Egon Pfeiffer-->Milo Niel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
275
882
V4 karakter
Egon Pfeiffer
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Egon Pfeiffer

Panaszra tett személy InGame neve:
Milo Niel

Panasz oka, leírása, kifejtése:
DM,fegyvertelen voltam és valaki messziről fejbe lőttek.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
2024-04-12 16:09:28-kor történt az eset
 
Utoljára szerkesztve:

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
275
882
V4 karakter
Egon Pfeiffer
Nem igazán értem akkor se hogy miért lőttél le,főleg ha most már tudod azt is hogy kamera volt nálam,de előtte meg nem láttad.
Szerver szabályzat pontosan fogalmaz:
-A rendőr csakis felszólítás után lőhet kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos.

↳ Tűzparancs csak akkor adható ki, ha a célpont előtte már lőtt a rendvédelemre.

Kint semmi lövés nem volt,előtte se utána se.Így nem lehet azt mondani én egy lövöldözés kellős közepére mentem be.
Ezelőtt is le lett írva admin által,hogy feltételezésre lőni tilos,meg kell győződni hogy az illető tényleg fegyveres vagy nem.
 

smoking all deads

Zöldfülű
2019. 04. 12.
211
1 462
V4 karakter
Milo Niel
Nem igazán értem akkor se hogy miért lőttél le
Én azt nem értem, hogy miért célzol a banknál álló emberekre kamerával ha tudod, hogy rablás van folyamatban.
Bocsánatot kérek tőled, hogyha elrontottam a játékodat ezzel.

[2024-04-12 16:08:01] [Output] : [TEK] Törzsőrmester Jacob Woods: Tangó mesterlövész kormánytető.
[2024-04-12 16:08:15] [Output] : [PD] Főtörzszászlós Shawn Claybrooks: CSak a helikoptert látta?
[2024-04-12 16:08:16] [Output] : [TEK] Hadnagy Evelynn Yuqe: Kamera, nem?
[2024-04-12 16:08:30] [Output] : [TEK] Törzsőrmester Jacob Woods: negatív, egy mesterlövész.
 

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
275
882
V4 karakter
Egon Pfeiffer
Én azt nem értem, hogy miért célzol a banknál álló emberekre kamerával ha tudod, hogy rablás van folyamatban.
Bocsánatot kérek tőled, hogyha elrontottam a játékodat ezzel.
Kíváncsi voltam az eseményekre és azért néztem. Nem igazán értem hogy azt mondod nem láttad mi van a kezembe de lelőttél,de később már tudod hogy kamarával néztem a helyszínt.
Meg ha nem vagy meggyőződve hogy fegyveres-e vagy sem akkor miért lősz rám.
Lezárt helyszínt meg se közelítettem,tisztes távolból voltam tőle.
 

smoking all deads

Zöldfülű
2019. 04. 12.
211
1 462
V4 karakter
Milo Niel
de később már tudod hogy kamarával néztem a helyszínt.
Mivel csatoltál egy fényképet az inventorydról könnyen leszűrhető, hogy kamera volt.
Leginkább csak azt érzem a panaszkönyvben, hogy mindenképpen azt szeretnéd, hogy szankciót kapjak. Felajánlottam, hogy kárpótollak amiért megtörtént ez az eset.

Egyáltalán nem tisztes távolság az, hogy a mesterlövészek ÁLLANDÓ helyén leülsz egy kamerával nézni, ahogy lent gyilkolják az embereket + te magad is bevallottad, hogy csak kíváncsiságból voltál ott. Nem tartom reálisnak, hogy egy ilyen kaliberű akciónál te kíváncsiságból nézelődsz ahelyett, hogy mentenéd a karaktered életét.
 

smoking all deads

Zöldfülű
2019. 04. 12.
211
1 462
V4 karakter
Milo Niel
Azzal mi, mint rendvédelmi tagok mit tudunk kezdeni, hogy téged többször is fegyvertelenül lőttek le? Ez a panaszkönyv írja alá, hogy talán az eddigi lelövések is jogosak voltak, mert puszta kíváncsiságból kockáztatod az életedet, hisz alattad aktív tűzharc folyik, külső támadás várható amire kiváltképp a kommandósok fognak reagálni, ami meg is történt. Honnan jött az ötlet, hogy te kamerával nézelődj (célozgass, amiről szinte biztosan tudod, hogy távolról nem tölt be) egy aranybank rablásnál?
 

afrost

Aktív fórumozó
2020. 04. 20.
275
882
V4 karakter
Egon Pfeiffer
Azzal mi, mint rendvédelmi tagok mit tudunk kezdeni, hogy téged többször is fegyvertelenül lőttek le?
Azért írtam,hogy megértsd miért is tettem a PK. Nem az első eset volt ez,hogy ilyen történt velem.

