmel.
Azért választottam ezt a megfigyelési módot, mert tapasztalataim alapján így lehet legtöbb mindent belátni.
Helikoptert használtam ami legjobb jármű erre a célra. Megfigyelésnek pedig kamarát mert azzal rá lehet közelíteni a dolgokra.
Nem állt szándékomba az,hogy szándékosan azt provokáljam ki hogy más úgymond szabályt szegjen.
Adminak való hazudást részét a következő mondatom miatt kaptam: ,,Kint semmi lövés nem volt,előtte se utána se.Így nem lehet azt mondani én egy lövöldözés kellős közepére mentem be."
Én itt arra próbáltam utalni bankon kívül nem volt fegyveres konfliktus. Nem lett volna olyan,hogy két frakció küzdött volna a bankért vagy külső támadás történt volna bármilyen formában.
Admin kapott egy videót arról hogy felém lőttek egy figyelmeztető lövést,ami az én esetemben teljesen másképpen nézett ki.
Lövésre nem is emlékeztem ezért vissza néztem a videómat az esetről ahol láthatóan teljesen másképp nézett ez ki és nem is hallani.
Ügyben nem is volt mérvadó a figyelmeztető lövés,ezt nagyon olyanak érzem hogy csak egy indok keresése legyen a banhoz.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Figyelmeztető lövésről videók:
-Én szemszögem:https://streamable.com/kioon5
-TEKes szemszöge :https://streamable.com/4mj111
Szükség van az én szemszögemből hanggal a videóra akkor bíráló adminak át küldöm.


Megjegyzés:

Nagyon túlzónak érzem ezért az esetért az örök bant.
Én próbálok mindig más szemszögéből nézni az eseteket,nem egy ügy során mondtam adminisztrátornak .én nem szeretnék szankciót másik embereknek.
Nekem nem állt szándékomba a panaszt azért tenni a játékosra,hogy direkt kiszúrjak vele. Kártérítést is azért nem fogadtam el tőle,mert nem keletkezett semmi károm.
Tudom jól hogy sok olyan szabály van ami nincs leírva szó szerint és csak tapasztalat útján lehet megtanulni.Álláspontom szerint nem mindig a szankció a célravezető ,hanem hogy normálisan átbeszélve az ügyet ezzel tanulva az esetből.

Sajnálom az esetet,senkinek se szerettem volna kellemetlenséget vagy kárt okozni,nem célom közösség ellen tenni,sőt próbálok segíteni is más játékosoknak .
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 309
21 421
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Úgy gondolom, hogy nincs mit ragoznom, a panaszkönyvben az én részemet leirtam.

Mondjuk érdekes, hogy ha már külső megfigyelő vagy és rájössz, hogy ennek milyen hátrányai lehetnek (linkelt kettő videó), akkor hogyan fér bele az, hogy KIVÁNCSISÁGBÓL ( muszáj kiemelni) nézed azt, hogy a banknál milyen lövöldözés történik. Emlitésed alapján semmi dolgod és semmi közöd nem volt a bankhoz, eléggé nonszensz, hogy a karakteredet, aki alapvetően illegális életet él, konkrétan a semmiért veszélyezteted.
Szóval igen is, semmi másra nem ment ki a játék, meghát nem történt volna meg ez az egész, ha nem csinálsz olyan dolgot, ami szerintem nem oké.

Az, hogy próbálsz más szemszögből nézni ügyeket, eléggé elutasitom, elég megnézni a panaszkönyveid egy részét, na meg azt is, ahol már egyszer figyelmeztettelek, hogy jó lenne változtatni.
Ha átbeszélni szeretted volna az ügyet, már ott jelzed azt, hogy "figyeljetek srácok, az infó amit kaptam elegendő, nem szeretnék szankciót, csak tisztázni akarom", ehhez képest elolvasnám a soraid, az inkább volt elutasitó, minthogy akkor "beszéljük meg".
 

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
274
868
V4 karakter
Egon Pfeiffer
Elismerem hogy hibáztam,nem jó döntésem volt így cselekedni.Sajnálom ha valakinek kárt vagy kellemetlenséget okoztam.
Nem támadásnak szeretném felétek ezt az a panaszkönyvet,csak ez a lehetőség volt.
Kitiltás mértékével nem nagyon értek egyet ,nem szeretném elveszíteni,egy jó közösséget,sok beleölt időt.
Nem áll mondómban egy közösséget rombolni.
Az, hogy próbálsz más szemszögből nézni ügyeket, eléggé elutasitom, elég megnézni a panaszkönyveid egy részét, na meg azt is, ahol már egyszer figyelmeztettelek, hogy jó lenne változtatni.
Ha átbeszélni szeretted volna az ügyet, már ott jelzed azt, hogy "figyeljetek srácok, az infó amit kaptam elegendő, nem szeretnék szankciót, csak tisztázni akarom", ehhez képest elolvasnám a soraid, az inkább volt elutasitó, minthogy akkor "beszéljük meg".
Nem egy admin ügy során jeleztem,hogy én nem szeretnék szankciót az adott illetőnek. Ez miatt egyszer meg is kaptam miért írok reportot ha nem akarok szankciót. Ez miatt is nem akartam ilyet felhozni.