Nem közelítettem meg a kordont,tisztes távolságba voltam a lezárt területtől.
Ahogy te is le írtad,várható csak külső támadás. Amit feltételezel csak,feltételezésre meg lőni nem lehet.
Mutattok pár esetet,ne az legyen hogy a levegőbe beszélek:
https://streamable.com/btdjkj


Nem kívánok hozzá fűzni,több dolgot.Várom a bírálatot.
 

smoking all deads

Zöldfülű
2019. 04. 12.
211
1 462
V4 karakter
Milo Niel
Az összes klippen - mostani lelövésednél is - ugyan azt a butaságot csináltad meg. Miért mész a lövöldözésekhez BEKÁBÍTÓSZEREZVE (nem mindig) nézelődni? Mi keresnivalód van neked ezeknél a szituációknál?
Az összes klippeden bemutatott cselekvésed kiált, inkább már ordít, hogy itt vagyok, öljetek meg. Egyáltalán nem reális az, amit csináltál sem ma, sem a többi általad mellékelt klippen.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 334
21 458
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Nem tudom, FreaK, hogy ezzel lett volna terved, de átveszem utólagos engedélyeddel.

Ideje lenne elsajátitani azt a képességet afrost, hogy megfogadod azt, amit a másik ember mond és kér neked/tőled..

"Egyik féltől sem várjuk el, hogy játszák a hülyét. Azt javaslom mielőtt panaszt nyitsz, próbáld beleképzelni magadat a másik oldal helyzetébe."

"Kint semmi lövés nem volt,előtte se utána se.Így nem lehet azt mondani én egy lövöldözés kellős közepére mentem be.
Ezelőtt is le lett írva admin által,hogy feltételezésre lőni tilos,meg kell győződni hogy az illető tényleg fegyveres vagy nem."

Nem gondolom, hogy ha nem tudod, hogy mi van ott, akkor kamerával zoomolgatnál egy olyan helyen, amit most már számtalanszor a két oldal arra használ, hogy mesterlövészekkel szedik az ellenséges csapatokat.. ne hülyéskedj már.
Meddig játssza mindenki a hülyét és meddig toleráljuk ezt?
Lövöldözés van, folyamatosan van külső támogatása mind a két "csapatnak". Megjelenik valaki kopterrel, aztán célozgatást látják.. mire gondoljanak? Cukorosztás van?
Csak tényleg nem értem, hogy miért várja el mindenki is (legyen szó legál vagy illegálról), hogy játsszuk a tudatlant, a kezdőt.

Nem akarod elhinni, hogy nem látta, hogy kamera, miközben maga mellett érvelt loggal, hogy:
[2024-04-12 16:08:01] [Output] : [TEK] Törzsőrmester Jacob Woods: Tangó mesterlövész kormánytető.
[2024-04-12 16:08:15] [Output] : [PD] Főtörzszászlós Shawn Claybrooks: CSak a helikoptert látta?
[2024-04-12 16:08:16] [Output] : [TEK] Hadnagy Evelynn Yuqe: Kamera, nem?
[2024-04-12 16:08:30] [Output] : [TEK] Törzsőrmester Jacob Woods: negatív, egy mesterlövész.
Ez az egész, maga a szituáció, hogy kiváncsi vagy valamire csak is arra ment ki, hogy hergeld őket, aztán kapóra jött, hogy benyalták a csalit és akkor most kéred az ooc szankció kiosztását.
Nem rosszból, ha közöd volt az egészhez, akkor inkább még ennyire hagyjuk, ha nem volt közöd hozzá, csak kiváncsi természeted van, akkor pedig talán a kivitelezést kellett volna átgondolni, mert ha nincs közöd, közben a karaktered meg illegális szerepjátékkal töltöd fel, akkor végülis miért is kockáztatod magadat? Teljesen nonszensz.

Az már csak hab a tortán, hogy a védekezés abból merül ki, hogy a kordont nem közelited meg, ezért nem is érted, hogy miért történt ez meg.. igen.. ültél volna egy autóban szótlanul mondjuk 1 percig amig kielégited magad a kiváncsisággal, jogosan érvelnél jelenleg... de egy tetőn, kamerával célozgatva? tényleg?
Utolsó kommentjével - milo - pedig pontosan a kérdéseivel reprezentálja a valóságot, hogy ez mennyire NEM ok.

Tekes benézte, körülményekhez képest pedig igazából nem, te saját magadnak teremtetted meg ezt a helyzetet.
Zárom a panaszkönyvet, látom, hogy az egyik PK után, nem sikerül levetkőztetned a problémáid.
 

FreaK.

és ő kiborít
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 598
12 506
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Kint semmi lövés nem volt,előtte se utána se.
Gondolom arra nem számítottál, hogy lesz valaki aki visszamenti ahogy direkt melléd lőtt, te pedig kamerázol tovább. Az állításod hitelességét veszíti. Az pedig, ahogy itt játszod az ártatlant, ne haragudj meg de röhejes. Teszteltük, teljesen tisztán hallható ebben a helyzetben, hogy rád lőnek. Ne is próbáld meg ennek az ellenkezőjét beadni. Végtelenül inkorrekt személy vagy. Egyenesen a szemünkbe hazudsz csak azért, hogy ezzel egy számodra teljesen ismeretlen személynek kárt okozz. Ebből mi itt nem kérünk, a kitiltásodat megkaptad a szerverről.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.